Jaký máte názor na metodu PISCI a zkušenosti s ní?

lenceslava
2. lis 2010

Zdravím všechny.Najdou se nějaké snažilky které mají zkušenosti s metodou PICSI které nám rády sdělí svůj názor na tuto metodu?Předem děkuji

pacinkadol
6. říj 2011

@drndapetka helios má ICSI + PICSI za 12000 a vůbec to tam vychází levněji než v Unice, Repromedě a v Reprofitu. Taky jeden z důvodů, proč jsem po odchodu z Reprofitu volila z ostatních center v Brně Helios-zkušenosti známých + cena. Byla jsem tam teď na první konzultaci a nechali jsme si s chlapem udělt ten test fragmentace DNA, tak uvidíme... 😉

hotaska
6. říj 2011

@pacinkadol myslím si, že je to správná volba 😉 Helios můžu jen doporučit a to z mnoha důvodů! Hodně štěstí 🙂

cibka
6. říj 2011

ahoj holky já chodím do gennetu do prahy a tam stojí picsi 14 000 kč jen nevím zda to byla pro nás dobrá volba v uterý bylo opu doebralo se 8 vajuch 8 se jich oplodnilo a dnes volali ze 3 se nevyvíjí vubec 3 mají známku 4 je to prý jako ve škole a 2 mají známku 2 ☹ tak teda nevím je to naše 3 ivf je mi smutno

lenceslava
autor
6. říj 2011

@cibka velkou roli samozřejmě hraje kvalita vajíček i spermií,to picsi neovlivní.

cibka
6. říj 2011

@lenceslava prošli jsme všechan vyšetření co jsme mohli při opu spermiogram ok o vajíčkách se nikdo nezminoval ze by byli špatná

lenceslava
autor
6. říj 2011

@cibkanás na vajíčka taky nikdo neupozornoval,a pak jsem si přečetla že některá použitá nebyla úplně ok.My měli tak poslední pokus a byli to nervy.měla jsem jen 4 použitelná vajíčka,měli jsme strach že nevydrží,v den et jsme měli dvě.Vždycky když jsem volala kvůli embryím tak řekli počet a že jsou v pořádku,kdyby mi je takhle známkovali tak bych rozhodně panikařila ještě víc. Uvidíš že ti na et zbydou,držím moc pěsti.

cibka
6. říj 2011

@lenceslava moc ti dekuju, mám spíš strach z toho že na et vydrží ale pak se nechytnou uz 2x vydrzely 2 a ani jednou se nechytli po prvé jich bylo 16 a po druhy 10 po prve je zavádeli 2 den a po druhe byla pk ale vzdy byli jen zbyli jen 2 nic do mrazáku a nic z toho nebylo

zvalentova
6. říj 2011

@cibka zlatí klid, také mi nezbyl jediný mrazák, okolí se prsí tím jak výstavní embrya mají a kolik jich nechali zmrazit, já byla ráda že máme alespoň jedno na ET

cibka
6. říj 2011

@zvalentova kdyz nejhorší je ze už víš jak to bylo minule jak to muze dopadnout

zvalentova
6. říj 2011

@cibka no právě, na poprvé to bylo asi nejlepší - sladká nevědomost 😒

cibka
6. říj 2011

@zvalentova tobě zavedli jedno ale čekáš 2 tak to jsou pěkný šikulky co

zvalentova
6. říj 2011

@cibka ee, jedno bylo na první pokus, teď vydržely dvě

pacinkadol
6. říj 2011

@cibka cibko,kdyz bylo spg o.k. vcetne te fragmanace DNA, tak mozna to PICSI ani nemelo smysl,ale nemohli jste timnic pokazit,lepsiho uz nic neexistuje...Kdyz je spg o.k., delaji v Heliosu ICSI, jestli jsem tomu dobre rozumela

pacinkadol
6. říj 2011

@cibka A neboj, vse se muze v dobre obratit, treba budes mit take 2 v jednom ;)

cibka
6. říj 2011

@pacinkadol kéž bys měla pravdu 🙂 no a ptali jsme se na to a slyseli ze je větší pravděpodobnost tak sme to zkusili

cibka
7. říj 2011

ahoj, tak dnes volali zusatli jen ty 2 jedno dvojkové a jedno trojkové zbytek nic

bruni
7. říj 2011

@cibka držím pěsti, nikdy předem nevíš jak to dopadne a těch co měli málo a špatnou kvalitu a povedlo se je hodně a hodně je i těch co jich měli hodně, výbornou kvalitu a nic se neuchytilo. Takže nevěš hlavu, co se má stát to se stane a PICSI je to nejlepší co jste mohli vybrat 😉

zvalentova
7. říj 2011

@cibka ale drží se, to je dobré, držím pěsti 🙂

cibka
7. říj 2011

@bruni
@zvalentova holky díky

pacinkadol
7. říj 2011

@cibka tak uvidis,aspon ty dve vypadaji nadejne, dvojka io trojka je dobra znamka;) A kam vlastne chodis?

cibka
7. říj 2011

@pacinkadol do gennetu do prahy ted budeme platit tech 14000 za picsi no trojka nic moc

bruni
19. říj 2011

@cibka tak jak to vypadá? 😕

zvalentova
19. říj 2011

@cibka přesně jak to vypadá? Čekáme na zprávy 😉

cibka
19. říj 2011

@bruni
@zvalentova holky netuším test a krev budu dělat v pátek, ale žádný změny nepocituju ☹ tak netuším

bruni
19. říj 2011

@gambrinuska a jak ty jsi na tom? 😕 Měla jsi PICSI?

bruni
19. říj 2011

@lenceslava Jak to dopadlo u tebe? 😉

lenceslava
autor
19. říj 2011

@bruni u nás to bohužel nevyšlo,ale byl problémový transfer takže asi proto to nevyšlo.

bruni
19. říj 2011

@lenceslava ☹ ach jo

gambrinuska
19. říj 2011

Ahoj holky, vypadá to už na nějaké pozitivnější výsledky?
@bruni nám nakonec v den OPU řekli že PICSI ve své podstatě tam nedělaj a dotlačili nás k IMSI 😖 bez komentáře nervila jsem se dost, ale i to IMSI mělo úspěch popríé jsme so dostali na PK a poprvé máme 3 sněhuláčky, takže už i to je u nás velký úspěch 😔 , jen manžel má nějaké výčitky, má jen 30% morfologicky dobrých spermoušů 😔

gambrinuska
19. říj 2011

@lenceslava jaké můžou být problémy při ET? 😕 mrzí mi to 😔 máte něco v mrazáčku?