Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

bastet
10. pro 2007

To pití je hlavně po stimulaci a do ET, apk už se nemusí tolik.Já teď moc neležím.Ležela jsem 2 cykly a nic.Teď odpočívám, ale chodím an procházky, akorát nedělám nic namáhavého.

bastet
10. pro 2007

Při stimulaci

prcekpet
10. pro 2007

ahoj holky, jsem 10. den po ET a jsem jak na trni, testovat mam az 17.12., ale mam pocit ze to nevydrzim. Rikate, ze pokud neprisla MS je velka pravdepodobnost, ze nam to ICSI vyslo? Mate nekdo po ET tehotenske priznaky? A jake?

deninka07
10. pro 2007

tak jsem zase chytřejší - s tím utrogestanem...taky bych ho radši polykala - takhle je to nepříjemný...
na koníkovi jsem si vyčetla hodně pít a dr. mi to taky při stimulaci řekl - tak jsem poctivě min. 4l denně vypila - spíš víc.Vajíček jsem měla úrodu a HSS se mi vyhnul...
čauky VM - tak koukám,že jsi testovala....nevzdávej to - pokud to nebyl vyloženě ten citivější (moje známá si ho nechala poslat přes net přes doktorku.cz,takže fakt existuje),tak je to ještě brzo!!!

bastet
10. pro 2007

Prcekpet, na příznaky moc nespoléhej.Těch já už měla a nic.Každý to má jinak a navíc Utrogestan a jiné léky příznaky kopírují.Je to progesteron, takže klame a někdo příznaky nemá vůbec a těhu je.Prostě rozhodne až test z krve.To je tutovka.Já dnes trochu špinila a to je prý také příznak.Jen se bojím, aby to nebyl příznak mrchy.Bojím se jít i na WC.Je to můj poslední hrazený pokus, tak už jsem takový pokusný králík.Ale stejně věřím, že se to musí jednou povést i mě.

bastet
10. pro 2007

Deni, je lepší ho zavádět a na hodinku lehnout, ale můžeš ráno polykat a večer zavést nebo jen polykat.AKorát dodrž nejíst, aby se nesmíchal s jídlem.

prcekpet
10. pro 2007

basket - ja nemam utrogestan; co jim je euthyrox = 1-0-0, prednison 1-0-0, langerin = 1-1-1, divina = 1-0-1 , kys. listova 1-0-0 a agolutin 0-0-1

prcekpet
10. pro 2007

bastet - to ja se bala na zachod prvni dny po ET. To cekani je hrozne, takze kdy se 100% dozvim, ze to vyslo? Az se objednam na gyndu a doktor mi vezme krev?

bastet
10. pro 2007

Bereš místo něj asi ten Agolutin, co?V injekcích?

bastet
10. pro 2007

Jo, až na krvi, to ti řeknou, jestli je pozitivní.Pak za 14 dni na UZ, jestli je dutinka a za další týden na UZ na srdíčko.Pak bude další meta za tebou a už jen čekat na porod 😀

theresa
10. pro 2007

holká já taky neležím, popocházím, relaxuji, když se mi chce zdřímnu

prcekpet
10. pro 2007

jojo - agolutin do zadečku ☹ holky, zkoušela některá z vás test combo2? Z jine diskuze psaly holky, ze je to test nejcitlivejsi na trhu - citlivost 10 "jednotek", normalne mamavit ma asi 25 "jednotek"

prcekpet
10. pro 2007

theresa - kolikaty den jsi po ET? Ja vetsinou dopoledne spim, pak so ctu, u toho zase usnu, v mezicasech se najim, relaxuji, sem tam neco udelam, ale nic namahaveho. Kdyz se mi nechce, a me se vubec nechce, tak nic nedelam 🙂
jenomze budou vanoce, tak bych alespon mohla zacit pect anebo uklizet 😒

prcekpet
10. pro 2007

pokud si picham agolutin nemuze byt test falesne pozitivni?

bastet
10. pro 2007

Prckupet neboj, Agolutin není hormon HCG, ten ti falešně test neovlivní, jen Pregnyl nebo Ovitrelle.

vm72
10. pro 2007

deni,díky za podporu.Nechtěla jsem zatím moc děsit snažilky "od nás".Byl to nějaký test za 50Kč a ty obyčejný stojí 2ks kol.28Kč,tak nevím,jestli to byl nebo nebyl nějakej "lepší".No,uvidím,čas mám do pátku(ale chci zkusit už středu to bude 12.den.) Ale moc si nefandím.Je to už po 6tý a navíc manža má stále tak 8% pohybl. ☹

theresa
11. pro 2007

Ahoj holky, tak dneska mám 5 den po ET a zase pro změnu dole, žádné píchání necítím. Prostě dneska necítím nic. Jak je vám?

