Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

rehonka
15. zář 2007

Ahoj holčiny, zdravím všecky... Už dlouho si vás čtu, ale až dnes jsem nenašla to, vo jsem hledala a tak se zeptám vás - často zkušenějších...
Jsem 15 den po transferu. Subjektivně bych svůj fyzický i psychický stav přisuzovala úspěšnému pokusu, ale starosti mi dělají testy, které jsem si trubka začala dělat asi moc brzy. V centru mám řekli, že si je mám začít dělat až 16.9, tj. zítra. Já jsem s testováním začala hned v 11. den po transferu. V limitu 5 minut jsem tam měla // (mamatest). Byla jsem nadšená. Poučená z nejrůznějších fór, jsem si hned druhý den nakoupila testy (Best 2) a každý den testovala. Nastal ale problém, další tři testy postupně ukazovaly druhou čárku po 7/9/11 minutách a u posledního vylezla druhá čárka až odpoledne. Testovat se mám až zítra, dnes jsem vynechala ranní zklamání. Máte prosím někdo zkušenost? Ještě je zajímavé, že stále jde ze mě takový čirý hlen. Může to něco znamenat a ještě mě napadá jedna otázka. Zda když si každý den píchám Agolutin, kdy by mi při neporařeném pokusu přišla menstruace? Omluvám se za takové romány, ale jsem jak saně v lete...

ninule
15. zář 2007

Rehonko, pockej do dne, kdy mas opravdu testovat, myslim, ze pred tim to nema opravdu nema smysl, muze to byt kreslene jak do pozirivna, tak do negativna.Pokud jsi nedostala ms, tak to bych brala za super znameni!!!!Po Agolutinu bys urcite ms dostala, pokud ovsem neberes utrogestan nebo duphaston, s tema by ms neprisla.Zatim to vydrz, uvidis zitra...Drzim pesticky!!!

rehonka
15. zář 2007

Nunule, děkuji za tak rychlou reakci, vlila jsi mi zase trochu optimismu do žil 🙂 Uvidíme zítra 🙂 Faktem ale je, že se dost děsím...

ygreen
15. zář 2007

Rehonko zkus si koupit test clerblue - je docela drahý, asi 130kč, ale ukázal mi pozitivní výsledek zcela jasně v ten samý den, kdy jsem zkoušela mamatest a měla na něm druhou čárku sotva viditelnou. A druhý den jsem zkusila test Rapid a taky nebyl tak citlivý jako Clearblue. Hodně štěstí

ceeruti
15. zář 2007

Me nejspolehliveji ukazoval test Rapid Clear-asi za 80 Kč už 7 den po ET a ve čtvrtek jsem si pro jistotu skočila do laborky na krev 😉 Dala jsem za to 240 Kč,ale mam už jistotu,že jsem těhu 😀

ninule
15. zář 2007

Souhlasism s nazorem na testik Clearblue-krasne ukazoval, kdezto na mamatestech to sotva slo videt!!!

theresa
10. pro 2007

ahoj holky, je tu někdo další kdo je po čerstvě po ET? Já mám dnes 5 den po ET a už se nemůžu dočkat výsledku.

deninka07
10. pro 2007

ahojky thereso - asi jsme už na sebe nerazili v jiné sikuzi - já jsem po ET 3. den....Já se rozhodla,že si test udělám ten citlivější test po 7 dnech...taky kvůli vánocům a kontrolce....

bastet
10. pro 2007

Theres, jsem 6 dní po ET s PK a jsem taky jak na trní.

theresa
10. pro 2007

ahoj holky, je to moje první IVF a mám jenom jednoho bojovníčka. Dneska mě tam dole bolí, jako bych to měla dostat. Kolikáte IVF je to u Vás a kolik máte bojivníčků?

bastet
10. pro 2007

Naše je to 4.IVF, ale jedno bylo bez ET.Teď mám 3 bojovníčky tak doufám, že mi alespoň jeden zůstane.Mě jen trochu pobolívá břicho a prsa, ale to je i těma hormonama.Musí se to vydržet až do testu.Dnes jsem unavená, ale to je i tím počasím.

deninka07
10. pro 2007

moje je to také 1.IVF a mám 2 embryjka....já měla první a druhý den po ET hodně velký bolesti - bříško mám celé tvrdé,dneska jsem se probudila a je mi krásně,že už mě nebolí - jen táhne a mám pocit,jak kdyby se mi chtělo pořád čůrat - jak při zánětu močáku.
Na krev mám jít 21.12.07 - poslední pracovní den před vánocema....to by byl tak krásný vánoční dáreček pro našeho 10 letého syna - ten si strašně přeje sourozence...

theresa
10. pro 2007

Já mám jít na krev 20. prosince. Holky budete tedy testovat už dříve? Já plánuji testovat 9 den po TT.

