Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

donia
22. črc 2014

@jankarica diky za podporu 😉 Proc myslis zblaznim? 😀

jankarica
22. črc 2014

@donia no já někdy šílím jen z Toníka, a dost dobře si to nedovedu představit se 2dětma.....a už vůbec ne se 3!!!!! I když bychom s manželem taky chtěli 3🙂 🙂 🙂

akmitaf
22. črc 2014

@donia ahůj - no a co takový ty výplachy - já na záněty hrozně trpěla v pubertě a měla skoro pořád léky a pak mi poradili v lékárně ty výplachy a bylo to fuč. Fakt můžu jen doporučit - zkus se na to zeptat. Možná by to stačilo a myslím, že v těhu ublížit nemůže. A hlavně klídek ať máš hodné miminko

akmitaf
22. črc 2014

@jankarica
@donia
jinak já mám dnes očistec - hlídám neteř 3,5 let a Fínka i ona jsou tááááááák protivný - furt se jen hádají, bijou a křičí - docela šílím. Teď jsem je uložila - sice pod nátlakem, ale zatím je klid. No řeknu vám chudák sousedi.

majdaatom
22. črc 2014

hlásím, že u nás 1IUI nedopadlo a na druhé si musíme počkat až do září ....teď mám brát tamoxifen a snažit se doma ...

jankarica
22. črc 2014

@donia ty výplachy můžu taky vřele doporučit. Myslím, že je to Rosalgin, sice ten aplikátor stojí 120,- + nálevy, ale aplikátor ti zůstane. Mamča teď po té hysterektomii chytla taky zánět a kvasinky a nevěřila tomu, ale nakonec zkusila a za 2dny měla pokoj. Navíc je to šetrější než čípky, které zůstavají dlouho vevnitř. Největší svinstvo je Canesten 1den...při lepí se to vevnitř a hlásají, jak je super, že ti to vevnitř vydrží snad 3dny, ale mudra mi říkala, že ti to vyleptá sliznici a může ti to zjizvit i čípek....

jankarica
22. črc 2014

@akmitaf nezávidím 😀 😀 😀

akmitaf
22. črc 2014

@majdaatom tak to je nás tu víc - neboj příště to výjde

donia
23. črc 2014

@jankarica
@akmitaf
holky, tak jsem si v noci zavedla prvni tabletu a rano jak ze me vytekl ten zbytek rozpustene, tak to nebylo bile jak jsem zvykla, ale naruzovele. tak me to vydesilo. po utreni pak behem dopol. cerstva krev, i kdyz jen malicko, ale stejne se mi to vubec nelibilo.

donia
23. črc 2014

@jankarica
@akmitaf
mi to nedalo a volala jsem dr. prestoze jsme v zahranici a povidal, ze normalni to neni, ale je to tim, ze to narusuje povrch cipku, ze z delohy to predpoklada nebude a ze by to dite nemelo ohrozit. mam je dobrat a pak by to melo ustat. ze pokud nemam krece do bricha, tak je to ok. a mam byt v klidu, zadne courani. takze hnijem doma a nakupy ci vychazky jsme odlozili. tak uvidim, verim a doufam, ze to bude dobry. proste musi. i kdyz strach mam, to je jasny.
po utreni je na papiru trosku cerstve krve, tableta uz ze me nejde, tak snad jsou to jen narusene nejake cevky.
Tak drzte palce - a jak je vam?

jankarica
23. črc 2014

@donia Bobišu, je mi tě líto, že se tak stresuješ☹ Kde vůbec jste?Já jsem dobrá, omezila jsem žrádlo, takže mi na tu cystu nic netlačí a mně nic nebolí, takže super!Samo, že se čistím, takže "damenbinden " jsou moje kamarádky🙂 Myslím na tebe, všechno bude dobrý!