deninka07
11. pro 2007

ahojky - já jsem 4. den po ET a taky nic necítím!!!to je dobře,že necítíme spolu 😀 😀
psala mi sestřenka,má známou v lékárně a koupila mi test,který je prý už na 5.den!!Tak brzo to samozřejmě testovat nebudu,ale v So to bude 8. den - to už bych mohla
bastet dík,za rady - poctivě ležím hodinu 😀
vm - znám hodně známých,které byly těhotné a testy jim to ukázaly až po vynechání mršky tak po týdnu,někomu se ten hormon tvoří pomaleji!!!

theresa
12. pro 2007

Přeji pěkný dne, tak jak bojujete? Já mám strašné nervy. Už jste některá testovala?

bastet
12. pro 2007

Tak já bohužel musím konstatovat, že po 2 dnech špinění jsem začala krvácet.Zatím slabě a doufám, že odkrvácelo jedno nebo 2 embryjka a alespoň jedno mi zůstalo zakousnuté.Je to moje 3.IVF, takže při případném neúspěchu už nás čeká plně hrazené.Testovat zkusím asi v pátek a v úterý mám jet na krev.Naděje umírá poslední.Hodně holek odkrvácelo a podařilo se, ale nevím, jestli jsem i já ta šťastná.Jinak prsa mě už nebolí.

theresa
12. pro 2007

Ahoj bastet, hlavu vzhůru, upřímně si myslím, že by se jeden nebo dokonce dva bojovníčci mohly udržet. Budu držet palce. Kolikáty den jsi dnes po ET? Mě bolí na prsou jenom bradavky, ale to už od té doby co beru Utrogestan, tak si myslím, že je to tím.

renule
12. pro 2007

ahojky holky,
jsem 3den po ET, cítím se docela fajn, odpočívám, koukám na tv...každý car má na klidový režim jiný názor, tak jak má člověk vědět, co je pro něj nejlepší 😒
osobně si myslím, že největší plus je být v pohodě ( což se při tom čekání na mimísky občas daří nejhůř)...zítra se chystám na malou procházku, prostě čerstvý vzduch a čerstvé myšlenky nikomu neuškodí 🙂 🙂

všem vám držím palečky, není možné, abychom nedostaly na vánoce ten nejhezčí dárek ze všech 😵 😵

ili5
12. pro 2007

Ahojky holky,tak jdu na punkci v pátek,čtu si tuto stránku,je super,aspoň vím co mně čeká.Přeju pevné nervy!! 🙂

bastet
12. pro 2007

Theres, jsem 8 dní po ET se 4 dny PK.

prcekpet
12. pro 2007

ili5 - preji Ti na zitrek hodne sil, hlavne bud v pohode a nechej se tam doprovodit! 🙂 Kdybych tam nemela muze, asi bych se zblaznila. Hlavne nezapomen hodne pit po punkci, je to moc dulezite!
bastet - nejak mi nedochazi zkratka PK?
renule - ja jsem si prvni tyden cetla knizky od Simony Monyove - fakt super, hltala jsem je a vubec nemela myslenky na nic jineho, zkratka jsem zila dejem, vrele doporucuji!

ili5
12. pro 2007

Prcku,díky za podporu,zítra to snad přežiju,pak napíšu jak to prožívám já.Už jsis dělala test,nebo počkáš do 17?

prcekpet
12. pro 2007

ili5 - počkám do 17.12. manžel mi schoval tt, ať se prý zbytečně nestresuju 🙂
stejně si říkám, že je to osud a my s tím nemůžeme holt nic udělat, jednou nám to někdo nahoře určil, tak tak to asi má být. Celé dny prospím, odpočívám, povídám si s kamarádkou, která je na mateřské, sem tam jdu na net zkrátka pohoda. 🙂

theresa
14. pro 2007

Ahoj všem, tak co holky, už jste testovali? Já mám už od včerejška velké bolesti břicha, jako před menstruací, bolesti v kříži a zvýšenou teplotu. Ale jinak zatím nepřišlo žádné špinění. Zítra ráno bych chtěla udělat test. Koupila jsem si Rapid Clear.

theresa
15. pro 2007

Ahoj holky, tak jsem testovala. 9. den po ET a nic, ani náznak. Jsem z toho fakt zničená.