Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

merope
5. čer 2016

@blauen Vy jste byli na inseminaci jako několikrát v jednom konkrétním týdnu? To bude možná ono, že si to jednou vykáží na pojišťovnu, ale pozvou si vás ještě párkrát kolem a to se platí. Jinak placeno to je - ale někde si nechávají zaplatit a je dobré se ptát, za co si nechávají platit.

anettak
5. čer 2016

já dojíždím do Sanusu v Hradci Králové, budu platit asi 1000, Dr. říkal že to není za zákrok ale za léky,zatím jsem spokojena 🙂

blauen
5. čer 2016

@merope jj my jsme byli dva krát za sebou, aby se zvýšila šance, a platili jsme ne za zákrok ale za nějaký speciální roztok ve kterém se ty spermijky proplachuji....

merope
5. čer 2016

@anettak Tak pokud za léky, tak to je možné - já potřebuji jen pregnyl k ovulaci, zbytek je u mě ok (teda krom toho těhotenství ☹ ).

kanka80
5. čer 2016

Ahoj, já byla na IUI ve středu ve Zlíně...platí se tam 1500kč. Před tím zákrokem jsem brala 5dní Clostilbegyt a pak injekci Ovitrelle. A po tom zákroku beru jednou denně Vasopirin a Prednison a tři krát denně Utrogestan. První dva dny mi bylo z těch prášků trochu šoufl, ale teď už ok, tělo už si zvyklo 🙂

elis86
6. čer 2016

@fifacek po prvním a druhém IUI jsem se hlídala, bolely prsa,tak jsem doufala...jsem týden po 3.IUI a vůbec nic a už tolik nedoufám ☹ a spíš se vnitřně připravuju na umělý

elis86
6. čer 2016

@japerinka7 taky jsem na facku a unavená...tak nějak už vnitřně smířená. Kdy budeš testovat?

fifacek
6. čer 2016

Vydržim do středy a testnu, taky jsem smíření že bude ivf.. Držim nám všem palce ať se to konečně povede ✊✊✊✊✊✊✊

elis86
6. čer 2016

@fifacek už ve středu? no já byla přesně před týdnem,takže je ještě brzo...nejezdím na koni,ale víc se neomezuju. už nečekám nic 🙂

fifacek
6. čer 2016

Taky jsem byla min.pondělí, co tu tak píšou tak 10 den už to zkouší

elis86
6. čer 2016

@fifacek kdy plánuješ IVF?

elis86
6. čer 2016

@fifacek já jsem si říkala,že 12 dní tomu dám

fifacek
6. čer 2016

Uvidim jak to teď dopadne, až budu volat do natalartu tak se už domluvíme ale vychází to akorát na termín kdy jedeme na dovolenou tak to budeme muset o měsíc posunout, to už vydržim.. Tak dlouho už čekám že mě to už nerozhodí.. Takže červenec

elis86
6. čer 2016

@fifacek já asi konec léta at na to nejdu v těch vedrech...kolik jsi zkusila IUI?

fifacek
6. čer 2016

@elis86 tohle je druhý ale mám ivf už holčičku, no dnes už 11letou slečnu tak vím do čeho jdu.. Tenkrát mi dělali rovnou ivf, tak mi iui přijde jako ztráta času ale už jsme s dr. domluvení že dvakrát a pak ivf

elis86
6. čer 2016

@fifacek jasný,já už jdu 3....a IVF v poho?

fifacek
6. čer 2016

Je to už 12 let ale asi nejhorší byli ty injekce, nabrala jsem za těch 14 dní 7kg a to bylo jen startovný😱,týden mě bolelo v podbřišku po odběru (20ks),tenkrát se dávali dvě opl.vajíčka a uchytilo se jen jedno, dnes se dává jen jedno a máš čtyři pokusy.. Já už jen dva.. Počítá se to na opl.vajíčka a ne na pokusy.. Tak to snad vyjde na poprvé

pisislatko
6. čer 2016

Ahoj holky, je tu nekdo kdo byl/bude v cervnu na IUI? Ja byla v sobotu,tak ted musim vydrzet aspon jeste 10dni.

lenale78
6. čer 2016

@pisislatko ahoj tak ja byla v patek ,.

anettak
6. čer 2016

pisislatko ahojky ja pujdu ve stredu na ultrazvuj, pote na IUI vychází to na konec tydne,za jak dlouho po ultrazvuku jsi sla na IUI??me vychází 11 az 14 den cyklu blbe na vikend 😒 drzim palecky at to byjde🙂

kanka80
6. čer 2016

@pisislatko Ahoj, já byla na den dětí 😵

anettak
6. čer 2016

@blauen , ano ta psychika je děsná, když nad tím člověk přemýšlí, na poprvé, to je parádní, gratuluji 😉já jezdím do Sanusu a zatím dobré, Dr. říkal že budeme platit 1000, to je zanedbatelná cena pokud nám splní sen a já budu mít bříško 🙂

blauen
6. čer 2016

@anettak ty penízky jsou opravdu zanrdbatelne když doktoři pomůžou k takovému snu. Držím ti palečky. Manžel byl o začátku tak sebejisty a říkal že to prostě vyjde a s ničím jiným nepočítal az me to desilo, a ono se mu to fakt vyplnilo. Od prvního dne iui říkal že tam je fazolinek. 😉 asi měl šestý smysl.

anettak
6. čer 2016

@blauen to chce myslet pozitivně pač by se jinak člověk zbláznil, já musím říct že můj přítel se k našemu problému postavil opravu skvěle, nejprve se mu moc nechtěla na spermiogram, ale hned se objednal, jela jsem s ním, byl klidnější, spermíky má špatné, už paní laborantka při předávání výsledků nám říkala že si máme požádat o pomoc, pak jsme doma o tom mluvili, byl zklamán z výsledků (že kvůli němu nemůžeme otěhotnět ),nakonec jsme navštívili centum asistované reprodukce a teď je přítel rád že tomu jdeme naproti,oba se už moc těšíme na mimčo, i když je to ještě hodně dlouhá cesta 😒

blauen
6. čer 2016

@anettak u nás to bylo taky spatne všechno meli jsme pohnojeno všechno, manžel spatne spermijky, do toho triselnou kýlu tak musel pod kudlu, Já spatnou imunologii, snizena bunecna imunita..manzel se k tomu taky postavil skvěle všechny vyšetření absolvoval na iui jsme neměli vůbec šanci, ale nepropadli jsme tomu a bojovali.

pisislatko
7. čer 2016

@anettak Ahojky, já jsem dělala ovulační testy a v den pozitivního mi to provedli. UTZ mi nedělali. Ale je pravda, že u mě vše běží jak má, ale manžel má zhoršený spermiogram.

pisislatko
7. čer 2016

@lenale78 A jak se cítíš? 🙂

pisislatko
7. čer 2016

@kanka80 jééé na den dětí mám narozky ;) A jak se cítíš?

lenale78
7. čer 2016

@pisislatko beru od nedele utros tak mi bylo cely den divne,ted uz v pohode,.a ty? budes testovat uz 10.den?

pisislatko
7. čer 2016

@lenale78 Já jsem byla na prvním IUI a odmítla jsem zatím jakékoliv léky. Ale po IUI jsem lehce zašpinila, pobolívalo mě celý den na levé straně a v podbřišku. Jinak vůbec nic. Jsem 4 den po IUI. Ale snažili jsme se po IUI ještě každý den 🙂