Jak si zkrátit čekání mezi ET a testem?

supermarket1976
10. srp 2013

Zažívám IVF potřetí a kdo ví, jestli naposledy. Stála bych o kupu nápadů, co dělat v tom dlouhatánském období mezi embryotransferem a testováním. Klidový režim mě připravuje o většinu dobrých nápadů, jak si tu dobu zkrátit. Zatím jsem přišla na: 1) luštění sudoku - nedá se to vydržet půl dne, ale zapomenu při tom perfektně; 2) hraní na cello - to zas nemůžu dělat dlouho, protože je to docela makačka. Máte někdo nějaké další osvědčené tipy, jak "tu věc" dostat z hlavy? Díky předem všem za nápady!!!

mooncaa
10. srp 2013

@supermarket1976 U mě zabraly počítačové hry.

adelinkkaa
11. srp 2013

a já jsem si koupila puzzle a háčkovala jsem 🙂

marenka_35
13. srp 2013

já se dneska ráno rozparádila nad naší politickou situací 😠 😀 Ale naštěstí mě manžel uklidnil... mám ten samý problém jako Ty... takže se nechám inspirovat 🙂. jsem 6.den po et. 1.IVF a vlastně o tom moc nevím, tak serfuju...

supermarket1976
autor
13. srp 2013

ještě mám jednu zábavu- skenuju negativy starejch fotek a dělám v tom pořádek...

sasanka033
13. srp 2013

@supermarket1976 ahoj🙂 podle me ty pocitacovy hry jsou super napad. me treba desne chytla jakasi mafie, je to ceska hra a hodne se tam jezdi v krasne udelanym mestem v aute. je to makacka jen se to naucit ridit a trefit kam chces🙂 jen to zabere x hodin🙂 a garantuju, ze uz chapu, jak nekdo muze 24 hodin jen hrat, u toho ti utika cas jak nikdy🙂)
jinac jsem holt sjizdela serialy a tak...ale u toho myslenky utikaj jinam, to tolik nefunguje.
takze doporucu ty PC hry naky🙂