Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

valeri10
13. dub 2016

@mirja85 No zatím co tady čtu jsem dost vyděšená ☹ . Mě totiž bolí i folikulometrie a jiné klasické vyšetření ☹ . Clostil jsem brala tři měsíce, ale bylo mi z něj strašně zle tak jsem ho vysadila a už ho nikdy nechci. Ovu mívám i bez něj, ale to se může taky změnit. Začínám mít nervy že to nevyjde

mirja85
13. dub 2016

@valeri10 tak na to bohužel radu nemám :( je fakt, že je to psychická zátěž, mám to taky sinusoidně, jednou jsem úplně KO a jindy nad tím mávnu rukou. Ale třeba dnes mě taky dostal objednací termín - čekat měsíc a půl na konzultaci - a pak ještě třeba na vyšetření a výsledky atd...
Nevěš hlavu, třeba budeš zrovna ty vyjímka a povede se hned 🙂

valeri10
13. dub 2016

@mirja85 jsem dnes 2 DC (někde v podvědomí jsem si myslela, že na to IUI třeba nedojde) takže od včera depka největší. V práci to nějak vydržím, ale přijdu domů a jdu si v sedm lehnout a čumím do blba než usnu. Snad to zlepší, protože v takovém rozpoložení nemá cenu na to ani chodit.

mirja85
13. dub 2016

@valeri10 tak to máš bohužel pravdu, jestli jsi až v takové depce, tak bych to možná odložila..
Já zase v práci nevydržím, mám tady psycho lidi a je to celkem hardcore, takže se těším domů. Ale je fakt, že nejvíc mi pomohlo od toho utéct (14 dní u moře), to byl úplně osvěžující, ozdravující balzám, i když je fakt, že nedlouho po návratu jsem to dostala, ale vzala jsem to v klidu... To je mé doporučení-vypadnout, jestli to jen trochu jde. Akorát se obávám, že za měsíc/dva to budu potřebovat zase... :D

blauen
13. dub 2016

Holky tak mě zítra ceka první IUI, dneska bylo poslední přeměření ze tři foliku je nakonec přes 20 mm ty ostatni 2 kolem 14 s nema se už moc nedá pocitat. Zatím jsem uplne v pohodě a i se těšim. U nás v caru to probiha 2 dny ty vstriky tak jsem zvedava. Jinak všem přeji hodně štěstí a pevne nervy.

atlhea333
13. dub 2016

Ahoj děvčata - nás taky čeká zítra první IUI, tak si držíme palce.
@blauen - už jsem to tu několikrát viděla, že se jde na IUI dva dny po sobě, můžu se zeptat, jak to probíhá? Tedy když tě dneska měřili a zítra jdeš na IUI, budeš dostávat pregnyl nebo něco takového?

blauen
13. dub 2016

@atlhea333 dneska mi sestřička vystavila recept, tak jsem šupala do lékarny pro pregnyl myslím, že to bylo 2x 5000 jednotek nějak jsem tu krabičku nezkoumala ale byly dvě hned mi to píchla. Zítra ráno máme přijet na 7 ráno buď už se zvorkem nebo to manžel vykoná až na místě...jestli to povezem chce to velkou hygienickou opatrnost tak zvažujem, že to asi udělá až na místě 🙂 pak se to bude 1,5 hod. proplachovat a vyberou ty nejlepší a dopraví to do mně. Ještě mi nasadili antibiotika pro jistotu a v pátek ten sam postup. Přeji ti hodně štěstí!

atlhea333
13. dub 2016

@blauen Hm... tak u nás zhruba jak píšeš, ale jen jednou. Také ti přeji hodně štěstí!!!

elis86
13. dub 2016

@mirja85 jaktože platíš za IUI? 6 ročně jich platí pojištovna

elis86
13. dub 2016

@blauen na co antibiotika? 😕 jj určitě je lepší na místě, pokud mu to nedělá problém 🙂 taky jdu na ten zákrok jen jednou, 2x asi větší pravděpodobnost

mirja85
13. dub 2016

@elis86 myslím, že tam je doplatek za katetr .... ale nechci mást, prostě je to 1.500,-/pokus (samoplátce 2.600,-). asi něco, jak když doplácíš léky na IVF - IVF hradí pojišťovna, ale je tam spousta věcí, které platíš ty...

