Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

atlhea333
27. dub 2016

@lenickaslunicko S tím klidem je to dost ošemetné... ale jestli můžu radit, pracujte s partnerem na tom, abyste se na mimi moc neupnuli (jestli to tedy vůbec jde)... nevím jak jinak si zachovat čistou hlavu a nezdolný optimizmus 🙂

blauen
27. dub 2016

@lenickaslunicko děkuji ti moc, jsi hodná!! Zažili jsme si za ty roky dost, ale vždycky ještě mohlo být hůř!

terezice1989
27. dub 2016

Ahoj dámy, slečny, paní :D
Mám na Vás blbou otázku, můj dotaz zní když si měříte teplotu a otěhotníte teplota stoupá nebo se drží na stejném bodu nebo jak to je? Já jsem bazální teplotou neposkvrněná a vůbec o tom nic nevím. Pomozte mi 😀 s mojí otázkou

lenickaslunicko
27. dub 2016

Holky musíme to nějak zvládnout. Zaměstnat hlavu je někdy nad lidský výkon. Domeček jsme postavili, teď doděláváme kolem zahradu, tak budu dělat zahradnici. Lehko se říká, težej dělá. Aspoň že máme toho psa, jinak by jsme se asi zbláznili :(

atlhea333
27. dub 2016

@lenickaslunicko Zahrada je naprosto skvělej recept na lepší náladu, taky se chystám vzít do ruky motyčku... až přestane sněžit :D :D :D

lenickaslunicko
27. dub 2016

@atlhea333 jéééjda, sněží??? U nás celý den prší a je hnusně. Nejradši bych si lehla do peřin 🙂

atlhea333
27. dub 2016

No tak dneska zrovna právě vylezlo sluníčko,ale pondělí úterý sněžilo jak fík :D my jsme trochu ve vyšší poloze, takže žádné překvapení 🙂

blauen
27. dub 2016

@atlhea333 mě vždycky pomáhaly hory jedině přitom jsem dokázala zapomenout na mimi a užívat krásu hor.

zuzanaxx
27. dub 2016

@ blauen to mě moc mrzí, biochemko jsem měla minúý cyklus po IVF. Dneska jsem se testla 10DPO, vím, že je to brzo, ale mě je opravdu nějak divně. Jako na chřipku, ale bez teplot, jen strašně rozlámaná. No a nic. Teda možná duch, ale tak slaboučký, že už jsem si ho spíš vysnila...no zkusím za 2 dny...

blauen
27. dub 2016

@zuzanaxx mě je divné, že teplota se drží pořád kolem 37, akorád dva dny zpátky to byl nějaký výkyv jsem měla 36,7. Možná jsem testla opravdu brzo, měla jsem dva dny za sebou IUI tak jsem oficiálně 11-12 DPO. Každopádně děkuji. Já budu testovat taky zítra. Uvidím možná i večer. Jsem z toho opravdu nalomená. Břicho mě bolí, záda mě bolí a dneska dokonce jsem nedopila ani kafe, které tak miluji, jak mi nechutnalo. 😒

blauen
27. dub 2016

@zuzanaxx co to prosímtě znamená to biochemické těhu?

zuzanaxx
27. dub 2016

@blauen hcg v krvi je, ale nízké a embryjko se neudrží, většinou odejde s ms. Tzv.raný potrat. Končí tak i více než 50% raných těhu, ale většina žen o nich ani neví...

juliemichal
27. dub 2016

@blauen biochemické těhu znamená to,že se vajíčko oplodní,ale bohužel odejde s opožděnou menstruací ☹ a dá se to poznat i na testech,nejdřív ti dušíci krásně sílí a potom ze dne na den ti začnou testy slábnout ☹ já to tak už měla cca 9x a 1x potrat za ty 4 roky co se snažíme o třetí ☹ ☹

atlhea333
27. dub 2016

@zuzanaxx že do toho tak skočím, ví se o nějakém důvodu, proč se to děje?

blauen
27. dub 2016

@juliemichal děkuji moc za informace !