deninka07
10. pro 2007

já bych chtěla taky testovat dřív,abych i věděla jak s prací mezi svátkama...včera jsem se někde dočetla,že 6-8 den by to už mělo být podle krve znát,tak si myslím,že ten citlivý test 7day (nebo jak se jmenuje) by to už mohl ukázat 😀 😀

bastet
10. pro 2007

Já mám jít na krev 18.12., ale testovat doma určo budu.To nevydržím.Teď jsem trošku zašpinla, snad je to dobré znamení.Moc se bojím.

bastet
10. pro 2007

Mám proužky mamatestu a možná si koupím ještě nějaký Blue clear.Už se vidím, jak zas budu chodit s testem po bytě a bobkovat 😕

theresa
10. pro 2007

holky, vidím, že je to všude úplně stejný. Já jsem se rozhodla a slíbila jsem, si že to vydržím a dřív jak 9 den po ET testovat nebudu. Co berete za léky? Já beru 3x2 Utrogestan, 1x Prednison.

bastet
10. pro 2007

Beru Utrogestan 2-0-2,před OPU a ET jsem měla injekce Dexamed na protilátky, něco jako Prednison.

bastet
10. pro 2007

Deni, ale bacha na zbytky Pregnylu nebo Ovitrelle.Drží se v těle i 10 dní.

michule
10. pro 2007

Ahoj holky, tak tady brusím a mám potřebu si psát. Nevydržím to. Mám 12 den po ET a jsem nervozní jako nikdy. Pořád se kontroluji a už z toho začínám šílet. Na test jdu 13.12 - ve čtvrtek, ale doma jsem zkoušela dělat testík asi 9 den po ET a nic. Uklidnuji se tím, že to bylo brzy a taky to byl jen obyčejný testík za pár korun. No tak nevím jestli byl pravdivý a mám si nějaký jiný koupit. Máte zkušenosti s nějakým opravdu spolehlivým????

bastet
10. pro 2007

Michule, neztrácej naději, pokud nekrvácíš.Někomu se HCG v moči objeví až 16 dní po oplodnění.Držím palečky 😉

theresa
10. pro 2007

michule, zajdi to lékárny tam určitě poradí. A když jsi to zatím nedostala, tak si myslím, že je naděje opravdu veliká. Držím palce.

michule
10. pro 2007

Děkuji bastet - tu naději pořád mám, no uvidíme. Asi půjdu do toho testu. Ještě nikdy jsem neviděla dva proužky. 🙂
Jinak taky ti držím palečky. A všem tady. To je jasné.

deninka07
10. pro 2007

o tom Pregnylu jsem to nevěděla..jako že by výsledek ovlivnil Pregnyl?ten už mám do minulé Ne,takže dneska 8.den,tak to už bych ho v tělě mít neměla 🙂 🙂
Michule tady na nějké diskusi psaly holky o testu - myslím,že se jmenoval 7day - tak se zeptej,chválily si ho
já mám utrog.3x 2 tobolky a prednnison 1 -0 -0,5 .
Ale mám takový divný pocit z toho utrog. (zavádím si ho,nepolykám 😀 )- taky z vás tak do hodiny vyteče?ze mě jo a začíná mě pěkně svědit....

ili5
10. pro 2007

Ahoj holky,já jdu na transfér asi v pátek.Co je pravdy na tom,že se má pít až 4 litry denně?Michule ,o tom testu za 9 dní jsi nám neřekla v Ostrav.gyncentru.Určitě zítra bude pozitivní,uvidíš!

bastet
10. pro 2007

Pregnyl je vlastně HCG,Jedna ampule 5000 jednotek.Je o těhotenský hormon, takže pak pomalu vyprchává.Když si ho píchneš, tak budeš mít druhý den na testu //.
Zkoušela jsem to.

vm72
10. pro 2007

Ahoj holčičky! Mě o tom testu 7day psala jedna snažilka.Šla jsem si ho koupit do lékárny,ale pan magistr mi říkal,že vlastně všechny testy jsou v podstatě stejný a nijak se od sebe neliší tím,že by některý ukázal těhot.dřív.Já jsem si ho včera přesto koupila a zkusila.Bylo to 9 dní po IUI,ale bohužel neukázal nic...Teda,jednu čárku. ☹

bastet
10. pro 2007

Musí se pít kvůli reakci na stimulaci.Zvlášť, když budeš mít víc vajíček.Aby se voda odplavila z těla a nemuseli ji odsávat.

bastet
10. pro 2007

Jinak k tomu Utrogestanu.Vstřebá se progesteron a zbytek odejde se zvlčenou sliznicí.To je v pořádku.Jistím to slipovkou a když někam jdu, tak ho polknu nalačno a pak hoďku nic nejím, aby se vstřebal.

ili5
10. pro 2007

co děláte po tt,snad se nemusí ležet celých 14 dní a do toho pít 4 litry ?