Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

blauen
27. dub 2016

@katkavfr určite to dobře dopadne, když se člověk snaží o miminko tak co by pro to vse nepostoupil. A po tom vyšetření už bys šla na IUI?

juliemichal
27. dub 2016

@blauen vůbec není za co 🙂 takže se fakt nestrachuj ono to určitě bude všechno v pořádku ♥

blauen
28. dub 2016

@juliemichal ahoj tak po ranu opet slabý dušík, zadne dálnice se nekonají ☹ , ale možná je fakt brzy MS má dojít v sobotu. Možná je to biochemko. Ještě testnu večer pak už na to kašlu

atlhea333
28. dub 2016

@blauen Dobré ráno... je to děsně napínavý s tebou! Držím pěsti! Jak se cítíš?

blauen
28. dub 2016

@atlhea333 dobre ranicko, cítím tákove napínání v podbřišku, včera jsem mela křeče. Teplota se drží pořád okolo tech 37. Jsem z toho nesva.

zuzanaxx
28. dub 2016

@blauen ještě krvácíš?

blauen
28. dub 2016

@zuzanaxx ne já jsem vůbec nekrvácela zatím........

zuzanaxx
28. dub 2016

@blauen aha, asi jsem to popletla. Myslela jsem, že jsi psala, že jsi dostala MS...

atlhea333
28. dub 2016

@zuzanaxx To jsem byla já :/
@blauen Tak ta teplota to je docela nadějný, ne?

blauen
28. dub 2016

@atlhea333 snad jo, uvidíme......ale včera byl dušík silnější než v úterý a dneska ráno zase slabší, nevím proč to tak hapruje......

atlhea333
28. dub 2016

@blauen Jako by to miminko měl fakt vytříbený smysl pro humor ;)
Trochu tě rozptýlím, dneska po práci si jdu vyzvednout nový a snad přesný teploměr a také bylinky a kotvičník pro mě a pro přítele. Nejmíň do léta jedeme přírodní cestou a uvidíme, co se stane. Ty bylinky jsou směs Boženy Kamenické, to je úplná legenda v oplodňovacích čajích... A když nic, tak budeme zdraví :D

blauen
28. dub 2016

@atlhea333 taky jsem říkala, že jestli to náhodou nebude takový šprýmař po mě 🙂 a kde prosím ti ty bylinky připravují? Slyšela jsem taky v Praze o jedné lékárně, kde by bylinky míchají sami! Kotvičník pil čaj manžel docela hodně, ale vím, že jsou i v kapičkách. Jinak k těm teplotám a teploměrům to je taky dobrý.....já si ho koupila v lékarně, ale zdá se mi že taky ukazuje jak se mu zachce, ale teplota se drží kolem 36,9-37,2 - 37. 😀

atlhea333
28. dub 2016

@blauen No jsem na to měření hlavně zvědavá, protože jsem se tomu nikdy moc naplno nevěnovala. Jinak já jsem z Karlových Varů a nemám moc přehled po těchto krámcích v Praze. Nicméně myslím, že kdybys (a to by byla velká náhoda) na takový nenarazila, tak bys to mohla objednat online v obchodě, který se jmenuje Nebe v hubě. Mají i webové stránky a objednací formulář na bylinkové čaje.

blauen
28. dub 2016

@atlhea333 je tak to děkuji za typ! Jinak manželovi ještě hodně pomohl supradyn je to bez předpisů a doporučil nám to gynekolog, měl hodně špatný sper. a to mu pomohlo docela hodně. Je v tom hodně i vitamínu.

atlhea333
28. dub 2016

@blauen OK, taky děkuji, dám to na seznam 🙂 Jsem ráda, že mám partnera, který "jde do všeho". Četla jsem tu na koníkovi nějaké příspěvky, jak se nějakým chlapům nechce něco pít nebo jíst... tak to u nás problém není. Jen kdyby tak chtěl přestat kouřit, s tím mi trochu štve....

zuzanaxx
28. dub 2016

Taky jsem chlapovi nasadía kotvičník, já piju kontryhel a pokud to teď nevyjde, jdu taky do báby radnické, hodně jsem o ní četla. Na uhnizďování teď beru chilli, to prý pomáhá, ale musím ho někde koupit v tabletách, protože je to síla...😁

atlhea333
28. dub 2016

@zuzanaxx Chilli na uhnizďování??? To bych musela být přeborník, my chilli milujeme :D

blauen
28. dub 2016

@atlhea333 manžel nemá taky s ničím problém, vše co mu naordinuji to poctivě baští. I někteří chlapi berou jako potupu jít k urologovi. Měli jsme problémy se sexem tak šel k urologovi a tam mu zjistili, že má tříselnou kýlu o které vůbec nevěděl a je taky pravděpodobné, že to nám bránilo taky k oplodnění, že to nešlo. O koníkovi mu taky hodně vykládám a čte si různé příspěvky se mnou. O mé MS už je více informován než já a už se vyzná i v cyklech jednoho dne se začal vyptávat tak jsem mu to řekla a válel očima a od té doby pořád se na něco ptá 😀 že prý chce být v obraze....akorát teď mu trošku lžu k vůli těm // nechci dělat zbytečně nějaké naděje....

