Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

pisislatko
17. kvě 2016

Ahoj holky, chtěla bych Vás poprosit o názor. Nějakou dobu se snažíme o miminko a i přes hlídání ovulace pomocí ov.testů nic. Rozhodli jsme se jít do CAR na takovou kontrolu. Z mé strany je vše v pořádku, dělali mi kompletní vyšetření a je to ok. Ale bohužel manžel má horší spermiogram, ne nějak tragicky, ale dost na to, aby to zkomplikovalo početí přirozeně. Gynekolog navrhuje IUI, říká, že v tomto případě je to asi nejlepší řešení. Nicméně manžel přestal kouřit, baští fertilman, selzink,vit.C a dá se říci, že po tom špatném spermiogramu si to asi porovnal v hlavě. Ale doktor mu řekl, že tyto věci budou mít vliv nejdříve tak za ty tři měsíce. A teď ten stěžejní dotaz: Zkoušeli by jste to ještě přirozeně tak cca.4 měsíce, anebo by jste šli na IUI? Moc Vám děkuji za názory!

katty77
17. kvě 2016

@pisislatko tak nejprve je asi dobré říci, kolik ti je, to je asi tak nejdůležitější pro zodpovězení tvé otázky 🙂 jinak vzhledem k tomu, že IUI je 6x do roka placené pojišťovnou a zaplatíš tedy max 1300 Kč za katetr a injekci (což je směšná částka oproti jiným metodám asistované reprodukce), tak bych šla do IUI s tím, že bych to ještě jistila doma. Jsme na tom podobně, u mě nález žádný, manžel mírně zhoršený spermio, ale asi i to málo je dost klíčové neb se nám přirozeně podařilo otěhotnět jen jednou a ještě to dopadlo potratem (a to se snažíme více jak 9 let!!). Takže za mě IUI + domácí snažení (v centru ti totiž dají injekci na uvolnění vajíčka, až budeš mít dostatečně velký folikul a od injekce do 36 hodin nastane ovulace. V té době ti udělají inseminaci, ale i po ní je dobré to doma pojistit tulením).

salenas
17. kvě 2016

@blauen Je to tam,dálnice 🙂

katty77
17. kvě 2016

@salenas jééé, moc gratuluji!!! hoď sem fotku, ať se nakazíme 😀

blauen
17. kvě 2016

@salenas superr, velka gratulace! ! Ať se miminko drží jako klistacek az do ledna! ♡♡

salenas
17. kvě 2016

Mě to nejde,tablet mi hlásí málo paměti,ale díky a bojim bojim

juliemichal
17. kvě 2016

Ahojky holky tak na UTZ nic nebylo vidět tak jsem byla na krvi a HCG 26,50 🙂 🙂

juliemichal
17. kvě 2016

@salenas super moc ti gratuluji 🙂 🙂

fifacek
17. kvě 2016

Ahojky, tento měsíc jdu na druhé uiu... Tak doufám že to vyjde

fifacek
17. kvě 2016

@pisislatko ahoj..záleží také trochu na tvém věku a jak moc pospícháš na miminko.. Já osobně bych šla na iui.. Sama jdu tento měsíc na druhý pokus a když to nevyjde jdeme na ivf... Mám již jednu holčičku ivf ale je to již 11 let

salenas
17. kvě 2016
wwerru
18. kvě 2016

dobre holky diky za tip! zitra si ho hned koupim ☺ dam pak vedet jak jsme dopadli 😉

blauen
26. kvě 2016

Ahoj holky jak se Vam tady daří, je něco nového u Vás?

lenickaslunicko
26. kvě 2016

Ahojky, tak já stále čekám.... dušíci před dvěma dny pořád stejní, ms nikde. Zkusím se ještě zítra testnout a uvidím. Koupila jsem si digi test, tak se to rozlouskne... Ty to mamimo??? Cítíš se dobře????

blauen
26. kvě 2016

@lenickaslunicko Ahoj, jee tak to zní dobře a slibne, držím moc palečky! Já mela mela dušiky na testu skoro 4 dny stejne a nebo i ráno slabší než večer. Mi je az moc dobře. Žadne návaly na zvracení, zadne bolesti, musím zaklepat. Uzivam si to, ale i strachuju.

lenickaslunicko
26. kvě 2016

@blauen jéé, moc díky... takže jsi to měla taky tak??? Já už si připadám divná, manžovi radši nic neříkám... a ty jsi jela do centra hned po pozitivním testu???? Já mám jet právě až toho 6.6.2016, tak nevím, jestli jet dřív nebo počkat do toho 6. A měla jsi taky ten utroš??? Mám ho brát dál, že ano??? jj, tak to je jasný.... jsem ráda za pozitivní zprávičky 🙂 Moc držím palečky 🙂 🙂

blauen
26. kvě 2016

@lenickaslunicko ze mne ty testy si přímo dělaly prdel 🙂 v utery, středa, čtvrtek dušíci a v patek az trošku silnější a největší infarktovy stav přišel v neděli kdy na testu clear blu ale ne ten digitální se hned objevilo krasne --. V tu ránu jsem začla brečet jak mala holka a manžel se me ptá jestli jsem ten test dostatecne vymachala v moči a Já že jo asi 5 sekund a on tak málo tak ho vzal a poradne vymachal a hned se přes minusko objevila čárka do pluska. No komedie hadra 😀 Já hned šla do centra po víkendu k vůli hcg mi nabirali a hned me dr . nechal doma. Utrogestan jsem brala od iui a ještě ho budu brát do 15 týdne. Moc děkuji za srdicko! 🙂 pak mi musíš napsat jak testy, ale verim, že je to na dobre cestě!

