Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nita1984
29. dub 2016

@blauen nás nikde honit nebudou, teď měsíc ATB, pak laparka a pak možná IUI podle výsledku laparky, jestli jsou vecovody vůbec průchozí. Ale co říkal dr. moc šnací tomu nedává.

blauen
29. dub 2016

@nita1984 nám právě nechtěli IUI udělat bez genetiky, imuna a díky imuno vyšetření se našla příčina proč se nám asi nedařilo. Přeji ať jsi brzo v pořádku a vše ti dopadne dobře ta laparka. Mně místo laparky dělali hysteroskopii.

atlhea333
29. dub 2016

@blauen Ahoj, tak koukala jsem na fotku, vypadá to moc hezky... Dej vědět, až budeš mít výsledky z krve. Pevně věřím, že to bude v pohodě 🙂
Já si dneska ráno vyzvedla nový teploměr a včera jsem dojela pro bylinky pro mě a pro přítele, tak snad to k něčemu bude, abychom už nemuseli do CAR...

blauen
29. dub 2016

@atlhea333 ahoj, volala jsem dr. a v pondělí mám dojít na krev, ale taky,že mě chce nechat doma na neschopence, aby se to pěkně uchytlo a byla v klidu, hodně cestuji, tak jsem i ráda za to, že budu doma odpočívat, že mi to umožní. Určitě dám vědět! Já na bylinkové čaje hodně věřím tak to může být hodně nadějné na přirozené těhu pro Vás! Držím palečky, průběžně informuj! 😉

atlhea333
29. dub 2016

@blauen Jasný, že budu informovat. Čekám až mi skončí MS a začínám vařit čaje, má se to totiž pít tři týdny, pak týden pauza a tak dále... A vy si to pak doma s miláčkem hezky oslavte 🙂

juliemichal
29. dub 2016

@blauen no tak to je krásné to mě pobavilo co jsi po tom IUI dělala 😀 😀 že bych taky šla něco stěhovat? 😀 nebo mít okna nebo něco takového? 🙂 🙂 já kdybych tu nemocenskou neměla,tak by to bylo daleko lepší a byla bych i v práci 🙂
jéva božátko tak snad ty nové léky co ti dali na ten reflux zaberou a bude ti už dobře ☹ ☹
ten reflux je hnusná věc ☹ mí kluci to měli oba dva jak byli miminko,ale nakonec musím zaklepat to se potom samo zpravilo 🙂 🙂
moc ti děkuji 🙂 🙂 snad foliky budou dominantní a půjdeme na to IUI 🙂 🙂
a ty jdeš kdy na gynekologii? 🙂 těším se na další pozitivní zprávičky 🙂 🙂

blauen
29. dub 2016

@juliemichal ahoj, pěkný sluníčkový den, právě, že ted se budu muset snažit vydržet bez těch léků, i když je to konzultováno s odborníky v Motole, že se můžou brát, ale dohodli jsme se dneska že to zkusím aspoň tři měsíce vydržet, tak uvidíme. K Dr. jdu už v pondělí na krev a rovnou mě chce nechat doma, at jsem v klidu a at se mimisek pěkně uhnízdí jestli tam opravdu je 🙂 hodně cestuji, dneska musím přežít jízdu vlakem 450 km vracím se z Prahy na sever. Moravu. Já jsem si ten reflux vypěstovala psychickým vypětím nebo spíš prožitým traumatem, ale už je to naštěstí o mnoho lepší, ze začátku to byla hrůza.

juliemichal
29. dub 2016

@blauen no tak držím palečky aby ti bez těch léků bylo dobře 🙂 🙂 a neboj se miminko se krásně uhnízdí 🙂 a kde chodíš vlastně do caru,že se vracíš k nám na severní Moravu? 🙂 🙂 jéva tak snad se ten reflux zpraví a bude vše v pořádku 🙂 a je moc dobře,že ti chce dr dát neschopenku 🙂 🙂

wwerru
29. dub 2016

@nita1984 jakto ze jdes na iui az v zari?

zuzanaxx
29. dub 2016

@blauen máš nějaké příznaky?

blauen
29. dub 2016

@juliemichal my to máme složitější domeček Máme na Moravě, a Já v týdnu pracuji v Praze no na palici 😉 jee ty jsi taky že sever . Moravy? My chodíme do CAR Frýdek Místek.

blauen
29. dub 2016

@zuzanaxx příznaky musím tuky tuk zaklepat, že minimální přestalo mi akorát chutnat kafe a pořád mi to nějak bublá ve střevech. A pobolivaji me vaječníky. Jinak nic zásadního.

juliemichal
29. dub 2016

@blauen jéva tak to by mě nebavilo jezdit do té Prahy ☹ chudáku,vůbec ti nezávidím ☹ a ano jsem s Ostravy 🙂 🙂 no já chodím do caru do Polánky 🙂 ani jsem nevěděla,že ve Frýdku je car a ještě k tomu tak dobrý jak jsi psala 🙂 🙂 jaká to tam je z objednáním?jak dlouho bych čekala kdybych jsem se přeobjednala tam?a je tam nějaký vstupní poplatek?děkuji 🙂 kdyby nám to třebas nevyšlo tento cyklus tak bych šla tam 🙂 za IUI platíš 1500kč,že?nebo kolik? 🙂

wwerru
29. dub 2016

@blauen kolikatej den po iui sis delala prvni test? A na tom prvnim nebyl dusik?