akmitaf
23. črc 2014

@donia ahůj hlavně klídeček a spoustu odpočinku. Určitě bude vše dobrý. Hlavně si odpočiň - moc na tebe myslíme
@jankarica ahůj já se taky snažím - ale dnes jsem dorazila domů až skoro v 20 z práce a ani se neptej jak hladová, tak všechna dobrá předsevzetí šla tak trochu stranou. Je fajn, že tě to už nebolí - už se to třeba vstřebává

jankarica
23. črc 2014

@akmitaf Doufám, že to s MS odejde🙂 A u tebe Mrcha v plné síle? Jinak to s tím jídlem naprosto chápu....to je útok na lednici, já byla kolikrát i hnusná na lidi kolem, když jsem došla hladová domů...to byl pak bílý sex...ale to neva, jedou za čas se zhřešit může, pro tělo je to šok, a maximálně se z toho člověk po...🙂

donia
23. črc 2014

@jankarica
@akmitaf
holky, diky, ze na me myslite. To vite, strach je, i když verim, ze to bude ok. Dnes jsem také mela hlad jak herec, takze presne vim o cem mluvite. 😉

akmitaf
24. črc 2014

@jankarica ahoj psala jsem ti zprávu, ale nevím jestli ti došla, tak jen pak mi to potvrď

donia
24. črc 2014

@jankarica tak co holka, jak ti je? Uz je to lepsi a jsi bez bolesti?

jankarica
24. črc 2014

@donia ahoj🙂 jo, já jsem bych řekla na 95% dobrá, jen si dávám bacha na ty pohyby, před kat.mně varoval doktor. Jinak si sem tam troufnu zvednout i malého...

A jak ty? Co ty léky? Do kdy to máš brát?

donia
24. črc 2014

@jankarica ja jsem druhy den v klidu, bojim se kamkoli jit, abych si pak nemohla nic vycitat. takze dovolena na prd, představovala jsem si to uplne jinak. Dr. mi rikal, at zavadim 3 vecery po sobe, takze by to dnes vecer mělo byt naposled. Když jsem mu ale volala, tak rikal, at to klidne doberu, tudíž všech 6. Tak ja ti nevim, vylozene pro tehule to není, tak zase mam strach, abych tim něco nepokazila. Rano jak ze me sel zbytek rozpustene tablety, tak byla ruzova slabsi nez včera, ale přes den párkrát po utreni zase ten hlen s čerstvou krvi, takove cervene vlásečnice jakoby mezi tim. Tak to se mi nelibi. Bricho poboliva, ale asi tim jak se to tam roztahuje a tak. No tak se tesim i domu, ze bych v pondělí dosla opet k dr. a požádalo ho o utz, at me uklidni, ze je to ok. |Jen resim dilema zda se vydavat nekam, byt pomalu, do města a tak. Abych si to tu s dětmi taky uzila.

jankarica
24. črc 2014

@donia podle toho jak se cítíš, je pitomé, že jsi neměla obtíže, jakože tě nesvědilo...kdybys pocítila úlevu, tak bych řekla už dál nebrat, ale zas nějaké vleklé kvasinky a záněty, nevím, jestli nemohou uškodit☹těžko poradit, fakt...a kde jste? V ČR? Nebo mimo?

akmitaf
25. črc 2014

@donia musíš začít pomalinku a jen dokud je ti dobře. Zatím se dětmi zabav jen tak kolem domu a až uvidíš, že ti není hůř tak se vyprav dál. Pokud se cítíš dobře, tak si myslím, že ti věčný odpočinek taky nepřidá a budeš rozlámaná. Musíš se řídit sama sebou - prostě dokud je ti fajn a pak si odpočívej. A s tím braním je to dost těžký - nejlepší by bylo, kdyby tě vyšetřil a řekl ti jestli to tam ještě je nebo není

donia
25. črc 2014

@jankarica Prave ze jsme mimo v Rakousku a nechce se mi tu behat po dr. když vylozene netrpim. Proste jen mam strach.

