Jaké má Gonal-F vedlejší účinky?

jitule
8. zář 2009

Ahoj snažilky, těhulky a maminky, omlouvám se, jestli jste toto již probíraly, ale nějak to nemůžu najít. Já konečně po xxx operacích mám zelenou a dnes jsme dostali s mužem první informace o IVF, že začnu brát nějaký GONAL-F než se půjde na věc a má otazka tedy zní:
Jaké má Gonal-F vedlejší účinky, myslím, z vašich vlastních zkušenosti. Bylo vám špatně, měly špatnou pleť, byly jste ve špatné náladě, přibraly jste po něm nějakou váhu na víc, atd? Předem všem děkuji za info.
A další, léčí nebo léčil se někdo v ISCARE centru v P8?

Díky a těhu zdar 🙂

takyna
1. říj 2009

myslis tu ciernu na boku?

broskina
1. říj 2009

takyna aj som zmatkovala pri prvej...ale už je to v pohode.. 😉

takyna
1. říj 2009

po roku veru prva, ja by som ani nezmetkovala , ale manzel je s toho hotovy, uz ma taha k jednej znamej sestricke 🙄

kukulik30
1. říj 2009

taky mas to pero 450, vsak, na modrej casti je sipka a dalsia biela cast je oznacena ciselnikom a ten sa da otacat, nastavovat .tak si otoc tou castou na tu hdnotu , aku potrebujes 75, 150, 225..atd a ten piest , ked to nastavis povytiahni, ako ti len ide, zastavi sa ti tiez na tej hodnote, ktoru si nastavila a uz len pichnes, nezabudni stiahnut ten kryt a pichni kolmo pod kozu a zatisni piest, chvilku podrz a vytiahni

kukulik30
1. říj 2009

hej cierna na boku 😉

takyna
1. říj 2009

Kukulíček si poklad, a netreba vzduch s inekcie vytlačiť?

broskina
1. říj 2009

ja som nevytlácala nic..

kukulik30
1. říj 2009

nie netreba , aspon si usporis 75 IU, nam sestricka v centre vravela, ze hned si mame nastavit taku davku, ako nam dr predpisal a v pere je vzdy naviac 75 IU, to si mozeme potom dopichavat z dvoch pier, kedze ja som pichala 150 IU, tak som si vzdy tie zvysky z dvoch dopichla 🙂

bubina1
1. říj 2009

ak si ides dat uplne prvu davku tak tam mas tu uplne najnižšiu hodnotu, 37,volačo...tak si to nastav najprv tam...s tým sa ti vytlačí aj vzduch a potom si nastav vlastnu hodnotu a pichaj..

kukulik30
1. říj 2009

bubi..ale nie je to nutne...keby to bolo nutne, sestricka by nam to kazala, ale nikto to tak nemusel robit...nam to nazorne ukazovala , ze netreba

bubina1
1. říj 2009

ja viem, ale kebyže chce istotu...mne to ukazovala na tej 37, 5 nazorne...ako pichat...a že to je akože skusobná davka

emulienka99
1. říj 2009

Ahojte, chcem Vás poprosiť, či mi neviete pomôcť, zháňam gonal na 4.IVF .

katrin32
1. říj 2009

Ahoj, v gonalu je celkem dávka 525, takže nepočítejte se 450, je tam rezerva, a dá se vypotřebovat všechno 525, vím to z vlastní zkušenosti i mě informovali v Iscare, zbyla mi dávka 150

tictac
1. říj 2009

ne na vsech je navic 75, na nekterych jo, na nekterych jen tech 37.5, zalezi, jak se kdo trefi

katrin32
1. říj 2009

tictac, jak to myslíš na některých, snad mají být všechny stejné ne?

tictac
1. říj 2009

na nekterych mi nezbylo vubec nic a na nekterych trosku.

katrin32
1. říj 2009

no to záleží jak máš dávky a jak je rozpočítáš na tu injekci ne?

tictac
1. říj 2009

samozrejme jsem tim nemyslela, ze mi v nekterem peru zbylo proto, ze to bylo malo na normalni obvyklou davku 😀 vzdycky mi to vyslo tak, ze tam melo byt 0 jednotek a v nektercyh bylo porad dost na dne a nektere byly prazdne do posledni kapky.

emulienka99
5. říj 2009

Ahojte dievčatá, nemám gonal. Neostal niektorej. Súrne.

andysok
26. pro 2010

ahojte mam Gonal 900 2 ks exp 01/12 uplne nove neotvorene

pavice
14. led 2013

@andysok Dobrý den.Mám zjem o 2ks balení Gonalu 900.Pokud je ještě k mání.Děkuji.

andysok
14. led 2013

@pavice nie uz nemam

jbkbsb
19. led 2013

Ahojte kúpim gonal súrne ďakujem

pavice
19. únor 2013

Ahojte,mám Gonal 900 exp.03.2014 a Cetrotide 0,25 exp.05.2013
maulerka@seznam.cz

iboseznam94
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veronikakn
2. únor 2016

Mě tedy po Gonalu celou dobu co jsem ho brala strašně bolela hlava :(

mzabkova
8. led 2017

Ahoj holky, po stimulaci mi zůstalo ještě poměrně dost gonalu... co s ním? Vrátit do centra nebo lékárny?

luciebx
8. led 2017

Ahoj holky mam nenacate baleni gonal f 300 kdyby nekdo chtel.

luciebx
8. led 2017

@mzabkova zkus prodat nebo darovat. doktorka online tam hodne holky shani co uz jdou na ivf jako samoplatci

mzabkova
8. led 2017

@luciebx Díky za tip. Asi to zkusím prodat, jsem teď docela finančně vyšťavená a to ještě nejsem na konci snažení ☹