Jaké embryo vám zaváděli při KET?

2910
13. únor 2012

Poradíte , jsem bezradná, máme zmraženy 4 embrya ve stadiu - morula, blastocysta. Prý rozmražení těhto embryí je horší s menší pravděpodobností než méněbuněčná. Prý se rozpadají a neuhnízdí. Co zaváděli vám při Ket.
Děkuji

mpetula
14. únor 2012

Já byla na OPU teď v sobotu, ale vše se muselo bohužel zamrazit, ET teď být nemůže. A právě jsem se ptala embryoložky v jaké stadium je zamrazí, tak říkala že hned po oplodnění, že je to lepší. V neděli když jsem si volala, kolik vajíček se oplodnilo, tak mi i říkali, že je zrovna zamrazili. Tak nevím, takhle mi to bylo řečeno...

crca
14. únor 2012

Te´d při posledním jsem měla jedno 6ti a jedno 8mi buněčné, a budou jim 3 roky 😉 Ale i při předchozím jsem měla jedno 5ti a jedno 6ti a nic z toho nebylo.Ale tímto bych se nestresovala,každá zareaguje jinak,určitě tady jsou i maminky co otěhotněli s morulkou nebo blastocystou,věř že se to povede 😉 Držím palečky 😉

jawuna
25. říj 2013

Určitě blastocysty mají největší šanci, mají nejvíc buněk a nejlíp přežívají rozmražení, tam kam chodím píšou myslím 98%. A taky se pak ty embryjka vkládají v době, kdy patří do dělohy ne dřív

engele
28. říj 2013

\u nás o tom rozhodují lékaři, vezmou to embryo které bylo mražené v nelepším stádiu vývoje.

majka43
29. říj 2013

Mě zavedli jedno dvou a jedno čtyřbuněčné embryjko a jsem v 15 týdnu. Byl to můj 10tý Ket.