Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

k.bett
10. bře 2008

katuska7:

Nejsem na neschopence jsem zena v domacnosti... 😀

katuska7
10. bře 2008

no tak to se máš!!!

neboj už je pondělí skoro za nama, středa je tu coby dup 🙂

k.bett
10. bře 2008

no právě 😅 😕

I když je to dobře aspon budu vedet na cem jsem ..a nebudu vnimat tak to boleni na MS protoze tomu nebudu prikladat takovou pozornost.

No to se mám teda...Jo nekdy jsem rada nekdy ne, chapes

katuska7
10. bře 2008

tak to chápu 🙂 ono to bude jiný, jak bude frmol kolem dětí, co? Nebo už nějaké máté 🙂

k.bett
10. bře 2008

katuska7:

nemáme ještě žádného prdolku, doufáme a věříme že brzo bude...!!!
Na to se popravde straaaasnre tesim, lkazdy me strasi jak z toho budu vyrizena ale vzdyt já se tesim i na to nocni vstavani.. 🙂

katuska7
10. bře 2008

tak to jsme dvě 😀 no nic hodila jsem rychle prádlo do pračky a jdu si koupit citronky a celer na zitřejší polívku. Venku je krásně, tak se těším, že si proluftuju hlavu, protože pak si dám utrouše a vytuhnu 😔 tak zatím papa

k.bett
10. bře 2008

🙂

Tak pořid, proluftuj hlavcu a s tim utrosem dobre ze tak, abys nevytuhla po ceste, ze? 😀

Papa

katuska7
10. bře 2008

😀 😀 😀

meleri
10. bře 2008

ahoj, asi tě nepotěším,já to zvládala velmi blbě. Bylo to pro mě nejhorší období mého života...a když jsem pak začala špinit, tak mi bylo jasné, že zas nic..a taky ne. Já byla před tím na 5 IUI..takže po šesté další čekací doba...
bohužel je to fakt těžké..zkus se nějak zabavit..
Já si po neúspěšné IVF pořídila akvárko...beru to tak, že jestli to zas nevyjde, pořídím si další..moc mě to chytlo ta akvaristika..🙂..taky jsem tak napůl žena v domácnosti...🙂 pracuju jen na půlúvazek..

určitě, at to dopadne jak to dopadne, tak to žádná katastrofa nebude...život jde prostě dál, at to vyjde nebo ne..🙂

přeju ti aby sis tím nemusela znova procházet.
ahoj
meleri

k.bett
10. bře 2008

melari:

Děkuji za příspěvek...

Já jsem IUI neměla ani jednou u nás bybylo zbytečné. No já ode dne kdy se u me objevilo spineni moc nedoufam ze by to mohlo dopadnou, sice nespinim nić ale vim ze MS urcite prijde i kdyz si ji nepreju, kdo ze snazilek taky jo, ze?
Ale jsem s tim smirena a ani první nevydarený pokus jsem neprozivala na dramaticky, trochu smutna jsem byla jen v tu chvili a tstraaaasne jsem se tesila na druhy pokus... 🙂

murasek
19. bře 2008

ahoj, k.bett - muzu gratulovat? vsechno ok?
ja jsem v dobe cekani na vysledek hodne sedela u PC a koukala na konika, seslo se tady dost holcin a bylo to fajn, kazdopadne ten spatny vysledek ..... vsak vite o cem mluvim. porad jsem premyslela nad tim, ze cekat cca 3 mesice je strasne dlouha doba a najednou jsou pryc... a my jdeme do dalsiho pokusu. 😉
drzte se
pa

lkicina
10. únor 2015

ahojte holky,chci se jen zeptat,jsem 9 den o ET a dneska jsem neodolala a delala jsem si test.ten mi ale vysel negativní,ani zádná známka druhé čárky 😢 ,myslíte že to bylo brzy,nebo se nakonec muže podařit?máte s tím někdo zkušenosti?děkuji za odpověd

78marcela
10. únor 2015

@lkicina já měla slabou čárku až 11.den, hcg bylo ten den jen 30. A fakt úplně slabá čárka. Začala sílit až potom.

lkicina
10. únor 2015

/78marcela/takže je ještě šance?ani žádné špinění,pouze zbytky utrogestanu.který si zavádím 4-0-4.a jak je to s příznaky?měla jsi nějaké?

lkicina
10. únor 2015

@78marcela takže je ještě šance?ani žádné špinění,pouze zbytky utrogestanu.který si zavádím 4-0-4.a jak je to s příznaky?měla jsi nějaké?

78marcela
10. únor 2015

@lkicina neměla, snad jen trochu bolest v podbřišku jako by měla přijít ms. Šance byt může. Kupodivu to u mě bylo tak, že jsem měla dvakrát pozitivní testy už sedmý den. A v jednom případě byly devátý den čárky pryč a v druhém případě bylo hcg jen 160, pak se to dat přestalo vyvíjet. No a pak při pátém transferu i při šestém jsem měla slabou čárku desátý a jedenáctý den. Při pátém jsem potratila v 9.týdnu a teď se zatím drží. Snad, ve čtvrtek mám kontrolu.
Je to těžké, šance je vždycky, jenže zrovna v mém případě bylo i dost neúspěchů, takže bych řekla že je to padesát na padesát. Každopádně přeji třeba už zítra //.

lkicina
10. únor 2015

no ty bolesti jako před menzes občas mám,když k tomu přidám bolest prsou atd... no tak vidím že toho máš hodně za sebou,hlavně at to tentokrát vyjde a budu drzet pestičky🙂no a já si testík zkusím zase v neděli tak jakmi řekl doktor a uvidíme 😉

lkicina
10. únor 2015

@78marcela no ty bolesti jako před menzes občas mám,když k tomu přidám bolest prsou atd... no tak vidím že toho máš hodně za sebou,hlavně at to tentokrát vyjde a budu drzet pestičkyemoticonno a já si testík zkusím zase v neděli tak jakmi řekl doktor a uvidíme emoticon

78marcela
10. únor 2015

@lkicina tak ti moc držím pěsti. A máš případně ještě mražené na další pokusy ? Kam chodíš do Car?

lkicina
10. únor 2015

@78marcela no právě že nemám,vzali mi jen jedno vajíčko,které oplodnili a zase mi vrátili za 3 dny.takže kdyby náhodou budu to muset podstupovat znova ☹ chodím do olomouce a co ty?