salenas
13. dub 2016

@mirja85 já taky inseminaci neplatila,ani katetr

mirja85
13. dub 2016

@salenas asi každý car to má jinak... nevím

salenas
13. dub 2016

@mirja85 tebe bolela inseminace? Já to vůbec necítila,byla jsem dvakrát a ani zavedení embrya jsem necítila

mirja85
13. dub 2016

@salenas spíš zabolela - asi vsunutí katetru - vteřina, ale já nevěděla, že musím mít plný močák, takže jsem se 2x řádně vyčůrala 🙂 potřetí již poučená jsem šla s plným a bylo to víc v poho. Jinak samotný zákrok byl OK, hlavně mi to vždy přišlo strašně rychlý!

salenas
13. dub 2016

@mirja85 plný močák,jo? To taky nevím 😀

elis86
13. dub 2016

@mirja85 to je divný,nic doplácet právě nemáš

elis86
13. dub 2016

@mirja85 dík za tip,taky jsem tam šla vyčuraná a podruhé to zabolelo...ale víc mě potrápili na průchodnosti vejcovodů 😠

blauen
13. dub 2016

Jinak holky my platíme 3000,-Kč za IUI, mysleli jsme že je tonormalni až nedávno jsme se dozvěděli ze někde se neplatí nic. Ale už to neresime.

blauen
13. dub 2016

@elis86 antibiotika nedejbože kdyby při převozu se stalo něco se vzorkem, aby mi nezavlekli nějakou infekci dovnitř, tak se tim jisti.

mirja85
13. dub 2016

@salenas 😀 taky jsem nevěděla, ale při 2. mi dr řekla: "vy jste vyčuraná, že? Tak příště u nás nikdy" 🙂 a bylo to lepší..

mirja85
13. dub 2016

@elis86 já už to neřeším, platit/neplatit... chodím do Reprofitu v Brně a má skvělý recenze, takže toto neřeším. Zatím nás to nerujnuje a věřím jim.

mirja85
13. dub 2016

Holky, tak uvidíme, co dál. Příští týden mám folikulometrii, a když to bude OK, 4.IUI. Poprvé bez Clostilu a zrovna levá strana, která je pomalejší... tak tomu moc nedávám. Ale dr se chce potkat a pobavit se, jestli to neposunout, třeba to bude pak lepší. Jinak všem tfuj tfuj!!

blauen
14. dub 2016

@atlhea333 ahoj tak jak jsi dneska dopadla? My to ráno měli trošku napjaté, manžel hodně znervozněl tak jsme čekali s odběrem hodinku a půl než se povedlo, ale nakonec všechno super snad...i jsem měla z toho dobrý pocit...

petkak07
14. dub 2016

@elis86 Paní doktorka za mě taky žádala na pojišťovně, ale i zak jsme platili 1500 za inseminaci + jsem doplácela léky za Menupor píchala jsem si 150 jednotek asi týden .... A ty injekce jsou celkem drahe .. Zalezi na tom co Dr anpíše..

ejbinka
14. dub 2016

@petkak07 Ahoj, kolik jsi měla folíků po tak silné stimulaci před IUI? a povedlo se? Děkuji

valeri10
15. dub 2016

Ahoj tak moje stěry i imunologie v pořádku. Takže v tomhle zakopaný pes není.

petkak07
15. dub 2016

@ejbinka Ahojky, já začala na 75, a měla jsem hodně folikulu, ale žádné dominantní, nerostly tak se právě zvyšovalo a nastesti narostly dva dominantní kámoši 18 a 19mm (kdyby nenarostly tak by to Dr. odpískala).. Vždy musí být alespon nějaký větší než ostatní, i Pregnyl jsem měla 10 000 jednotek a pak doško k IUI, ale manžel měl jen 5% schopných bičíků, nyní čekám na středu 20.4. kdy jdu na krev - do té doby zobu Utrogetan a ještě nejaké pilule.. 🙂

ejbinka
15. dub 2016

@petkak07 Moc děkuji a především držím palce, aby to vyšlo 😉 Já měla minulý měsíc právě také 100 jednotek a už 9DC ovulaci, ale folíky byly hodně rozdílné a ten velký na který se píchal pregnyl byl spíš cytsa prázdná 😖

Od neděle budu píchat raději jen 75 a uvidíme v pátek na UTZ 🙂

atlhea333
15. dub 2016

@blauen Ahoj, promiň, měla jsem na pilno 😀 U nás dobrý, partner byl v klidu, takže ani moc nemeškal v práci a mé dojmy jsou dobré. Alespoň tedy v tom, že to proběhlo hladce. Teď jen přežít 14 dní a zbytečně brzy netestovat 🙂 A ty se cítíš dobře?