Jak probíhá inseminace a kolik stojí?

ronja55
22. čer 2018

Hezké odpoledne, manžel prodělal rakovinu varlete a teď se nemůžeme přirozeně dva roky snažit o dítě. Mame 8 měsíčního syna a až mu bude kolem roku chtěli bychom sourozence. Máme zmražených 8 dávek. Zajímá mě jak inseminace probíhá a kolik se platí za jednu dávku.

misko5
22. čer 2018

ahoj, já platila 1000,- většinou to je za ten katetr,,co ti v něm zavádí to sperma dovnitř, jinak by mělo jít vše na pojištovnu. Budou ti kontrolovat nárust foliklů, děložní sliznici, pokud bude folík kolem 18-20 mm, tak píchnou inj.na spuštění ovulace, a druhý den ti zavedou přes čípek tím katetrem vytříděné promyté sperma..v té lepší kvalitě 🙂 nechaj tě ležet na koze cca 10 min..odcházíš,,režim máš normální, jen ten den se nesmíš koupat či jít do bazénu. Pošlu ti odkaz na rozjetou skupinku, kde jsem byla i já..

kamino
22. čer 2018

6x do roka připívá pojišťovna, myslím, že jsme v Pronatalu nedopláceli nic.. zato při IVF jsme to dohnali 🙂

sarinkac
24. čer 2018

my byli v roce 2011 a neplatilo se nic ;) byli jsme v iscaru

utrikocku
24. čer 2018

Gennet 2018 neplati se nic

misko5
24. čer 2018

Sanus Pardubice 2017- platila jsem vždy (4×)tu tisícovku, zvláštní, že se někde platí někde nee

sarinkac
24. čer 2018

@misko5 asi záleží co si vše dají co mají klienti platit :(

michalelka
24. čer 2018

Minulý rok jsem byla na několika IUI a samotný zákrok vyšel na 1 000 Kč. Poplatek byl za “zařízení” na zavedení sperma. Plus jsem si platila léky. Měla jsem špatnou reakci na hormony a musela jsem si je píchat injekcemi, ale to je spíš extrém.

utrikocku
24. čer 2018

Já jsem teda za provedeni IUI neplatila. Clostil nebo Femara jsou snad zdarma nebo je to nízká částka. Na mě Clostil nefungoval, tak jsem si píchala Gonnal jako při Ivf asi za 10-12 tisíc. Už bych to IUI nešla za takovou cenu, to už se ivf vyplatí..

verajan
28. čer 2018

Ja byla v Eurofertilu 6x plati pojistovna vyuzila jsem bohuzel se nepodarilo... Ale neplatili jsme nic jen clostik ( leky) a to je 30 kc kupovane u nich je to levnejsi.

lennnab
19. črc 2018

Mně teď řekli, že 2000,- Kč.

anetka9
19. črc 2018

Iscare - nic se neplatí, když se tam nahlásíš jakože pacientka a tak, když přijdeš "zvenku" jen jakože chceš IUI a nic jinýho, tak to je asi 3.000,- Kč myslím

laida666
19. říj 2018

Ahoj holky jsem tu nová a tak bych se chtěla zeptat jak často se před samotným oplodněním jezdí na kliniku? Dodávám že s přítelem se o miminko snažíme skoro 6 let a i když se 4x povedlo vždy to dopadlo špatně.

anetka9
19. říj 2018

@laida666 A máte všechny testy udělaný?

lachtanice86
19. říj 2018

Sanus HK 2018 1000,-

verajan
25. říj 2018

Eurofertil 6x IUI nic jsem neplatila jen utrogestan primo u nich vyslo to levneji cca. 60 Kc myslim. Dle pojistovny mi rekal lekar ze mate inseminaci 6x hrazenou v roce.