Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

saskie
autor
27. bře 2007

larunka no pry se den transferu nepocita ,ja jsem taky 7 den

marinka
27. bře 2007

Larunko, den transferu se počítá, takže to to budeš v pátek už 11 den po ET, to už by se ti // mohly ukázat 🙂

saskie
autor
27. bře 2007

marinko ,takze se pocita den transferu?mne holky rikali ,ze ne ,tak to bych dnes byla i larunka 8 den a ne sedmy.

saskie
autor
27. bře 2007

marinko mi rnerikali v caru ,ze si mam udelat test doma rekli mi ze mam prijit 16 den na krev ,ale asi to nevydrzim do pristi stredy .

marinka
27. bře 2007

Mně dr. v CARu říkal, že se počítá.. Ale je mi jasné, že to každý dělá jinak. Ale je to logické, že se počítá, když už v sobě embryjka máš. Mně je dávaly ráno v osm, takže by se nezapočítával celý den a to je divné.

marinka
27. bře 2007

Já jsem měla v plánu tesnout tak 12 den po ET, ale pak jsme si četla na neplodnosti, že už holkám vycházely testy ten 9 den po ET, tak jsem to zkusila a už byl jasně pozitivní, i když ta čárka ještě byla slabá. Ale už 10 den po ET byla o dost silnější!

saskie
autor
27. bře 2007

marinko no mi je davali v 1 odpoledne jsem tam embrylka uz mela .a ty chodis nebo jsi chodila do ktereho car ,ja chodim do fertimed olomouc

saskie
autor
27. bře 2007

marinko a citila jsi na sobe nejakou zmenu i kdyz vim ,ze je brzo mne pobolivaji prsa mam je trochu vetsi ,ale nevim jestli to neni z hormonu beru ted ultrogestan

marinka
27. bře 2007

Já jsem chodila do Zlína..
No hlavně mně teda bolelo to břicho a záda, to nejvíc. Prsa sem tam taky zabolely, ale to mi dělalo dřív i před MS, tak k tomu jsem váhu nepřikláněla..

saskie
autor
27. bře 2007

aha clovek porad neco na sobe hleda nejake zmeny jsou to nerviky do toho tt ,hlavne aby tam byli // toho se bojim

marinka
27. bře 2007

Já jsem se sledovala pořád, ono se to jinak asi nedá..

larunnka
27. bře 2007

Holky, jsem tu, mě napsali na propouštěcí protokol, že se mám testovat 10. den po ET a 12. den a že ten desátý po ještě nemusí vyjít. Mě holky prsa nebolí a to před ms vždy a mám je takový nalitý....a břicho mě bolí jak před ms takže mám z toho strach

saskie
autor
27. bře 2007

larunko musime to vydrzet nic nenadelame

marinka
27. bře 2007

larunnko, mně to břicho bolelo úplně stejně jako před MS, fakt tam nebyl žádný rozdíl! Měla jsem pocit, jako bych to měla každou chvíli dostat, furt jsem chodila na záchod.. A vyšlo to!! Podle toho se fakt nedá řídit 🙂

saskie
autor
27. bře 2007

marinko jenze clovek furt hleda ,sleduje se jestli je nejaka zmena a nic nevidim jen ty prsa vetsi ,ale nevim jestli to nejsou ty hormony.....larunnko a ty beres taky ultros

larunnka
27. bře 2007

Saski, já vím, ale je to nekonečné, to chápeš...přemýšlím, že bych se mohla testnout ve čtrvrtek, když je to desátý den, já prvně den transféru nepočítala, jsem z toho trochu zmatená 😀

marinka
27. bře 2007

saskie - právě proto nemá cenu se moc sledovat, protože to o ničem nevypovídá. Někdo nemá vůbec žádné přáznaky, nic ho nebolí a vyjde to, a někoho bolí břicho, prsa a záda a taky to vyjde - tak pak si vyber 🙂 Ale jak jsem psala, já jsem se taky furt sledovala, hledala jsem info na netu apod. To se jinak nedá..

marinka
27. bře 2007

larunnko, já jsem den transferu počítala a testovala jsem 9 den po ET. Kdybych ho nepočítala, tak by to znamenalo, že se mi // ukázaly už 8 den po ET 🙂

larunnka
27. bře 2007

tak to bych se mohla testnout už zítra.... 😀 , ale bojím se sklamání

saskie
autor
27. bře 2007

arunnko to ja se taky toho testu bojim ,ale nekdo rika ze treba kdyz testnes 10 den ,ze jeste porad je sance ze ten test ty // tam neukazal ,ze je to brzy

saskie
autor
27. bře 2007

holky jedna hocina taky na umelinkach testovala 8 den a mela // ted ceka dvojcatka pak testovala 10 12 a 14 den a pokazde ji ty carky zesilovaly

larunnka
27. bře 2007

Ona, to mě říkali i centru, ale má vědavost je velká..... 😉

saskie
autor
27. bře 2007

no moje taky tak kdy budes testovat ve ctvrtek?

larunnka
27. bře 2007

a co ty?

saskie
autor
27. bře 2007

no nevim kdy byla jsem rozhodnuta ze to skusim v patek nebo pres vikend ,ale moc se bojim bojim ,nevim jestli vezmu odvahu testnout

saskie
autor
27. bře 2007

marinko a jaky jsi mela 1 tehotensky test

marinka
27. bře 2007

Tak vám držím holky moc palce a určitě tady pak napište, jak to dopadlo!!! Zatím pááá

saskie
autor
27. bře 2007

tak pa pa

larunnka
27. bře 2007

Já jsem to měla v plánu na pátek....

Marinko, pa a díky za povzbuzení
😅

saskie
autor
27. bře 2007

no tak uvidime zatim pa pa jdu nvarit rajskou pak nakouknu 😅 a drzse