Jaký jste měli uspěch po IUI s velmi nízkou morfologií?

biolage
24. bře 2013

my mame morfologii 1%. Myslim, ze to prirozene ani s IUI nevyjde,ale zajimaji me zkusenosti ostatnich. diky popripade jak jste tuto situaci resili?

l.u.c.i.e
24. bře 2013

Podstoupili jsme IUI 2x, morfologie 0, vždy to nevyšlo. Pak jsme šli do 1 IVF a vyšlo úspěšně - syn, 2. IVF skončilo biochemicky a 3. IVF taky úspěšné. Pozítří jdu na UTZ kolik máme v bříšku miminek 🙂 Nechala jsem si dát 2 embryjka, ale to jsem měla i u 1. IVF

ratatooy
25. bře 2013

s morfologii 1% asi vubec nema smysl zkoušet IUI ale rovnu IVF aby vybraly zprávnou spermijku nevim kolik IUI stoji ale lepši by bylo investovat rovnou d ivf

ivekr
25. bře 2013

můj manžel má 5% a doktor řekl, že minimum pro IUI je třeba 4% což splňujeme, takže nás čeká IUI. Zítra si jedu pro injekce na růst folikulu, protože se mi netvoří. Takže bych řekla, že 1% je už na IVF, ale to by vám doktor měl říct sám. I když....vždycky ta naděje, pokud je aspoň pár mršek v pořádku je. Každopádně těžko radit. My zkoušíme prvně IUI - domluvili jsme se na 3 pokusech ˇ- jeden pokus cca 2tis (v CAR) a poté bychom zkusili IUI