Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

akmitaf
20. črc 2014

@jankarica jestli tě to bolí moc taky val - pokud je ta cysta vliká a praskne hodně to krvácí - sestřenice to teď měla - jen jí dali nějaké kapačky kvůli tomu krvácení a pak ji zase pustili, ale říkali jí, že to není sranda. Někdy se ty cysty ztratí, tak uvidíš, ale schválně bych ji teda nepraskala.

akmitaf
20. črc 2014

@jankarica
@donia
tak já špiním - no super ☹ ☹ ☹

akmitaf
20. črc 2014

ovuláč je pozitivní - sice jen o trochu ale silněji než včera - zase bulím ☹ ☹ ☹ mám strach

jankarica
20. črc 2014

@akmitaf já jsem se právě mudry ptala, co se bude dělat s tou cystou a ona mi řekla, že nic, že se to odloučí při MS....jinak nešpiním vůbec, po té revizi jsem přestala krvácet hned ten den...zítra tam jdu, ještě na kontrolu a krev, tak jim to řeknu...někdo tady psal, že na vstřebánícyst se předepisuje HA a nebo se píchá nějaký Agolutin, či co....brufen mi už zabral, tak je mi hej..... A TY NEZOUFEJ! Dokud to není 100% rozjeté, tak je šance...a konec konců já ti můžu být příkladem, že i po MS může být TT pozitivní!

jankarica
20. črc 2014

@akmitaf zase bulíš??? Tak to je jasné...to se bouří hormony!!!!!

akmitaf
20. črc 2014

@jankarica moc díky, každé povzbuzení se počítá - mám hrozný strach z toho testu zítra - udělám si ho kdybych dostala MS, ať mám jistotu

jankarica
20. črc 2014

@akmitaf od toho jsem tady🙂

donia
20. črc 2014

@jankarica
@akmitaf holky, my meli jet na tyden pryc, ale tak jsem to odlozili na zitra, at jsem dnes v klidu. Ja posledni dny kmitala a dnes od rana zase, abychom to stihli se vypravit. No ale tak jsme to prehodnotili i kvuli vedru a jsme doma, ja si sla po o s malou lehnout a vylezly jsme obe az ted. Tak snad bude dobre. Spineni zatim nic, jen trosku citim levy bok a tam mi prave nasel za delohou tu cystu. Tak si rikam, ze to bude k tomu.

donia
20. črc 2014

@akmitaf a nemuze to byt jeste hnizdeni? Ja take spinila, 2 dny po sobe, tak jsem si rikala, ze hnizdeni, pak den nic a ten dalsi zase, tak jsem obrecela, ze to hnizdeni nebude. A podivej, bylo, stale to patrilo k tomu.
No rano testni a uvidis.

akmitaf
20. črc 2014

@donia
@jankarica
ahoj ta špinění není silné jen po záchodě, ale začal mě bolet levý vaječník - tak vám nevím jestli se to nehlásí MS - už na to kašlu - půl dne na nic jiného nemyslím. Ráno razím do práce, tak se jdu nachystat a ráno se ukáže - ať je to jak je to , už to tak je

jankarica
20. črc 2014

@donia pokud bys zase začala špinit, nechala bych mrknout mudra. Kvůli cysty bys podle mně špinit neměla, ale taky nevím, kde tu cystu máš, že jo. Mímo bude snad v pořádku, možná i to vedro zapracovalo🙂 🙂 Více se šetři! Vím, že s prckem to moc nejde...ale první 3 měsíce jsou kritické, tak neblbnia spočívej kde se dá a nožky nahoru 😉

jankarica
20. črc 2014

@akmitaf držím pěsti 😵

donia
20. črc 2014

@akmitaf mas pravdu, stejne to nezmenis a clovek se tim jen uzira. tak drzim pesti.

donia
20. črc 2014

@jankarica no rano asi dojdu k dr. Kdyz uz jsme zustali doma, tak tam rano vlitnu a uvidim. Nechci vypadat jak hysterka co hned janci a pozoruje se, ale zase si rikam, od toho tam jsou a lepsi zbytecne nez pozde. Tak tam na 8 hod. naklusu.

jankarica
21. črc 2014

@akmitaf Dobré ranko! Tak jak TT?

akmitaf
21. črc 2014

@donia
@jankarica ahoj tak ms nic, ale bohužel těhulák taky nic - dne jsem 14 dne po IUI, tak myslím, že už by to tam bylo.

