Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

juliemichal
6. kvě 2016

@blauen to jsem se divila i já jak jsem se ptala dr jak velký mám folík a on mi řekl 20mm,však jsem v pondělí měla 11mm 😀 počítala jsem s tím,že budu mít daleko menší folík 😀 😀 ale docela tomu i věřím,že to vyšlo 😀 😀 mám nějaký divný vnitřní pocit 😀 toto je už 5 IUI a poprvé mě bolelo i břicho 😀 😀 a taky jsem dostala ten klobouček na čípek a asi cca 5 minut ležela 😀 minule jsem tam neležela a dostala jsem jen ten klobouček 😀 😀 no snad to vyjde 🙂 jak dlouho jsi měla ty v těle pregnyl? 🙂 a taky jsi měla 5000j?

blauen
6. kvě 2016

@juliemichal Já ti to psala, že do patku je daleko a bude v patek krásný folikulek 😉 Já jsem mela myslím 10000 jednotek pregnylu dvě ampule. Já nevím jak dlouho jsem ho mohla Mít Já se poprvé testla AZ 11DPO tt testem. A 7-8 den jsem si dělala ovu testy a tam byly pokaždé duch tak to mohl byt ten pregnyl.

juliemichal
6. kvě 2016

@blauen to ano to jsi mi psala,ale já tomu moc nevěřila 😀 😀 že fakt bude pěkný 😀 já spíš počítala s tím,že bude ovulka v pondělí 😀 😀 ale jsem moc ráda 🙂
tak to jsi asi měla těch 10000j když jsi měla 2 ampule já měla jen jednu 🙂 🙂 no ovu testy zkoušet nebudu,ale mám hodně těhu testů tak budu testit,jsem fakt zvědavá jak dlouho ve mě zůstane pregnyl 😀 😀 nebo bude lepší když vydržím do mého svátku do 17.5 a testnu? 😀

blauen
6. kvě 2016

@juliemichal ty jsi Anetka? Já myslela Míša asi me zmatla přezdívka 🙂 sestřička mi říkala Bo se me ptaly kdy jsem dělala tt testy, že 10 dni od pregnylu muzou byt falesne testy někdy prý i dele...

blauen
6. kvě 2016

@juliemichal mam z toho opravdu velkou radost, že Vam to IUI dnes vyšlo. 🙂

juliemichal
6. kvě 2016

@blauen děkuji sluníčko moje,já taky a moc,ale doufám,že to vyjde 🙂 🙂 snad 🙂 🙂

juliemichal
6. kvě 2016

@blauen ano ano jsem Anet 😀 😀 jinak manžel je Michal a chce kdyby jsme měli holčičku aby se jmenovala Julie,tak proto taková přezdívka 😀 😀
takže ještě 10 dnů od pregnylu můžou být testy falešně pozitivní?tak to je fakt dlouhá doba 😀 😀

blauen
6. kvě 2016

@juliemichal tak to máš krasne složenou tu přezdívku Julie to je krasne jméno, kamarádka má taky Julii 🙂 těch 5 tisíc jednotek by melo vyprchat dřív. Tak příští týden pokud bys chtěla testovat v patek už by nemusel byt pregnyl 🙂 Já budu s tebou v napětí čekat 😉

salenas
6. kvě 2016

juliemichal klobouček?to neznám,ani jsem neležela,hned mě vyšoupli. 1000 jednotek se má vyplavit za den,ake každé tělo reaguje jinak,no

juliemichal
6. kvě 2016

@blauen no mě se zase Julie nelíbí,já bych chtěla buď Melanii anebo Anitku 🙂 🙂 no a ještě jsem chtěla Annu Marii,ale tu nechtěl Michal 😀 😀
taky si myslím,že eventuálně by mohlo těch 5000j. vyprchat dřív 🙂 🙂 no já budu testit denně 😀 😀 chci schválně vědět jak dlouho ve mě ten pregnyl vydrží 😀
a jinak moc moc děkuji,jsi fakt moc hodná 🙂 snad se taky těch // dočkám 🙂 🙂

@salenas ano ano klobouček,podle mě to je asi něco podobného jako ten menstruační kalíšek.a povedlo se anebo ne?nevím jak na tom jsi 🙂 🙂 a jinak máš pravdu každé tělo reaguje jinak 🙂 jak mi vyprchá pregnyl tak přestanu testit a potom třebas testnu za 2 dny 🙂 jinak jak jsem chodila do toho min caru tak jsem taky vůbec neležela a ani jsem neměla ten klobouček 🙂 🙂

blauen
6. kvě 2016

@juliemichal Melanie to je cizí jméno nebo naše? Anitka je hezke jméno. Nám se libi Lilien, Ellen a Kristýnka a kdyby to byl chlapeček tak Kryštof nebo Vasik. Zatím rika manžel ze mam v bříšku krykryho 😀 zkratkou Krystynky a Kryštofa 🙂 pronajímáme chaloupku v Beskydech a ted na víkend tam máme faráře a manžel přijel s Tim ze mi necha v neděli az bude končit posvětit bříško od něho 😀 tak už me dlouho nerozesmal jak dneska 😀 na co ti chlapi nepřijdou 😀

salenas
6. kvě 2016

@juliemichal nepovedlo,ani et

juliemichal
6. kvě 2016

@blauen Melanie bude cizí jméno 🙂 já jsem zase mamce vybrala pro malinkou jméno Elizabeth 🙂 🙂
tak to máte krásné jména vybrána 🙂 a pěkně říká miminečku manžílek 🙂 🙂 krásnou přezdívku dal 🙂 🙂
jéva tak to bych jsem se taky bavila,kdyby mi to řekl manžel ohledně toho faráře 😀 😀
jinak bolelo tě bříško po tom IUI?mě to bolí prvně po IUI ☹ což nechápu,snad to je na dobré cestě 😀

