Jak zvládnout IVF?

hexelucka
24. bře 2010

Po roce marného snažení jsme se i já s manželem staneme od pondělí klienty centra pro léčbu neplodnosti.Zprvu jsme si mysleli, že jsem na vině já a pomalý nástup cyklu po 10 letech HA, ale já jsem nyní o.k., ale manželův spermiogram nedopadl dobře a není jiná než cesta umělého oplodnění.Bojím se pondělí čeká nás vstupní konzultace a pak už jen boj....Snad i já se dočkám miminka i kdyby vymodleného či draze zaplaceného....

d.h.86
24. bře 2010

zdravím,taky jsem nechtěla na umělé,ale ted jsu ráda,že jsme do toho šli
ale zase nás trápí něco jiného a malou možná budeme muset dát pryč,ale pořád doufáme,že ne,když nás to stálo tolik nervu a usilí

hexelucka
autor
24. bře 2010

jejda jak to co se stalo?

kacmelina
24. bře 2010

Ahoj, s manželem jsme se taky báli jít do Gennetu, hlavně manžel kvůli spermiogramu. Ten mu nakonec dopadl dobře a já jsem podstoupila operaci, kde mi odstranili srůsty a odebrali už 3.myom. Teď mě čeká stimulace. Já mám zase strach spíš co bude když se o povede, moc bych si to přála, ale jeliko mi jedno miminko zemřelo ve 12tt a duhí jsem porodila v 28.tt a malej mi umřel v inkubátoru, byla jsem slouho na antidepresivech. Teď mám strach, aby to nedopadlo stejně. 2 roky jsme se snažili, ale marně, tkže poléhám na pana doktora z Gennetu, že snad bude všechno v pořádku. Trochu mě znervózňuje Menopur, který mi předepsal, jelikož jsem četla, že má dost nežádoucích účinků.
HEXELUCKA:
kam jdete do centra pro léčbu neplodnosti?!