atlhea333
28. dub 2016

@blauen To děláš dobře, že jsi mu to ještě neřekla, oni chlapi dělají, že nic, ale taky je to hodně mrzí...

blauen
28. dub 2016

@atlhea333 no právě vidím to na manželovi, on ted prožívá to období smutku kdy se nedaří co já jsem měla před rokem a půl........a ještě když mi od prvního dne kdy proběhlo IUI říká, že v sobě mám Vašíka že se podařilo ..... ☹

atlhea333
28. dub 2016

@blauen To jdi někam, ráno jsem se hodinu líčila a teď brečím! To je takový dojemný... To nevidím jinak, než že to prostě musí vyjít, viď?

blauen
28. dub 2016

@atlhea333 no mě ty jeho hlášky taky pěkně klátí...a snažím se ho brzdit, říkám mu že z IUI je 10% šance, pořád mu vysvětluji at se na to neupíná...a on pořád svoje......kdybych mu to teď řekla co se děje tak ho to asi položí

atlhea333
28. dub 2016

@blauen Tak to oddaluj, co to půjde, to je jasný. U nás to proběhlo tak, že nás to oba rozesmutnělo a donutilo se zamyslet nad tím, jak to celé v CAR probíhalo a výsledkem bylo tedy rozhodnutí, že nechceme další takové zklamání. Říkám si, že relativně trochu času ještě máme... Vy už to asi takhle moc necítíte, viď?

blauen
28. dub 2016

@atlhea333 kdyby jsme byli mladší, taky bychom šli přírodní formou ještě, ale čtyři roky neúspěchů nás donutilo navštívit CAR a taky už nás tlačí i roky, manželovi bylo 40 a mi letos bude 33, takže pro nás nejvyšší čas. Ale moc Vám to přeji, ať Vám to s přítelem klapne touto přírodní cestou!

atlhea333
28. dub 2016

@blauen Tak mně bylo v lednu 31 a partnerovi 34... což teda je méně, než u vás, ale taky už to není hitparáda. Nicméně tak rok nás ještě nezabije... Děkuji za podporu, jdu něco dělat. Napiš, jestli si budeš ještě dělat test, držím pěsti, ať je to lepší!

blauen
28. dub 2016

@atlhea333 jak se to překulí po té 30 je fakt, že to pak letí. Ale jak píšeš ty u Vás ještě klidně rok, dva můžete jít přírodní cestou. My k vůli problémům manžela a rokům už bychom opravdu chtěli mít aspon to jedno dítko. Večer určitě písnu, udělám ještě jeden test. Přeji pěkný sluníčkový den a děkuji!

juliemichal
28. dub 2016

@blauen ahojky a je ten dušík stejný jako včera?anebo slábne? ☹ pokud je stejný jako včera tak to těhu je.. ale HCG se stupňuje ob den.a někdo mívá hezčí čárku odpoledne než s raní moči.držím moc palečky a myslím na tebe ♥

blauen
28. dub 2016

@juliemichal ahoj, včera večer ten dušík byl silnější než v to úterý kdy jsem ho poprvé našla a dneska ráno mi přišel slabší oproti tomu včerejšímu.....změnila jsem i test, ale oba dva jsou z citlivosti 10...dneska večer prubnu oba dva a tím kašlu už s testováním ☹

juliemichal
28. dub 2016

@blauen no a tím,že jsi vyměnila značku testu jsi udělala menší chybu.když porovnáváš zda ti dušíci sílí tak musíš používat jen jeden druh testu.neboj se ono to bude v pořádku,věřím tomu 🙂 🙂 jinak by jsi neměla dušíky na testech 🙂 🙂

blauen
28. dub 2016

@juliemichal ale ten testík byl stejný včera a večer tedy myslím značka.....ale možná, že jsem si tím opravdu přidělala starostí tou změnou značky...uvidím dneska večer...snažím se na to nemyslet...protože cítím, že u mě uvnitř v bříšku se něco děje 🙂 ale vím, že to nemusí znamenat hned prospívající těhu..