lenickaslunicko
26. kvě 2016

@blauen krááásný příběh 🙂 moc, moc gratuluji, hezky se to čte... akorát v tu danou chvíli, kdy se objevují dušíci nám do zpěvu moc není, že jo??? ... Zítra ráno zkusím a uvidím co bude. Ten ult. ale brát budu, pro jistotu. Dr. říkal do ms brát, jelikož ms zatím nic tak radši budu brát dál. Tím nic nezkazím. Měla jsem velkou radost i z toho dušíka, po dvou letech konečně nějaký posun. Tak pokud nebudu mít ms, tak tam pojedu toho 6.6. Měla bych tam jet tak i tak, tak to bude při jednom. Přeji ti krásné těhulkování 🙂

blauen
26. kvě 2016

@lenickaslunicko co mi naskakovaly dušíci tak jsem tomu opravdu moc nevěřila, ale naděje ve mě byla veliká...až u HCG jsem tomu začla věřit, a nabírali mi ho dva co 5 dnů až tomu jsem začla pomalinku věřit....a kdy máš dostat MS? Utrouš určitě ber, zvlášt ted když jsou dušíci, kdybys měla sněhobílo, a MS měla už dávno přijít tak bych ti poradila vysadit utrouš, protože oddaluje MS. Děkuji ti moc, a moc moc ti přeji, aby ti to vyšlo. Nám to vyšlo po 3 3/4 roků skoro. Budu se těšit na tvoje zprávičky! 😉

lenickaslunicko
26. kvě 2016

@blauen tak digitalni test mne ted vysl negativni. Ms mela prijit v utery. Vysadim dnes utros a uvidim co se bude dit.

blauen
26. kvě 2016

@lenickaslunicko a zkusila jsi i obycejny test? To me mrzí, tak uvidíš jak vysadis ten utrous jestli přijde MS, většinou by měla přijít do dvou - tři dnu. Naděje ta vždycky umírá poslední. A nechceš si nechat nebrat Hcg?

lenickaslunicko
26. kvě 2016

@blauen rano zavolam do centra a uvidim co mi reknou. Aspon budu vedet na cem jsem... Tohle je desne. Doktor rekne brat utros do ms a ms nikde... Treba jeste pojedu zitra na vylet, jezdime do centra cca 100 km, manza pracovne mimo...

blauen
26. kvě 2016

@lenickaslunicko tak ten utrous zatím nevysazuj aspoň než co řekne doktor. Jejda tak to máš daleko a kde az jezdíš? Třeba ti bude dr chtít nabrat aspoň Hcg. Me říkali že mám přijít hned. Držím palečky.

lenickaslunicko
26. kvě 2016

@blauen jezdime do Olomouce, Zlin se nam neosvedcil, tak proto ta dalka. Rano zavolam do centra at vim na cem jsem. Dekuji za radu, jsi zlata.

lenickaslunicko
26. kvě 2016

@blauen jeste jsem ti chtela napsat. Spousta holek tady pise, ze mely jasny pozitivni test az deset dnu od vynechane ms. Tak uvidim co z toho bude.

fifacek
27. kvě 2016

Tak včera ultrazvuk ale v obou vaječnících jen spousta malých a žádný nehraje jak má..je to 15 den a jeden má 10, další ultrazvuk v pondělí, myslíte si někdo že ještě do zraje?

blauen
27. kvě 2016

@lenickaslunicko dobre ranko, a my jsme zrovna chtěli Zlín, ale pak jsme zůstali tady v caru F- M. Je fakt, že ani ten muj clear blue taky neměl extra silnou čárku den po vynechání MS.

lenickaslunicko
27. kvě 2016

@blauen fáááákt??? Tak mám počkat do pondělí a pokud nedorazí ms, tak v pondělí mám dojet.. jj, výsledky nám ve Zlíně před rokem vyšli katastrofálně. Do OL jsme jeli nakonec po roku od Zlína s tím, že se poléčíme sami, změníme stravu atd a výsledek u mého muže vyšel na sprerm. o 52 % lepší, což nám řekl Dr., že takový rozdíl je nemožný... testy mu dělali 2x. Co si o tom máme myslet, nevím. Je pravda, že po první návštěvě v pohodě, po druhé nás hnali rovnou na IVF, ale to jsem nechtěla... Takže za mě OL a nemůžu si stěžovat.. ale nenutím, jen máme vlastní zkušenost s oběma CAR. Takže se tam třeba potkáme 🙂

blauen
27. kvě 2016

@lenickaslunicko nám taky vyšlo spermio katastrofální dr . nám hned říkal, že pokud se to nezlepší není šance na iui. 3/4 roku nás honil po všech vyšetřeních mezi tim i na urologii našli manželovi triselnou kýlu ktera na to vse taky mela vliv. Ted mame super doktora sice moc nemluvi, působí chladne ale hlavni je že léči. Ty jsi tu MS mela dostat tuto pondělí nebo to pondělí co bude?

lenickaslunicko
27. kvě 2016

@blauen jj, na Ol si nemůžu stěžovat, vše nám bylo vysvětleno úplně max. Měla jsem ji dostat v út 24.5... na IUI jsme byli 11.5. ovu mám posunutou...