Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

blauen
18. dub 2016

@darinka84 to je fakt já i za vyšetření hysteroskopii pod narkozou platila 500,- za uspání prostě platíme tam vše

nita1984
18. dub 2016

@blauen tak pronatal je taky soukromá klinika... zeptej, to mě fakt zajímá. Já bych tedy platit nechtěla, když to "jinde jde zadarmo", pokud tam není nějaká opravdu přidaná hodnota...

blauen
18. dub 2016

@nita1984 nevím slyšela jsem že někde to chodí v těch centrech jak na běžícím pásu...což tady mě nepřijde...i před začátkem IUI jsme měli hodinovou konzultaci, pořád se nám věnují...každý den chtěl dr. vidět utz k ovuli folikum nastupující ovulaci...pak 2x za sebou ve dnech IUI...možná je to všude stejné nemůžu porovnat....

petkak07
18. dub 2016

@ejbinka Ahojky, tak ke mě došla teta mcha :( tak musíme zkoušet dál.. chjo.. Nech se překvapit třeba to vyjde 🙂

nita1984
18. dub 2016

@blauen my máme za sebou teprve první onzultaci, čekám kdy dojde MS a půjdu na odběry, ale já jsem tedy byla moc spokojená. Je fakt, že hned při první návštěvě já gyn vyšetření, manžel odběry, takže to šlo ráz na ráz, ale já za to byla hrozně ráda, bála jsem se, že na všechno budeme muset čekat a to se neděje, což mám velkou radost. Až dojde MS (měla dnes ale zatím nic), půjdu na krv, pak za deset dní na UTZ a uvidíme jestli hnedka IUI.... je fakt že co říkala dr. tak IU se u nás dělá jednou a pak se ještě "pojiśťuje" doma. To měl manžel největší radost 😅

blauen
18. dub 2016

@nita1984 a genetiku a imunologii nejdete na vyšetření nám bez toho nechtěli udělat IUI bez těchto vyšetření + hysteroskopii že bez těchto vyšetření nemá IUI význam a jsem za to ráda, proto na imunu nám něco našli....u nás se dělá IUI dva dny nebo ob den podle toho jak to vychází na utz...+ snažení doma.... 🙂

nita1984
18. dub 2016

@blauen genetiku a imunologii dělají z krve, manžel už byl, já mám přijít 2DC aby se k tomu udělal i hormonální profil. Hysteroskopii nedělali, protože jsem po laparce, tak to nemá smysl. První IUI chce dokrotka udlěat rovnou, pokud by nevyšlo, pak bych případně šla na kontrast na průchodnost.
Ale podle dosavadních vyšetření ovuluju ukázkově, takže buď le příliš pevná hlenová zátka, což by řešilo IUI nebo se ještě něco objeví z krve nebo se neobjeví nic, jako u řady párů... já chci dát v případě potřeby všech 6 hrazených pokusů IUI a pak budeme rozhodovat co dál protože IVF zatím nevím, jestli jsem ochotná podstoupit.

blauen
18. dub 2016

@nita1984 k vuli imuna jsme museli specielně jet do Prahy na pohovor a na krev + manžel sperma...my chceme díky tomu, že máme v cyklu 2x IUI tak se nám to počítá jako dva pokusy a pak taky budeme zvažovat jestli IVF zatím s touto myšlenkou taky nějak bojujeme jestli podstoupit ano či ne

nita1984
18. dub 2016

@blauen Manžel má spermio v pohodě. No uvidíme co tenhle cyklus, dostala jsem clostík, čekám kdy dojde MS, abych mohla na tu krev, začít s clostíkem a objednat se na ten UTZ. A pak uvidíme.

nita1984
18. dub 2016

@blauen koukám, že jsme i stejný ročník.... hodně o tom s manželem mluvíme, jestli případné IVF ano nebo ne docela si i umíme představit, že bychom děti neměli, ale bylo by to těžké.. oba je hodně chceme, ale nevím, jestli i za cenu IVF

blauen
18. dub 2016

@nita1984 my to s manželem taky rozebíráme...první jsme nechtěli ani IUI, manžel to chtěl nechat na přírodě, pak jsme po dvou letech zvážili IUI to je naše první...a o IVF za každou cenu ho taky nechceme....taky zvažujeme že bychom byli bez děti..ale je to hodně těžké....nás tlačí i čas...manžel už je starší oproti mě o 8 let....a taky jsme ještě bojovali se spermiem ze začátku....tak ti budu držet palce, ať ti to všechno klapne...my se vyvíjeli krásně tři folici dominanty...ale pak z toho byly jen dva...jeden stagnoval