@salenas jéva tak to je mi líto ☹ ☹ teď to zkusíte doma přirozeně? 🙂 snad se povede co nevidět 🙂 🙂

blauen
6. kvě 2016

@juliemichal na sále jak to do me vstrikl dr. a jak jsem pak ležela jsem nepocitovala žádnou bolest a na druhý den po iui jsme jeli na chatu a stěhovali jsme nábytek a když jsem něco těžkého zvedla pichalo me z ostra v podbřišku na vajecnicich. Určite to bude dobrý musíme věřit. 😉 ještě to pojistite nějaký den?

juliemichal
6. kvě 2016

@blauen no mě to taky na sále nebolelo,ale jak jsme jeli domů tak jsem měla kruté bolestí,že by to bylo tím,že se mi uvolnilo to vajíčko a byla ovulka? 😀 😀 vy jste to ještě pojistili?já uvažuji,že to ještě zítra pojistíme 🙂 🙂 od neděle mám brát utroš 🙂 🙂

blauen
6. kvě 2016

@juliemichal ale ted jsem si vzpomněla jsi mi to připomněla tim vajíčkem, že po první iui jsem mela v noci velke bolesti bříška nemohla jsem spát trosku jsem i v noci zaspinila slabounko a dr. říkal na druhý den iui, že to v noci byla ovulace. Tak jsi myslím, že se ti uvolnilo asi fakt vajíčko a dochází k ovulaci 😉 my jsme se měli tady když by se nám chtělo snažit ještě v patek večer po iui, ale už se nám nechtělo, tak jsme to nehrotili 🙂

salenas
6. kvě 2016

@juliemichal nene,doma to nepůjde,dnes jsem po ketu dvou blastocyst 🙂

blauen
6. kvě 2016

@salenas tak to držím moc palečky ať to vyjde a je z toho mimisek nebo nejlépe dva mimisci 😉

juliemichal
6. kvě 2016

@blauen jé a to jsi měla tak velký folík jako já,že?v době prvního IUI? 🙂 🙂 no bolí mě i nějak záda a to mě nebolí.to asi bude s toho a fakt to bude ovulka 😀 no manžílek si dal s mamkou vínko tak sexík už nechci 😀 ale zítra to asi ještě pojistíme,pokud se nám bude chtít 😀 😀 já u ovu ještě nikdy nešpinila tak ani nešpiním 🙂 🙂 a taky to hrotit nebudu,buď to vyjde nebo ne 🙂 🙂 ale doufám,že ano 🙂

juliemichal
6. kvě 2016

@salenas jé,tak to strašně moc moc držím palečky ♥ ♥ aby se zadařilo 🙂 to asi budeme dělat testík spolu,že? 🙂 🙂 a jak staří byli miláčci? 🙂 🙂

blauen
6. kvě 2016

@juliemichal ten jeden folik měl 22 mm a druhý 18mm myslím. Já taky právě ještě nikdy při ovulaci nespinila, proto me to vystrasilo a dr. říkal že to je normální což u me nebylo 🙂

juliemichal
6. kvě 2016

@blauen takže byl větší než ten můj 😀 😀 ale třebas fakt dnes mi praskl folík,kdo ví,byla bych moc ráda 🙂 🙂 závidím,že jsi měla 2 folíky já jen jeden no teda 2 na obou dvou stranách,ale nevím kolik mm měl ten folík na levé straně,dr mi měřil jen na pravé 😀 😀

salenas
6. kvě 2016

@juliemichal 5denní,já budu testovat až 20,do tý doby si chci užot ten pocit a ne být zklamaná od devátýho dne

juliemichal
6. kvě 2016

@salenas tak to tě obdivuji,že tak dlouho vydržíš 🙂 🙂 já chci testit toho 17.5,ale budu zkoušet jak dlouho mi v těle vydrží pregnyl a potom testit nebudu 😀 😀 a strašně moc držím palečky aby jsi ty // našla 🙂 🙂

salenas
6. kvě 2016

@juliemichal víš,když je nenajdu ted,najdu je příště,když budu vidět všechno černě,nepřijde to,prostě dnes oddechový den,od zítřka tak napůl,a pak se prostě uvidí 🙂

juliemichal
6. kvě 2016

@salenas krásně to bereš,tak to taky beru 🙂 🙂 když to teď nevyjde tak dáme zase tomu volný průběh 🙂 🙂 ale tobě to určitě vyjde 🙂 🙂 když se miminka krásně vyvíjeli tolik dnů,tak u tebe se jim bude dařit dobře 🙂

blauen
7. kvě 2016

@juliemichal Já mela celkem tři foliky, ale s tim jedním už se nepočítalo, že by mohl prasknout. Ty foliky jsem mela jen díky clostiku, který jsem brala 3 az 7 DC ráno a večer. 😉

juliemichal
7. kvě 2016

@blauen to já jsem clostyl bohužel neměla.prý,že když sama od sebe ovuluji tak není důvod abych baštila clostyl... protože bych mohla i mít vícečetné těhu mno ☹ ale divím se,že mi clostyl nepíšou...

salenas
7. kvě 2016

@juliemichal pokud ovulaci máš,roste folikul,je to zbytečné ti takový driák dávat,smí se šestkrát za život

juliemichal
7. kvě 2016

@salenas děkuji 🙂 já ho měla právě víckrát za život než 6x,ale už bohužel nevím kolikrát.