juliemichal
27. dub 2016

@blauen vůbec není za co 🙂

blauen
27. dub 2016

@zuzanaxx děkuji za objasnění, já právě vůbec nevěděla co to je ☹ Stejně si to všechno určuje sama příroda, ted už nezbývá než čekat

juliemichal
27. dub 2016

@blauen neboj se u tebe to určitě bude v pořádku ♥

zuzanaxx
27. dub 2016

@atlhea333 většinou je to přkrozené, pokud se to opakuje, asi bych se poradila s MUDr, může být něco s imunitou...

blauen
27. dub 2016

@juliemichal děkuji moc za útěchu, stejně jsem ten test neměla dělat takhle brzy, jsem z toho nahlodaná akorát po čtyřech letech první dušík je to pro mě něco jako vesmír ☹

juliemichal
27. dub 2016

@blauen neboj se určitě to dopadne dobře a máš krásného dušíka 🙂 🙂 kolik jsi vlastně dnů po IUI? 🙂

atlhea333
27. dub 2016

@blauen Hele, já jsem z tebe normálně nervozní, co bude zítra 🙂 Duch po čtyřech letech přeci už musí něco znamenat!

blauen
27. dub 2016

@juliemichal byla jsem na IUI 14.4. a 15.4. takže myslím, že jsem nějaký 11 -12 DPO. Dneska ráno trošičku ten dušík právě byl slabší než včera ☹ ale to už neovlivním...ted opravdu nezbyde jen čekat do 30.4. měla by přijít MS

blauen
27. dub 2016

@atlhea333 kéž by něco znamenal. S tím testováním jsme to tedy vymňoukly, měli jsme čekat, jsou to zbytečné starosti nervy, ted už tomu věřím ☹

atlhea333
27. dub 2016

@blauen No, právě, jenže je to tak lákavý, vědět to co nejdřív... Já to mám tak, že chci vědět co nejdřív, že jsem těhotná, abych byla vědomě těhotná co nejdýl... jako že si to chci užít úplně maximálně 🙂

juliemichal
27. dub 2016

@blauen a měla jsi pregnyl nebo ne?když dnešní je slabší? ☹ ☹ ale určitě nebude 🙂 věřím tomu,že to je krásná těhotenská čárečka ♥ ♥ ms určitě nedojde 🙂 a utroš bereš?a jaktože jsi byla 2x na IUI v tomto cyklu?já jsem byla už 3x na IUI a vždy jsem ho měla 1x za cyklus.

atlhea333
27. dub 2016

Děvčata, když si tady tak hezky povídáme, tak mi něco řekněte: Jak to chodí ve vašich CAR? Věnuje se vám tam vždy ten samý doktor nebo pokaždé někdo jiný?

blauen
27. dub 2016

@juliemichal můj doktor provádí IUI vždy za sebou nebo obden podle folikulku.....utrouš beru 1-1-1, i beru prednison k vůli snížené buněčné imunitě. Pregnyl mi pichli před IUI myslím 10000 (jednotek)

blauen
27. dub 2016

@atlhea333 to je hezké, doufám, že se budu za chvíli plně radovat...a to štěstí se přikloní na mě

juliemichal
27. dub 2016

@blauen tak to je pěkné u nás se po IUI jen dává takový kalíšek na čípek a necháš si ho tam 2 hodiny a potom ho vytáhneš aby ty spermie nevytekli a krásně se dostali tam jak mají 😀 😀
a dělala sis ještě někdy po tom pregnylu testík,zda už vypchal nebo ještě ne?nevím jak dlouho 10000 jednotek vyprchá s těla ☹ no snad to je těhu čárka moc bych ti to přála 🙂 a jak dlouho jste měli půst před IUI?já přemýšlím ty 3 dny,ale nevím co mi v pondělí dr řekne,kdy bude IUI tak nevím zda mít v neděli ještě sexík anebo už od neděle mít půst 😀 v pondělí budu 9DC a vůbec netuším jak velký folikul budu mít ☹