nita1984
18. dub 2016

@blauen mynžel je tedy jen o va roky straší než já ale nás zas tlačí rodina. Segra už má dvě děti manželův bratr dvojčata, všichni se do nás navážejí, že jsme na řadě a tak... no je to dost nepříjemné. Manžel je klidně i pro IVF, on se mnou absolvuje cokoliv, ale já se bojím. Nevím, jestli na to psychicky mám... vkládám naději do těch IUI. A snad IVF nebude třeba řešit.

blauen
18. dub 2016

@nita1984 manžel taky mě hodně podporuje chodí se mnou na každé vyšetření k Dr. at už je to i UZ....na tlačení od rodiny se vyprdni....nás tlačili taky rodina přátelé...do roka 6 naši přátel čekalo rodinu a všichni se na nás koukali přes prsty až ted po dvou rokách se uklidnili, když ví, že chceme ale nejde to...ze začátku to bylo těžké to poslouchat z každé strany ted už to ignorujem

blauen
18. dub 2016

@nita1984 jinak já se taky bojím toho IVF....

zuzanaxx
18. dub 2016

@blauen jj, Gyncentrum je v Ostravě, taky tam chodím...

blauen
18. dub 2016

@zuzanaxx já slyšela o tom gyncentru ale nakonec jsme zvolili F-M

nita1984
18. dub 2016

@blauen jojo, v mém okolí jen letos 7 těhulí a tři porody.. včetně kamarádky která porodila včera. Je to psychicky dost masakr. My navíc do toho ještě řešíme hypotéku a další "blbosti", tak je to celé takové náročné to období.

blauen
18. dub 2016

@nita1984 ono to těžké období přejde a bude zase líp..to je v takových sinusoidách......člověk se i časem postupně obrní proti jistým věcem.....

zuzanaxx
18. dub 2016

IVF se nebojte, ikdyž náročné to je hlavně na psychiku...ale ženská vydrží hodně...
Krvácela jste některá po IUI? Dneska to MUDr nešlo navést a asi mě někde skřípla...

katkavfr
18. dub 2016

@blauen fiha no já v gyncentru nebudu platit nic ze to komplet platí pojišťovna. .. ano v ostrave

katkavfr
18. dub 2016

@zuzanaxx a jak jsi spokojená? Už se s tebou něco děje nebi jsi v začátku?

blauen
18. dub 2016

@zuzanaxx po IUI jsem nekrvácela, akorád jsem v noci začla špinit, ale to Dr. říkal na druhý den, že proběhla ovulace

blauen
18. dub 2016

@katkavfr zatím to finančně zvládáme tak to nebudeme měnit....stejně si dáme možná akorát další pokus v příštím měsíci a pak pauzu a budeme uvažovat co dál... 😉 kamarádka právě z gyncentra teď utekla po několika nevydařených pokusech IUI ale hlavně k vůli přístupu lékařů ...ale všude je něco když si to člověk čte

katkavfr
18. dub 2016

@blauen tak o mě se stara přímo šéf Mudr čermak a to je skvělý dr a člověk takže zatím jsem spokojená 😉

blauen
18. dub 2016

@katkavfr to je důležité člověk musí být spokojený a hlavně věřit doktorům 😉

karlos12
18. dub 2016

@blauen to je rozumné.Proč by si měl člověk něco dokazovat ? Já to beru stejně 😉

blauen
18. dub 2016

Holky má někdo zkušenosti s ovulacnimi testy? Já jsem objevila ještě zbytek testu z mého testovacího období a ze srandy si ho udělala a na nem docela rysujici se carka- duch? Jak je to mozne když ovulku doktor potvrdil, že proběhla ve čtvrtek nejspíš v noci? Je mozne, že nějaký hormon po iui ukazuje jeste na ovulacnimi testu ducha z nejake hormonální látky, léků?

salenas
18. dub 2016

@blauen píchala sis pregnyl,něco na spuštění ovulace? Pokud ano,je to toho zbytek..

katkavfr
18. dub 2016

@blauen hele ovu testy můžou mít suchý celý měsíc a před má můžou silit. .. a taky může ovu test ukázat tehu dřív než tt ;)

katkavfr
18. dub 2016

Duchy😂😂😂 ne suchy