Jaký máte názor na metodu PISCI a zkušenosti s ní?

lenceslava
2. lis 2010

Zdravím všechny.Najdou se nějaké snažilky které mají zkušenosti s metodou PICSI které nám rády sdělí svůj názor na tuto metodu?Předem děkuji

l.u.c.i.e
7. led 2013

@anubis, tak to gratuluji. Já mám taky syna z prvního IVF, druhé skončilo biochemicky a za měsíc jdu na poslední IVF, tak nechci nic nechat náhodě. Zítra jdu do centra na konzultaci před IVF, tak se podrobněji vyptám. Chtěla jsem být trochu v obraze.

anubis
7. led 2013

@l.u.c.i.e
A kam chodíš?určitě ti řeknou o picsi víc 🙂 držím palce,at to do třetice vyjde 😵

l.u.c.i.e
7. led 2013

@anubis, chodím v Plzni do Natalartu. Vím, že se tato metoda v centru dělá, ale nikdy nám jí nenabídli, proto si chci o ní říct sama.

l.u.c.i.e
8. led 2013

@anubis, tak mi byla i metoda PICSI samotným doktorem doporučena. Ani jsem se nemusela ptát 🙂 Prý se dělá u špatných spermiogramu, nesmí tam být moc mrtvých, což manžel nemá, jen s těmi defekty. Více se dozvím až v den odběru spermií. Jinak to stojí 7000 Kč

anubis
8. led 2013

@l.u.c.i.e
Tak to je super,ale vím,že nám loni řekly,když bude spermio špatný,musí nám udělat icsi.Ale to je fuk,hlavně at to vyjde 😵

l.u.c.i.e
8. led 2013

@anubis, nám to řekl taky, záleží na spermiogramu dne odběru. Naštěstí máme ještě zamražené spermie, tak řekl, že kdyžtak by to mohli udělat z toho, teda pokud přežijou rozmražení 🙂 Jsem trochu klidnější.