Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

larunnka
28. bře 2007

Saski, jsem v pořádku, nekrvácím 😀 , jen jsem byla u gynekologa a jsem objednaná na UZ 6.4. prý by mohlo už být malý vidět 😅 , jsem štastná, snad to tak vydrží. A co řeknou mě platí i pro tebe, protože jsem byli na ET stejný den

saskie
autor
28. bře 2007

ahojky a ty jsis uz delala test ,ze te objednali uz na utz 😀

larunnka
28. bře 2007

Saski, ne test jsem si nedělala, ale doktor říkal, že je to na nejlepší cestě, takže mi řekl, že se mám objednat na uz 😀

saskie
autor
28. bře 2007

a podle ceho to poznal 😉

saskie
autor
28. bře 2007

larunnko cetla jsem ze jsis delala test gratuluji //

larunnka
28. bře 2007

Říkal to podle mě, protože mě chtěl možná uklidnit, ale já to nepotřebovala, včera jsem byla neštastná z toho špinění a dnes jsem se probudila maximálně vyrovnaná 😀 a manžel má dnes narozeniny, tak jsem si říkala, že to zkusím, aby měl kdyžtak dárek a ono to vyšlo, měla jsem prodlouženou kultivaci a malý mi tam dávali 6. den a ted 8. den po transféru a dnes den MS, tak mě to donulilo, všechny okolnosti a vyšlo to, kdy se budeš testovat ty? 😀
Cržím mooooc pěstičky, určitě to vyjde 😉

saskie
autor
28. bře 2007

nevim porad se bojim

larunnka
28. bře 2007

Musíš se cítit sama, ikdyž já se moc necítila, ale naštěstí tam byli 😀
Ráno to zkusím znovu: jestli tmavne

saskie
autor
29. bře 2007

larunnko zdravim ty jsi asi mela dlouhy protokol ze ?kdyz jsi vcera mala dostat ms 😀

saskie
autor
29. bře 2007

ahojky tak jse zkusila testnout vysledek / brecim je to hruza nevim jak to zastavit ani naznak te // tam neni takze sance je v haji ach jo

marinka
29. bře 2007

saskie, ještě nezoufej!! Kolikátý jsi dnes den po ET? Dokud není mrcha, nemusí / znamenat vůbec nic. Znám případy, kdy holky měly ještě 14 den po ET / a 16 den po ET jim z krve řekli, že jsou těhotné, tak ještě neplakej..

romi.r
29. bře 2007

saskie kamarádka si v sobotu dělala test z moči a byl negativní, ale protože měla těhu příznaky, tak si vzala sama krev a udělala si test ze séra a byl pozit

saskie
autor
29. bře 2007

JE HOLKY KEZ BY TO TAK BYLO I U MNE JSEM DNES 9 DEN OD ET -DEN ET NEPOCITAM

saskie
autor
29. bře 2007

MARINKO MYSLIS ZE KDYZ JE PK TAK ZE SE NA TT OBJEVI TY // DRIV ?ZE SE TO U PRODLOUZENE KULTIVACE BERE TREBA JINAK?LARUNNKA BYLA VE STEJNY DEN A VCERA MELA // TAK JSEM TO DNES TESTLA TAKY ALE PK JSEM NEMELA

romi.r
29. bře 2007

a to otěhotněla třetí den menses, je z toho chudák na prášky

saskie
autor
29. bře 2007

PROC JE NA PRASKY ONA TO MIMI NECHTELA?A JAK SI SAMA DELALA HCG DOMA

larunnka
29. bře 2007

Saski, co znamená dlouhý a krátky protokol, já si myslím, že jsem měla krátký, nevím.

Saski, třeba je ještě brzo, nemuseli se všechny chytit a proto se ještě // neukázali, když ani nekrvácíš, tak zatím věř 😉 a to že jsi neměla prodlouženou kultivaci, tak ti hraje velkou roli, protože já mám embrya o 6 dní starší a v této době je to dost dní, neboj, nekrvácíš, tak to bude ok, ikdybys krvácela, tak je naděje, ještě to nevzdávej 😅

marinka
29. bře 2007

saskie, jestli jsi neměla PK, tak to hraje zatraceně velkou roli, ty tři dny nebo 6 dní se mimi vyvíjí, takže to je, jako bys testovala teprve 6 den po ET a to // prostě mít NEMŮŽEŠ!! Takže utři slzy, máš testovat nejdřív za ty 3 dny, dřív tam fakt nic nebude!!

romi.r
29. bře 2007

no bylo to neplánové, bude ji 40 a dítě už má, navíc je svobodná matka,můžeš si to i udělat doma, sérum se ti samo oddělí po nějaké době, takže nepotřebuješ centrifugu na odstředění.
Jen jsem tě chtěla informovat, že tvůj test může být opravdu zatím nega, ona si ho dělala skoro každý den už pátý den po styku a vyšlo ji to asi až 12 den z moči ze sera dřív

saskie
autor
29. bře 2007

TROSKU JSTE MNE HOLKY UKLIDNILI LARUNNKO A TY JSIS DELALA JAKY TEHOTENKY TEST JAK SE JMENOVAL

larunnka
29. bře 2007

Saski, opravdu nic nevzdávej, na pozitivní test je opravdu, brzy, já jsem měla 6. dní PK a 9. den po transféru, to je dohromady 15 dní a datum ms už je taky za mnou, tak je na to nárok, opravdu počkej a neplač, miminka tam jsou a to jim nedělá dobře.

marinka
29. bře 2007

larunnko a co manžel včera? 🙂

saskie
autor
29. bře 2007

LARUNKO KRATKY PROTOKOL ZACINAS OD 2 DNE MS PICHAS ASI PO DOBU 10 DNI A DLOUHY ASI TRVA TRI TYDNY.A DNES JSI TESTOVALA?A MAS TAM VIDITELNE // OBE STEJNE TLUSTE?

larunnka
29. bře 2007

Já jsem brečela štěstím a na něm jsem viděla, že je taky naměko, ale smál se, že to na mě asi působí, že brečím ( prostě chlapi ), ale viděla jsem, že je štastný a dnes ráno se mě ptal jestli jsem si ho dělala znovu a já řekla, že jo a mlčela jsem a chtěl ho okamžitě vidět, je moooc spoojený 😀 a já taky 😀 , snad bude vše o.k.

marinka
29. bře 2007

larunko, tak to je moc krásné 🙂

larunnka
29. bře 2007

Cítím se moc dobře 🙂

saskie
autor
29. bře 2007

LARUNNKO A KDO TI REKL ZE SE POCITA I TY DNY KULTIVACE ,TO SE K TOMU PRIPOCITAVA

larunnka
29. bře 2007

Saski, neříkal to nikdo, ale beru to podle stáří plodu

marinka
29. bře 2007

saskie, při kultivaci se embryo vyvíjí přibližně stejně rychle, jako by už bylo v děloze, tak to má vliv na test!

saskie
autor
29. bře 2007

AHA TAK TO JSEM NEVEDELA ZE SE TO TAK BERE .TAKZE KDYZ JA JSEM MELA OPU 18.3 A TRANSFER 20.3 TAK U MNE SE TO POCITA JAK +2 DNY NEBO JEDEN