@donia určitě si raději k Dr. zajdi

jankarica
21. črc 2014

@akmitaf nebo si ško prostě na krev....mi HCG úspěšně klesá, dnes už jen 190 jednotek, na 99% je mimoděložnívyvrácené, téď už jen výsledky z histolky a bude to 100%....

jankarica
21. črc 2014

@donia tak co? Všechno v poho?

jankarica
21. črc 2014

@donia
@akmitaf Jinak mi MUDr řekl, že režim jako v šestinedělí, že vaječník s tou cystou po clostíku je 3x větší, takže se nemam natahovat do délky a točit v pase, ať se mi prý ten vaječník tíhou nepřetočí, ale to bych prý poznala...přivezla by mně rychlá🙂 Taky jsme se s mužem domluvili, že CAR měnit nebudem, počkám do nejbližší MS a volám tam o schůzku, co bude dál a hlavně KDY! A když už teď budu mít nějaký čas pauzu rozhodla jsem se shodit pár kil, už jsem omezila velikost porcí a samo, že tuky a cukry...musím se zaměřit na něco jiného ať z toho prostě nezblbnu...🙂

akmitaf
21. črc 2014

@jankarica ahoj já byla dnes v dietologické poradně - za 2 měsíce jsme zhubla 3 kg tuku - dnes jsem si s ohledem na negativ TT požádala i o léky na hubnutí - prý to půjde rychle a když přidám snažení sama, tak to bude super. Tak pokud dostanu MS tak začnu brát ty léky - měsíc počkám a na další IUI bych šla až tak v září. Včera jsem o tom hodně přemýšlela a myslím, že to mám konečně v hlavě srovnané. Pokud mohu radit, tak si taky zajdi za nějakým odborníkem na výživu - dostala jsem i super recepty, tak se večer vrhnu do vaření zdravého papu.

jankarica
21. črc 2014

@akmitaf no, právě se k tomu nemůžu rozhoupat, taky to něco stojí, že jo....mám super jídelníček od Halíčka, jsou tam věci které normálně jím, přesně s gramážema, nejsou to žádné specializované produkty, tak asi pojedu podle něj....jinak jsem otevřená všem novým receptům, tak když tak písni nějakého favorita🙂 3 kila tuku je paráda, já jsem skoro metráček, docela s váhou zápasím...a se štítnou žlázou....☹

akmitaf
21. črc 2014

@jankarica tak já jsem metráček a zápasím stále a pořád - nevzdávám se. Zatím jsem jen zcela vynechala tuky a místo mála používala lučinu - ke každému jídlu jsem přidávala zeleninu a jedla víc pravidelně včetně svačinek - receptíky nastuduji a přepošlu - ju. Ale dost mi ten dohled pomáhá se držet - šla jsem ta úplně se strachem. Mohlo to být víc, ale i tak

jankarica
21. črc 2014

@akmitaf Ty brďo.....Vem si do náruče 3kila, ale vážně, běž do špajzu, Vem 3 mouky a potěžkej si je...pak s nimi vyběhni 2x schodiště...ty 3kila poznáš!

akmitaf
21. črc 2014

Nu asi máš pravdu, jinak spustil se déšť a mě začíná bolet podbřšek, tak je to jasné. Na noc už s vložkou a od středy začnu baštit ty léky a uvidím jak to půjde s nimi. No nebudu předstírat, že nejsem zklamaná, ale tak nějak jsem to čekala. Snad příště

jankarica
21. črc 2014

@akmitaf Jej, taky jsem si to po bráchově svatbě říkala, taky jsem celý den před tím špinila....udělej si test raději i ve středu než začneš s lékama...jinak pak písni, jak se ty léky jmenujou.

akmitaf
21. črc 2014

jé recept mám v autě, ale je to na předpis, tak nevím. Asi by ti to měl raději schválit nějaký lékař

akmitaf
21. črc 2014

Holky a mám dotaz jíte nějaké vitamíny. A pokud ano, tak jaké

donia
21. črc 2014

@jankarica
@akmitaf
holky, tak jsem rano zasla k dr. Prohledl me, ale utz bohuzel nedelal. No skoda, mohla jsem mit klid vetsi, ale tak snad je to ok. Musim tomu verit, jinak by se clovek z toho neustaleho vahani zda je ci neni ok, zblaznil. Tak mi pri prohlidce rikal, ze tam mam nejake kvasinky, i kdyz ne moc a to ze mi mozna narusuje ten povrch a proto to mirne spineni. Tak mi predepsal nejake talblety na zavadeni, ale rovnou mi rikal, at navod ani nectu. <No, asi to neni uplne ideal pro tehule, tak nevim zda to brat. Ja nic nepocituji, nic me nesvedi. Jinak pry deloha roste, rovnou me poslal na krev, kdyz jsem byla na lacno a na ko jdu az 13.8. Dal mi zadanku na prvotrimestralni screening, tak to se musim pak objednat.

jankarica
22. črc 2014

@donia Dobré ranko, jestli nedělal UTZ, tak pro to měl důvod...kdyby se mu něco nezdálo, určo by mrknul...TO BUDE DOBRÝ.....teda ty se z těch 3 dětí zblázníš!!!

jankarica
22. črc 2014

@akmitaf Dobré ráno, no to určo s lékařem 🙂 Jinak já se teď dopuju selenem, vápníkem z moře a hořčíkem...ale to jsou úplně běžné doplňky od NATUR VITA, jsou i nejlevnější a jsou české....