78marcela
10. únor 2015

@lkicina já Reprofit Brno. A to jsi měla jen nativ nebo jak to že jen jedno vajíčko ?

lkicina
10. únor 2015

@78marcela no měla jsem jich více,ale nevyvíjeli se tak jak meli,tu správnou velikost melo jen to jedno,takze nezbylo nic jineho.no v Brně ordinuje i muj lekař,Macháč

78marcela
10. únor 2015

@lkicina machac je jedním z nejlepších odborníků vůbec. Myslím že lepšího doktora bys ani nemohla mít. Je fakt dobrý a pomohl už mnoha případům, kdy to vypadalo beznadějně. Jsi v těch nejlepších rukách
. A i kdyby se náhodou nepovedlo teď, tak se povede příště. Pokud je to tvoje první IVF, tak to je většinou takové zkušební, ukáže se, jak člověk reaguje na které léky atd. Příště by ti určitě upravil protokol aby byly i mražené. Ale to je třeba zbytečné, třeba se povedlo už teď.
Já jsem jen trochu skeptik, mam toho přece jen hodně za sebou a tady na koni už jsem si taky toho dost prečetla za ty roky. Takže vím že první pokus se může povést ale není to tak časté. Ale věřím, že dřív nebo později se dočká každá která to nevzdá. Jen některé máme tu cestu více trnitou. Ale to jsme výjimky. Většinou každá do třech transferů otěhotni. Přeji ti moc úspěch a to brzy😉

lkicina
10. únor 2015

to jsem ráda,že jsi mi potvrdila to,co mi psali ostatní o panu Machači.už to jak s nami mluvil když jsme tam byli s přítelem,ten jeho optimizmus a jistota!!!já jen doufám že to vyjde a bude vše ok. 😅 moc ti děkuji a tobě taky přeji vše at se daří 😉 😉 😉 😉

lkicina
10. únor 2015

@78marcela to jsem ráda,že jsi mi potvrdila to,co mi psali ostatní o panu Machači.už to jak s nami mluvil když jsme tam byli s přítelem,ten jeho optimizmus a jistota!!!já jen doufám že to vyjde a bude vše ok. emoticon moc ti děkuji a tobě taky přeji vše at se daří emoticon emoticon emoticon emoticon

78marcela
10. únor 2015

@lkicina
A někdy třeba stačí jen to jediné vajíčko. Spousta holek co tu znám, to tak měla. Jedno vajíčko a bylo to právě. Já měla na odběr 33 vajíček, oplodnilo se jich 28, nechali 15 nejlepších a ty mi postupně zavádějí. No a první čtyři pokusy nic, jen dvakrát sedmý den čárky a stejně nic z toho. A to byly vždy embrya nejlepší kvality. A teď při pátém a šestém pokusu byly embrya nic moc. A vždy po jedno chytlo. Jedno tedy předtím jen na chvíli.. Ale to se prostě stává.
Takže i velký počet embryí nemusí nic znamenat. Často jedno stačí.

lkicina
10. únor 2015

@78marcela jj,taky jsem se tady dočetla to co píšeš.já ted pomalu nedelam nic jineho jenom študuju a hledám ostatní holky co si tim procházeji anebo prosli,treba tak jako ty.ja jen nesnasim to cekani na to jak to vse dopadne s tim testem.proto jsem byla tak nedockava a udelala jsem si ho uz dnes. 😖

78marcela
10. únor 2015

@lkicina to chápu naprosto. Já vždy testovala od šestého dne. Denně😉😉😉
A můžu ti slíbit, že čekání na dvě čárky je ještě pohoda proti tomu co přijde. Nejdřív na //, pak na krev, pak na srdíčko, pak na screening, každá kontrola se děsně táhne, nadarmo se neříká že čekás miminko, protože opravdu nedělás nic jiného než pořád jen na něco čekás.😉

lkicina
10. únor 2015

@78marcela no to mas asi pravdu🙂ale az ty dve carky budou tak budu mit o kamen méně🙂 😉

monak85
11. únor 2015

Ahojky, jsem tu nová. 🙂 Všem moc držím pěsti pro štěstí. My jsme po dvou neúspěšných IUI. Přítel má hodně špatný spg. 29.12. poslední ms, 21.1 . odběr vajíček, 26.1. zavedení dvou pěkných blastocyst. Vydržela jsem celych 13 dni netestovat a 13.den krasné dvě čárky, které tam jsou i dnes. Takže zadarit se může i napoprvé, samozřejmě jsem realista a vím co všechno se ještě muže stát. Ale jsme šťastný! Dnes jsem byla na krvi a výsledky zítra. První ultrazvuk za 14 dni. Chtěla bych se zeptat, vy si měříte hcg nějak i doma? Nebo jak víte ty hladiny? 🙂 Děkuji. Snažte se vydržet co nejdele s testováním, i když je to těžké. Ani špinění neznamená konec, kamarádka spinila už po týdnu a miminka tam zůstaly. 🙂 Hlavně co nejvíc pohodičku. Všem přeji dvě čárky!