donia
25. črc 2014

@akmitaf Jo, to pises dobře, pomalinku jak se citim. Včera vecer me manzel vytahl na prochazku, okoli je tu nadherne, tak po stezce v klidku, mala behala okolo a vse v pohode. Nic me nebolelo, po navratu kontrola tam dole a vse ok, slipovka cista. Vecer jsem zavedla tu treti tabletu, tak dnes rano také lepsi co po ni zustalo. Tak to necham do oběda a odpol. ze bychom s dětmi sli na pomalou prochazku, pak klidek u ledove kavy a tak. Vecne lezet se mi taky nechce, jak pises, také to není jen o tom. Jinak mi vlastne nic není.

akmitaf
25. črc 2014

Ahoj tak já dnes boduju - místo balení na dovču ležím a skuhrám. Ráno mě začali bolet záda dole v kříži - ovšem během dne po všech lítáních už jsem nemohla ani chodit - po návratu domů se mi udělalo špatně, tak mě napadlo se přeměřit a měla jsem 38,9 - naštěstí manža sbalil malou a odvedli a já si na chvilku lehla. Záda jsou snad ještě horší - už nemůžu ani sedět, ale teplota klesla 37,9, tak balím. Vůbec si zítra neumím představit 5 hodin v autě. Zatím pa a držte se. Když jsem viděla tu výši teploty, tak jsem si říkala, že je asi dobře, že to IUI nevyšlo - to bych teď ležela někde v nemocnici a řešili jsme, co bude špatně.

donia
25. črc 2014

@akmitaf tak at ti je brzy lepe a jsi na dovcu fit. Kampak razite?

jankarica
27. črc 2014

@akmitaf Ahoj, čtu to až teď. Bobku, ty si umíš vybrat čas na marodění....nemohou za to ty léky?Zkus si ty záda nahřívat...neprochladla jsi někde v bazénu?

donia
28. črc 2014

Holky, tak jsem byla dnes u toho dr. Takze kontrola ok, udelal i utz a tam byl videt nas 1 cm milacek 😉
Kazdopadne mi dal hned injekci, neco proti krvaceni, i kdyz vylozene nekrvacim, pouze to drobne hlenove s primesi krve a nasadil ascorutin a pak mi napsal Duphaston.
No a samozrejme klid, takze mam neschopenku, rikal, ze min. na mesic. 13.8. mam kontrolu, tak uvidime dle situace. Ono slo stejne jen o tento tyden, pak mame narizenou 14 dni celozavodku, tak to docela vyslo kvuli zastupu dobre. Tak doufam, ze to bylo jen nejake zmatene pri zacatku a ted uz to bude jen dobre. Aspon se vylecim i z toho kasle, ktery se mi po dvoudennim skrabani v krku spustil. No je taky napad - mit kasel v lete 😀

jankarica
28. črc 2014

@donia tak to je super, že je červíček v pořádku a ty, že se vyléčíš🙂 já jsem dnes, taky byla u mudry, cysta porostla, teď má 6x7cm, doktorka se moc spokojeně netvářila, když jsem ji řekla, že ve špitále s tím nic nechtějí dělat a počkat na MS. Tak mi předepsala Norethisteron, mám ho brát od 4. do 13.8. a pak bych to měla dostat a stihnout to ještě před dovčou, 21.8. Ještě kontrola. Jinak dnešní hodnota HCG je 28j a hystolka je taky v cajku, cysta věřim, že po prášcích odejde..., takže to snad brzy uzavřu, tenhle ne povedený měsíc a v září už bychom na to snad mohli vlítnout!!!!Už se moc těším🙂

donia
28. črc 2014

@jankarica no to jo, to se hlavne dej do poradku, pak si uzij dovcu a zari je tu coby dup. Nehlede na to by ti pak vysel pekne mesic porodu, takze taky vyhoda 😉 😉

jankarica
28. črc 2014

@donia 🙂 schválně jsem to počítala a vychází mi červen🙂 kdybychom šli v září, Budem slavit spolu🙂 🙂 🙂 to je zatím sci-fi🙂 🙂 🙂

jankarica
28. črc 2014

@akmitaf Tak jak marode? Jak ti je? Co teplota? A nezjistila Mudra nějakou přesnější diagnózu?