Jaká je úspěšnost IVF v Eurofertilu v Ostravě?

dolca
19. čer 2014

Dobrý den, mám menší dotaz. Navštěvuji kliniku Eurofertil v Ostravě. vše je tam hezké, nové, dr i sestřičky příjemné.. Všude čtu pouze spokojenost na přístup této kliniky.. Co by mě ale zajímalo, jaká je uspěšnost IVF na teto klinice? Se všemi ženami co jsem se na klinice setkala se žádné pokus ještě nevydařil, i mě ne.. Prosím, najdou se tedy tady nějaké těhotné klientky/maminky z kliniky Eurofertil? Děkuji moc za odpovědi..

lenkasaf
19. čer 2014

Taky by mě to zajímalo, s přítelem se tam po prázdninách, pokud se nezadaří, chystáme.

dolca
autor
23. čer 2014

Holky, žádná těhulka nebo maminka z Eurofertilu? 🙂

boobli
6. srp 2014

Také chodíme s manželem do Eurofertilu - na doporučení naší kamarádky, která má mimi právě díky nim. Tak alespoň o jedné víme na 100% 😉

fenomena1
14. lis 2014

take se chystame s manzelem v lednu poprve do eurofertilu. na doporuceni. takze ja taky vim o jedne mamince dvojcatek diky eurofertilu. ale pokud se mohu zeptat jak to tam chodi? zatim jsme v zadnem CAR nebyli. dekuji 🙂

rf6shkr
18. lis 2014

S manželem navštěvujeme EF od ledna tohoto roku..... máme za sebou IVF..... po kterém nic a KET, které vyšlo a otěhotněla jsem, ale po 3 týdnech konec..... I na první i na druhý pokus, tak se mnou byly vždy 2 holčiny a všechny otěhotněly...... tak asi jsem vybrala všechnu smůlu, ale jak říka pan Doktor..... úspěšnost je všude cca stejná záleží na štěstí..... po tom 1 IVF jsem zažila takové stresy..... proste to čekání na 2 čárky mě úplně odrovnalo......... a nevyšlo..... 2 .pokus byl úplně jiný..... už jsem věděla co a jak, tak to bylo mnohem lepší a tak nějak jsem měla příznaky jako před MS, ale byly trošku jinačí.... tak jsem byla víc v klidu a to že to nevyšlo.... myslím, že neovlivní žádné z center.... co tělo jak těhotenství příjme, nebo že ty buňky budou postupovat jak mají.... co vím jistě..... 3 pokus (jdu v lednu) určitě půjdu na nemocenskou a dopředu si naplánuji program a zábavu.... ať na to co nejméně myslím a ať nemám stresy, ať jsem prostě v klidu..... poprvé v klidu nebudete ani omylem.... ale další pokusy..... hlavně dušu v peřu..... jo a čemu nerozumíte, tak se ptejte děvčata!!! vždy nám bylo vše vysvětleno..... lína huba...... a po transferu nechoďte na tadytyhle konverzace, protože Vás akorát budou děsit..... každá jsme jiná a každá máme jiný průběh a jiné hodnoty atd......

silvie123
11. dub 2016

Osobně mohu také doporučit Eurofertil, byla jsem na několika inseminacích v Gyncentru, ale necítila jsem se tam dobře, tak jsem IVF absolvovala v Eurofertil a na 2 pokus se zadařilo 🙂

jinazena
18. dub 2016

Taky jsme začly chodit do Eurofertilu mám dobry pocit pán doktor je přijemný i sestry Jsem spokojena.Puvodně jsem se rozhodla pro Gyncentrum ale odradli mě recenze. A první telefonat při objenavaní,, jako co obtěžuji.... ,,😠 Je jedno kde začnete chodit všude maji stejne postupy ale je to o přistupu personalu.Jsem po druhem iui tak uvidíme 😀

petulibiii
26. dub 2016

Ahoj holky,
Taky se tam s manželem chystáme..mam 2 kolegynky kterym to vyšlo..a maji krasne ditka..ono taky záleží jestli člověka vazne zdravotní problémy..protoze v tom pripade me všichni odkazali na Brno..takze záleží..důležitá je konzultace s doktorem a pak se rozhodnout co a jak;)

jinazena
26. dub 2016

Ja jsem po operaci leden 2015,měla jsem cystu endometriozní .3 roky o snaženi manžel je zdravý. 15 a 18.4 jsem po iui tak uvidíme jak tpo dpadne 😀 jinak mi pan dokror Jaroš z eurofertilu řikal že mám větší šanci na umělem oplodnění 🙂

petulibiii
26. dub 2016

@jinazena držím palusky at to vyjde
Zakrok děla přímo tam???
Tu cystu ti zjistil on?

gebymaruska
26. dub 2016

Děvčata, hlavně to nevzdávejte. My poprvé byli v Eurofertilu v únoru 2013, hned ten měsíc jsme podstupovali IUI, které se opakovalo až do dubna. Sice nevyšlo, ale po svatbě a svatební cestě jsme v létě 2013 podstupovali 1. IVF, bez úspěchu. Pak v březnu 2014 2. IVF - opět bez úspěchu. A loni jsem jela v květnu do Františkových lázní a v doporučených 3 měsících po lázních, šla do 3. IVF + PGS a konečně se povedlo. A teď už čekám každým dnem pomalu na porod. 🙂 Takže chce to pevné nervy a doufat, že se zadaří. A když ne, tak doporučuji lázně, pěkně si tam odpočinete a kdy jindy se za život dostanete do lázní, když budeme pracovně činní až do vysokého věku, že? 🙂

petulibiii
27. dub 2016

@gebymaruska tak to je super,ze to dobře dopadlo ;))))
Děkujeme,budeme bojovat ;))

jinazena
27. dub 2016

A
@petulibiii ahoj,ano zakroky se dělaji tam.Ne cystu mi zjistla moje gyn doktorka

dri
3. kvě 2017

Ahoj,moje zkušenosti s Eurofertilem:
2IUI ,2016- bez úspěchu. Z časové náročnosti jsme jich více neabsolvovali.
IVF v dubnu 2017.
OPU - 9 vajíček/ 8 zralých a oplozených ICSI, zůstala všechna embrya. ET 4.den po OPU, zavedeno 1embryo, a zadařilo se. Jsem těhotná. Zbývajících 7 zamraženo.
V Eurofertilu jsem velmi spokojená, paní embryoložka velmi příjemná, pan doktor Lachčina vše vysvětlí,vždy jsem si dopředu napsala,na co se chci zeptat. Sestřičky jsou sluníčka,ochotné,usměvavé. Na nemocenské jsem nebyla,byla jsem doma jen jeden den po zákroku. Z ET jsem jela domů tramavají 🙂