Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

hanka60
17. dub 2015

@lkicina ahoj, ani jsem na tu krev nejela, začala jsem špinit, už tomu nevěřím. Tak to vyjde jindy no 😉 držím moc palce.

lkicina
17. dub 2015

@hanka60 ahojky,no to přece ještě nic neznamená ne?já bych na tu krev šla...snad to vyjde,pa

hanka60
17. dub 2015

@lkicina Už jsem to dostala hodně, a mamatest je úplně negativní ☹ Držím pěsti ať ti to vyjde 😉

lkicina
18. dub 2015

@hanka60 tak to me mrzí☹no ja uvidim v pondeli.ach jo,at to vyjde!TAK PAPA 😉

monak85
19. dub 2015

@lkicina Držíme palečky!

lkicina
20. dub 2015

nooo,test dobrýýýý,zítra na krev,snadd to do středy vydržím na výsledek!!!!!!!

lkicina
23. dub 2015

tak dneska na krev a zítra výsledek.já to snad ani nevydžím!!!! 😒

lkicina
24. dub 2015

tak krev je pozitivní,hodnota1867j.,je to fajn pocit,ale mám strach že to muze byt mimodelozni....máte nekdo zkušenosti?

monak85
24. dub 2015

@lkicina Ahojky, to se neboj, máš vysokou hodnotu, všechno bude v pořádku. ☺ Jen se šetři a nic nezvedej. 🙂ZZačni si to uzivat! 😉 Ale já teď radim a sama jsem byla ze všeho vystresovana.🙂 Ale stres není vůbec zdraví.

lkicina
25. dub 2015

@monak85 ahojky,no snad to bude v poradku.no to vis ze si to budu uzivat 😉 uz se nemuzu dockat na utz co tam bude 😉

lca180
28. dub 2015

Holky jak jste se cítily po ET? Myslím i po více dnech před odběrem? Nějaké bolesti?Ospalost z Utrogestanu? Jsem 10.den po ET a mám odpolko vždy nafouklé břicho a cítím se jak v 5.měsíci (už mám dcerku,tak vím).Máte podobnou zkušenost anebo to můžou být třeba vedl.účinky Prednisonu/Utrogestanu?Jsem po 2.IVF a při prvním jsem nic podobného neměla...

lkicina
28. dub 2015

@lca180 ahojky,no já jsem se cítila úplně stejně jako ty 😉 jsem 25 den po ET a ještě ted mam bříško nafouknuté🙂testy i krev pozitivní,snad bude vše ok.co jsem se tak dočetla tam nafoukle jsme z toho Utrogestanu.takže muzes byt v klidu)

lloupacek
28. dub 2015

Zdravím, jsem 3 den po ET (první UVF) a příznaky žádné. samosebou nepočítám píchaní v podbřišku jednou nalevo, jednou napravo, ale přičítám to utroši - mám 2-0-2. 🙂 všem moc štěstí .... už bych nejradši testovala!!!!

klcovap
1. kvě 2016

Holky, jak to s Vama dopadlo? Ja jsem momentalne 4. den po transferu🙂

sopti
27. kvě 2016

ahoj holky ja jsem byla na transferu včera a davali mi jenom jedno jedine vajíčko tak doufam že to klapne...10.6 mám zavolat jak to dopadlo.Kdy myslíte že si mám udelat test????Jinak to zvládam poměrne v klidu.Určite je dobrý nebejt sama.To chce kamarádky a nekam ven na procházku. 🙂

lca180
27. kvě 2016

@sopti Dřív než po 10 dnech to nemá smysl,zkus to vydržet! držím palce