Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

darinka84
29. bře 2016

holky nějak to tady utichlo..jak se všem daří??podařilo se někomu IUI? 😉

lindex
29. bře 2016

Ahojky. Tak nam zatim ne,potoze jsme ted na IUI nebyki. Redila jsem zub. Osmicju. Ted jsme to nejak vypustili. Ani nevim,jestli do toho jeste pujdeme. Nejak psychika zapusobila a do niceho se nam nechce

nikolasa
29. bře 2016

Tak nas ceka dalsi pokus... ☹ Nejak me to sebralo, ale jdeme dal. 🙂

leni09
29. bře 2016

Bohužel ani druhé IUI nevyšlo, takže od dubna začneme s klasickým IVF...

konik_mischel
29. bře 2016

ahoj všem, povedlo se nám 4. UIU - zatím je vše ok, tak snad... každopádně jsem si řekla, že 4x a pak IVF a povedlo se - nevím ,co jsem udělala jinak, možná se už smířila s tím, že bude IVF a možná nebude mimi nikdy. Užívala jsem kapky gynex a utrogestan... držím všem palečky a přeju zdravá miminka

janule1987jk
29. bře 2016

@konik_mischel ahojky, a muzu se te zeptat na priznaky a kdy sis delala tehotensky test? Ja jeste nevim, jsem 12 den po ovulaci a prvni IUI.

nita1984
29. bře 2016

Ahoj holky.. nás čeká příští týden první návštěva CAR a následně počítám, že půjdeme na IUI... s IVF zatím smmířená nejsem, takže bych ráda využila vśech pokusů IUI.... tak uvidíme...

katkavfr
30. bře 2016

Ahoj mě čeká zítra car a vyšetření a výsledky hp tak uvidíme jak dopadl prolaktin a jestli to budeme řešit. .. a manza čeká genetické spermio;)

darinka84
30. bře 2016

@konik_mischel gratuluji
jinak holky já jdu taky na konzultaci do car a jsme rozhodlí pro IVF...tak jsem na celý proces hrozně zvědavá...

karlos12
30. bře 2016

Ahoj holky, tak jsem po dovče zpět.V pátek jdu k doktorce, chci domluvit vše na IVF.Poradíte co bych měla chtít a vědět ? Moc děkuji 🙂 A jak se jinak máte ? Co je nového ?

konik_mischel
30. bře 2016

@janule1987jk ahoj, test jsem si dělala 14 dní po UIU a upřímně, tak jak jsem vždycky hypnotizovala ten papírek, pak tentokrát jsem byla fakt klidná - smířená, že to zase neklaplo, ale tak pro formu, měla jsem doma jen jeden zbylý test, a když vyskočily //, počůrala jsem clear blue ( ten je asi za 200 a řekla jsem, že ho počůrám, až se // objeví na něčem za 30,-) a vyskočilo na mě 1-2 . Tak jsem valila do obchodu a nakoupila další asi 4 různé testy a všude byly //. a protože jsem od dr měla předepsaný utrogestan a chtěla jsem vědět, jestli ho mám dál brát, zavolala jsem gyndařce, ona řekla ať přijdu na krev. Každopádně to už bych neudělala - měla jsem ten cca 29dc hcg 53, tak mi říkala, že je to nízké, ať přijdu za 4 dny, to bylo nějakých 440, za dalších pár dní už 4 500, ale ty nervy! takže klidně test si udělej ale na gyndu už bych šla určitě později, ušetřila bych si nervy. Jo a příznaky? ty asi žádné, měla jsem načteno z MK že bolesti jako při MS, lehké špinění atd... atd... neměla jsem nic, proto jsem fakt ani neřešila, že by to mohlo vyjít. Ale zato teď mě bolí prsa, blinkám a spala bych celý den jen s pauzou na wc 😀

konik_mischel
30. bře 2016

@darinka84 a kam míříš?

darinka84
30. bře 2016

@konik_mischel fakultní nemocnice olomouc 😉

konik_mischel
31. bře 2016

@darinka84 tak přeju hodně štěstí! Ozvi se, jak vám to dopadlo 🙂

darinka84
31. bře 2016

@karlos12 my jdeme 27.dubna do CAR ohledně IVf tak ti pak můžu napsat co řekli mě...jinak už sbírám informace ze skupinky IVF a zjištuju že je toho tolik, že to ani nejde napsat... 😀 ale ty myslím nemáš ještě moc žádná vyšetření takže určitě začnete tímto kolečkem...hormonální profil, genetika atd....no nějak se z této skupinky stala IVf skupinka 😎

