Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

larunnka
27. bře 2007

Saski, at se povede, pak zase písneme 😀

saskie
autor
27. bře 2007

no musime si psat jak dopadnem ,ale musime tam mit// musime verit_?

larunnka
27. bře 2007

Saski,budeme tam mít //, musíme 😎 Já bych byla nejštastnější človek na světě, užívala bych si celé těhotenství a miminka následovně 😅

saskie
autor
27. bře 2007

taky si to moc moc preji ,kdyz tam budou dve // coz urcite budou musime verit tak mi asi ukapne slzicka stesti

larunnka
27. bře 2007

tak o slzičce štěstí jsem přesvětšená i manžela pokud to klapne 😅 .
Snad nám to Saski vyjde, byl by to nejkrásnější okamžik, který jsem doposud zažila 😉

saskie
autor
27. bře 2007

tak si dame vedet ja jsem tady na pocitaci skoro porad .

larunnka
27. bře 2007

saski já jsem ted tady taky pořád,ted ve mě červík zvědavosti hlodá...
Beru taky utrogestan 2-0-2 tbl, vaginálně

saskie
autor
27. bře 2007

ja beru ultrogestan 2-2-2 taky vaginalne .je to pry lepsi nez polykani dostala jsem 4 baleni

martinka.a.honzik
27. bře 2007

Ahojky,
já jsem tedy dneska teprve 1. den po ET, takže nervy zatím nemám. V centru mi řekli, že mám testovat až za 14-17 dní po den, spíš až těch 17. Ale já se rozhodla, že testnu už ten 14, protože to je akorát velikonoční pondělí, tak to kdyžtak dostane manžel místo vařeného vajíčka, teda pokud tam budou //. Jinak já neberu žádné prášky ani vaginálně ani jinak, ale dostávám ,,Agolutin,, progesteron v injekcích ob den.

larunnka: se pěkně stěhujeme co🙂 Za chvíli budeme postupně všechny v těhulkách po ET 😀

marinka: jukni do IP

saskie
autor
27. bře 2007

martinko tak to ti drzim palecky ,tak ty jsi byla na et vcera?a je to tvuj kolikaty pokus

martinka.a.honzik
27. bře 2007

saskie: je to první pokus a já doufám, že na pár let poslední 🙂

saskie
autor
27. bře 2007

tak se opatruj a hyckej sve mimi at se pekne uhnizdi ,drzim moc palecky 😵

saskie
autor
27. bře 2007

larunnka tak uz mam konecne uvareno .a tobe se nechce po tom ultrogestan spat?ja spim kazdy den pravidelne po obede mne veme vzdycky takova unava ,ze si lehnu a zdrimnu

larunnka
27. bře 2007

Saski, chce se mi spát a to moc, mám někdy i závratě a dneska teda festovní.Možná mám nižší dávku, protože mám jen dvě embryjka 😅

Jo Martinko, v doufám jako ty 😀 , snad máš pravdu 😵

martinka.a.honzik
27. bře 2007

larunnko: určitě 😉 😀

larunnka
27. bře 2007

Já se asi budu testovat ted v pátek, tak uvidíme 😔

martinka.a.honzik
27. bře 2007

larunnka: no tak to budu ležet celý den v posteli, protože nebudu moct nic dělat, ani chodit, jak ti budu držet všechny palce 😀 😉

iris
27. bře 2007

Martinko, zdravím a přeju // 😵 Držím moc palečky,aby vám to vyšlo 😉

larunnka
27. bře 2007

Martinko, taky ležím, mám strach abych něco neprobendala 😀

saskie
autor
27. bře 2007

larunnko nekdo rika lezet nekdo rika ze lezel ,ale stejne to nepomohlo mi dr rekla ze mam lezet ty 4 dny a pak uz sem tam muzu chodit taky dost casto lezim .hlavne nic tezkeho nezvedat a nenamahat se 😀

larunnka
27. bře 2007

Saski, dělám to samé, první čtyři dny jsem ležela, ted si peru, vysávám a pohybuje se víc ale pouze po bytě, manžel zatím vše vystarává, protože u prvního IVF jsem byla hrdinka a brala to tak, že se to povést musí...a ono ne, takže ted jsem opatrná, jsem na PN, kvůli infekci v práci.

Ty jsi taky doma?

saskie
autor
27. bře 2007

LARUNNKO JA TED NEPRACUJI TAK JSEM DOMA ,TED JSEM SE PROBUDILA SPALA JSEM ,NEVIM JESTLI TO JE Z TOHO ULTROGESTANU ZE TAK SPIM 😀

larunnka
27. bře 2007

Saski, Utrogestan toto způsobuje, ale třeba ti energii berou i mimísci 😀

saskie
autor
27. bře 2007

KDYBY TO BYLO TEMA MIMISKA TAK TO BY BYLO SUPER TAK TO BYCH SPALA TREBA CELY DEN TAKY JSI SPALA?NEBO ODPOCIVALA

larunnka
27. bře 2007

Saski, já ležím pořád, mám ntb na kolenou 😀

saskie
autor
27. bře 2007

NO TY SE TEDA MAS ,JA PUJDU S PEJSKEM NA PROCHAZKU TROSKU NA VZDUCH TO TAKY PROSPIVA A ZITRA SE RANO UKAZU TAK PA PA 😀

larunnka
27. bře 2007

Měj se krásně, zítra ráno ahojky, doufám, že obě budeme bez krvácení 😅

saskie
autor
28. bře 2007

larunnko dobre ranko jak se dari mi dobre 🙂

saskie
autor
28. bře 2007

larunnko jeste spis?ja byla v obchode pro pecivo ,vstavala jsem dnes v 7 a zase se mi chce uplne spat ,ale musim neco uvarit 😀

saskie
autor
28. bře 2007

larunnko jsi v poradku ? 😒