blauen
29. dub 2016

@juliemichal me už to dojíždění taky nebaví za práci je to unavne stresující, taky jeden z důvodů proc se nám nedařilo otěhotnět. Já to taky nevěděla že ve Frýdku je CAR. 🙂 děla i IVF, ale s tim ze vse si stimuluje sám, i odběr vajíček, ale zavádí se to pak v Ostravě. Platí se 3000,- ale v době ovulace děla 2x IUI.

blauen
29. dub 2016

@wwerru Já testla poprvé 11DPO a to byl právě první dusík. Za dva dny byl trošku slabší to me znervoznilo, ale zjistila jsem, že ráno mam na testu slabší než večer u me je to presne naopak než má byt. Jako testy z ranní moči.

wwerru
29. dub 2016

@blauen DPO je den po ovulaci? A jak vis ktery den presne mas ovulaci? Ja mam dneska 8.den po iui to je jeste na test brzo co?

juliemichal
29. dub 2016

@blauen to se ti vůbec nedivím ☹ kdybych měla práci v Praze tak bych se tam buď chtěla přestěhovat anebo bych jsem si našla něco tady ☹
jéva tak ten Car tady v Ostravě je na 2 věci ☹ já tam kdysi chodila ☹ ☹
no tak to je,ale pěkné,že ti udělají 2x za dobu ovulace 2x IUI 🙂 🙂 a 3000kč není moc,když to teda vyjde 🙂 🙂 uvidíme pokud to nevyjde tento cyklus tak se potom objednám tam a uvidíme zda se tam zadaří 🙂

blauen
29. dub 2016

@juliemichal taky jsem slyšela o Ostravě ze to tam je naprd ale Dr. Caplygyn kde chodim si všechno připravuje sám Ostrava už to tam jenom vloží a adios 🙂 s tou Prahou je to naprd, Já se divala po práci ale neuspesne a pak jsme si řekli že by bylo i lepší jít rovnou z prahy na mateřskou. Ty máš tři deti jak koukám to je jak mala školka 😀 to máš doma veselo a klobouk dolů to se jen tak nevidí, tolik dětiček a o další se snažíte.

zuzanaxx
29. dub 2016

@blauen mě je totiž dneska vážně divně...píchání a pálení v podbřišku celý den a hlavně vpravo, ale dá se to vydržet, občas mě píchne v bedrech a do schodů se zadýchávám! Test ráno bílý, mrcha by měla dorazit v neděli. Hlavně jsem na firemním víkendu přítele, piju vodu, ale cítím se jak opilá...

blauen
29. dub 2016

@wwerru jj DPO je den po ovulaci. Já mela po clostiku dva krasne folikulky ve středu mi pichli pregnyl ve čtvrtek jsem byla na IUI, v noci jsem hodně spinila v patek ráno doktor potvrdil podle utz ovulaci a znovu udělal IUI.

blauen
29. dub 2016

@zuzanaxx no ja bydlim v 5 patře bez výtahu a taky jsem to včera nemohla udychat musela jsem si dát přestávky. Mé taky pichalo a ještě občas pichne jak na levém i právem vaječníků. A v podbřišku Mé občas pne.

juliemichal
29. dub 2016

@blauen no,ale stejně bych měla strach s toho zavedení v té Ostravě,že by to udělali špatně nebo něco ☹ ☹
a ano to si taky myslím,že bude lepší když budeš mít mateřskou s té Prahy 🙂 🙂
nene my máme 2 dětičky,to třetí jsem si tam připsala jak jsem v lednu potratila v cca 10-11tt ☹ takže se snažíme o třetí 🙂 🙂 máme 2 chlapečky 🙂 a ty jsi těhu poprvé? 🙂 🙂

blauen
29. dub 2016

@blauen ještě není nic ztraceno třeba se ty dvě // ještě ukážou, moc ti to přeji! !

wwerru
29. dub 2016

@blauen tobe delali dve iui v jednom cyklu? Ono se chodi nekam na potvrzeni ovulace? To me vubec nic takovyho v CARu nerekli.

blauen
29. dub 2016

@juliemichal jejda to me mrzí, ale je krasne a dojemne že jsis to miminko o ktere jsi přišla 😢 zapicitala mezi dětičky. Je moje první těhotenství, my ještě deti nemáme a tak moc jsme si přáli aspoň jedno dítko a toto snad bude naše první vymodlene. Tak snad na tom zavedení není co zkazit, ale i tak nedůvěra je blba. My jsme rádi že na to IVF nedošlo a snad ani nedojde.

blauen
29. dub 2016

@wwerru ano v jednom cyklu dvakrát IUI. K vůli tomu možná i platíme za to 3.000,-. Někdo i na koni kov i mi psal, ze dvě IUI jsou zbytecne ze to nepomůže, Já jsi myslím že to má něco do sebe. Já v týdnu kdy proběhla IUI byla každý den na utz sledována krom jednoho dne.

blauen
29. dub 2016

@zuzanaxx ještě není nic ztraceno a do neděle se muzou ještě ukázat //. Nemerila jsis teplotu?

zuzanaxx
29. dub 2016

@blauen ne, neměřila jsem si jí nikfy. Test si udělám v neděli...

atlhea333
2. kvě 2016

@blauen Ahij děvčátko, tak dneska ten doktor? Moc na tebe myslím a těším se, až napíšeš, že JE TO TAM! 🙂 Jinak přítel už od čtvrtka poctivě užívá kotvičník a já si dnes ráno poprvé uvařila ten bylinkovej odvar podle Boženy Kamenický - to ti je hn.... no určitě je to děsně zdravý 😀 😀 😀 Tal brzy napiš co nového a jestli už to ví manžel 🙂