karlos12
31. bře 2016

@darinka84 Ahoj, nemáme nic, takže určitě začneme, rovnou chci zkusit i profuky, aby se to zase netočilo dokola a rok v čudu.Snad to trochu posunem.Budu držet pěsti.Tak nemusím koukat na skupinu IVF ? Když se přesunula sem ? 😉

darinka84
31. bře 2016

@karlos12 no sice se nám z toho stává skupina IVF ale teda holka nemám o tom ani páru co mě čeká 😀 tak možná proto se na to těším ...nevím do čeho jdu..třeba tento měsíc jsem měla 3dny zpoždění, premenstruační syndrom jako prase, hlavně po psychické stránce..mnevím zda to bylo utrogestanem a prednisonem, ale bylo mě psychicky tak špatně že jsem sama se sebou nmohla vydržet 😅

karlos12
31. bře 2016

@darinka84 také se moc těším a vůbec netuším co bude.Ale asi je to lepší.Zítra jdem do ISCARE, tak jdu zjišťovat a plánovat.Už je líp ?

darinka84
31. bře 2016

@karlos12 to je Praha jo?no už je lépe..moc jsem si užila to volno o velikonocích, návrat do práce byl krušný, do toho menses, hormony..asi se to sešlo..už se těším na víkend...ted budu ještě zkoušet cvičit tu hormonální jogu a taky začínám chodit na rehabky, nakonec na mojžíšovu metodu..pán vypada schopně tak snad se sejde více faktorů pro následný úspěch..tak určitě napiš co vám řekli v caru

karlos12
31. bře 2016

@darinka84 Ano, Praha, sice to máme 50 km , ale pracujeme v Praze, takže to bylo jasné.Napíšu co zjistím.Hlavně že už je líp.Já měla volno týden, byli jsme ve Walesu, tak jsem si parádně odpočinula, teď budeme hrabat kameny a sázet trávu, takže také relax.Teď možná bude další IUI, ale to už nějak neřeším, už jsem myšlenkama dál 🙂

hanulkavelunka
31. bře 2016

@konik_mischel tak tobe to vyslo ja mela biochemicke a hcg kleslo 😞
2.bude 5.iui jsme oba ok a ani ivf nam nevyslo az ted po 4 letech biochemicke,tak nas to aspon trochu posunuln
Hodne stesti at je to az do 38tt ok

konik_mischel
1. dub 2016

@hanulkavelunka moc děkuju, vám taky držím palce, nevím zda to znáš a jestli je tohle to ,co pomohlo, každopádně jsem začala před vánoci užívat znovu kapky gynex ( dřív jsem je měla na srovnání ms a ty jediné pomohly - rok jsem běhala za dr, že nemám žádnou ms a nepomohly žádné prášky, nic, až ty kapky)... tak jsem je teď zkusila znovu, manželovi kotvičník a klaplo to, jestli zásluhou zrovna tohoto nevím, ale za zkoušku to stojí.Držím vám palce! 😉

blauen
1. dub 2016

Holky mě čeká za 14 dní první IUI tak jsem z toho taková nervozní, nemá někdo radu jak se uklidnit...vím, že o nic nejde, ale nevím jak se zbavit toho napětí .

darinka84
1. dub 2016

@blauen to záleží jak je člověk nastavený..mě pomáhá dechová cvičení,, joga, prostě se hodit do pohody u relax hudby, stejně bude vše jak má být tak se od toho snažím odprostit a přijmout vše jak přichází...udělat si výlet, čas s manželem a příjemně vše prožít, sport....je toho spousty a někdy hold přijde období kdy nepomáhá vůbec nic 😀 držím pěsti a přeji krásný víkend a načerpej sílu.

blauen
1. dub 2016

@darinka84 děkuji ji ti moc za užitečné rady, určitě na hory se chystáme, ale potřebovala bych v horách v přírodě trávit více časů a nevracet se mezi tím do práce, kde jsem imrvére ve stresu ☹ Je to naše první IUI , přitom si moc nadějí nedávám tak nevím proč jsem taková v křeči....tobě taky hezký víkend

darinka84
1. dub 2016

@blauen no holka to mě povídej, já bych potřebovala zalézt do lesa a vylézt tak za měsíc 😀 v práci toho mám taky dost takže síla načerpaná o víkendech je pryč už v úterý..

blauen
1. dub 2016

@darinka84 přesně tak bych to popsala já akorát s tím, že jen co otevřu dveře od práce v pondělí ráno tak je všechna energie a síla v prdeli 😀

hanulkavelunka
1. dub 2016

@konik_mischel ja ms mam a gynex u me v nicem nezabral 😉

konik_mischel
1. dub 2016

@hanulkavelunka asi nezabere na všechno, tak držím palce! 😉

hanulkavelunka
1. dub 2016

@blauen bud v pohode 1.pokus stejne nevyjde 😉