Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

blauen
15. dub 2016

@atlhea333 včera jsem po tom zákroku byla hrozne nafoukla v noci jsem začal špinit to mi ráno dr. R
řekl že nejspíš proběhla ovulace a ultrazvukem to potvrdil a dneska mel prasknout ještě jeden folik. Po dnešní in semináři me všude picha v břichu. Ty jsi mi poslala srdicko? 🙂 jestli ano tak moc děkuji!

atlhea333
15. dub 2016

@blauen Poslala a rádo se stalo 🙂 Tak jak to popisuješ, tak jsem to měla podobně, jen s tím, že jsem byla na IUI jen ve čtvrtek, ovu měla být podle pregnylu ve čtvrtek večer a dneska dopo trochu zašpinění, ale pak už nic... ale to píchání a nafukování, to bylo stejné... 😅

blauen
15. dub 2016

@atlhea333 nasadil ti Dr. Utrogestan?

valeri10
15. dub 2016

Ahoj holky jak dlouho trva iui?a musi se pak ležet?

nita1984
15. dub 2016

Holky, když jste šly na IUI, kdy dával partner sperma? U nás je problém v tom, že manže je voják a neumím si moc představit, že mi r. řekne zítra ovulace a IUI, zítra přijďte oba.... musí si volno dost plánovat... nebo nevím, jestli to jde vzít jako klasická návštěva lékaře, případně doprovod mě k lékaři....

valeri10
15. dub 2016

@nita1984 melo by jit ze mu daji volno na doprovod tebe k lékaři.muj me tak vyzvedaval po konizaci.ale urcite mu tam daji nejake razitko na propustku.zalezi na tom jak moc to chce rikat

blauen
15. dub 2016

@nita1984 sperma musí byt dopraveno nejpozději do 20 minut od vyvrcholení. Manžel vzdy prováděl v caru v komurce 🙂

nita1984
15. dub 2016

@valeri10 Tak asi by na něj koukali divně, kdyby si bral volno na sebe a měl tam razítko Gynekologicko-porodnická klinika 😀 😀 😀 😀 ale jako doprovo je to ok... to pochopí i v armádě 😀

nita1984
15. dub 2016

@blauen jo, to je mi jasné, taky předpokládám, že akt provede tam. Spíś mi šlo o to jestli se třeba dá odevzdat vzorek den dva předem... že by se mnou šel na UTZ, ten je plánovaný a rovnou to tam nechal 😀

blauen
15. dub 2016

@nita1984 odevzdat předem den dva určite nejde 😀

blauen
15. dub 2016

@nita1984 ale muže to tam odevzdat a jít pak stejne probiha 1,5 hod. Certifugace spermií, ceka se AZ vyplavou ty nejlepsi 🙂

nita1984
15. dub 2016

@blauen tak on to má do práce přes 80km, takže jestli si bude brát volno musí stejně na celý den... no tak snad to nějak pořešíme... holt se budeme tvářit že je to akutní doprovod mě..

blauen
15. dub 2016

@nita1984 na doprovod ti to napíšou, vse je o domluve. My meli s manželem celý týden dovcu, ono je to celkem narocne. Každý den u dr. V pondělí utz, středa znova utz + injekce, ct - pa iui. My bychom to nedali zpraci tak jsme brali dovcu. Ale jak to nevyjde tak další pokus beru nemocenskou 🙂

nita1984
15. dub 2016

@blauen já podnikám, dělám si program sama tak to u mě není problém. U manžela je to horší...

blauen
15. dub 2016

@nita1984 tak to máš fajn. Horší teda manzel ale to nějak zvládnete 😉

atlhea333
15. dub 2016

@blauen Né, Duphaston. Mimo jiné kvůli prolémům v druhé polovině cyklu, ale taky je na podporu udržení těhotenství...

katkavfr
15. dub 2016

Jen opravím sperma se musí dopravit nejpozději do hodiny a musí byt celou dobu v tělesné teplotě.

blauen
16. dub 2016

@katkavfr nám říkali do 20 minut ještě to 5x opakovali tak jsme tedy manžel byl hodně nervózní tak nakonec k vůli vzdálenosti jsme volili odběr v caru.

katkavfr
16. dub 2016

@blauen tak to nevím v jakem centru vám to říkali ale já mám info z gyncentra, reprofitu, ferti med, euro fertig a car fm a všude je dopraveni do hodiny :/

katkavfr
16. dub 2016

Tak to nevím v jakem centru říkají do 20 minut ale já mám info z gyncentra ,reprofitu, fertimedu, eurofertilu a car fm a všude je dopraveni do hodiny.

blauen
16. dub 2016

@katkavfr V Car Ve fm podstupovali jsme tam ted dva dny iui.

atlhea333
17. dub 2016

@blauen - Ahoj, tak jak to jde? 🙂

blauen
17. dub 2016

@atlhea333 ahoj celkem dobře ráno je sice hůř křeče v břichu, ale jinak ani na to nemyslím. A jak u tebe?

ejbinka
17. dub 2016

Ajoj Holky, dnes první injekce puregonu a příští týden snad IUI 🙂

atlhea333
17. dub 2016

@blauen To já na to právě myslím pořád a jdu sama sobě na nervy! 😀 😀 😀

blauen
17. dub 2016

@atlhea333 no Já právě vůbec, stáří že me to připomínají přátele jak nás myslí 😀 sama sebe se az divim jak jsem zatím v klidu a to Já jsem plasan hrozny 😀 v patek jsem umyla okna v celým domě, abych nemyslela na blbosti, v sobotu jsme stěhovali nábytek, to jsem asi přehnala protoze to me pěkně fiklo v podbřišku 😎

zuzanaxx
17. dub 2016

Ahoj, můžu se přidat? Jsem po 1.neúspěšném ET a KET teď absolvovat nemůžu (1.těhu biochemické),tak jdu zítra alespoň na IUI. Ikdyž máme špatné spermio, třeba to vyjde...už zase jsem nervózní...

blauen
17. dub 2016

@ejbinka Ahoj, jdeš na první iui? Přeji hodně štěstí!

blauen
17. dub 2016

@zuzanaxx Ahoj, přeji hodně štěstí ať ti to dobře dopadne! Já byla na iui ve čtvrtek a v patek a ted čekáme 🙂

nita1984
17. dub 2016

Tak holky, podle BT očekávím zítra MS, tím pádem ve středu na odběry, za deset dní UTZ a pak snad hnedka první IUI.... 2DC začínám s clostíkem....