Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

pisislatko
28. čer 2016

@elis86 Moc ti gratuluju 🙂 Hlavně už žádné stresy 😉

elis86
29. čer 2016

@pisislatko nestresuju,ale cítím se jak po flámu každý den 😀

pisislatko
29. čer 2016

@elis86 jako za mlada :D

elis86
29. čer 2016

@pisislatko tohle aspon nic nestojí 😀

anettak
3. črc 2016

ahojky holky chtěla bych radu, zítra jedu na ultrazvuk a poté mě čeká 2 IUI, myslíte že se mám zeptat doktora, aby mi předepsal nějaké prášky na udržení, nebo myslíte že kdybych je potřebovala tak by mi je předepsal sám??já už bych jen chtěla aby to konečně vyslo 😅 .....nebo víte o nějakých které jsou k dostání něžně v lékárnách?? děkuji 😉

nita1984
3. črc 2016

@anettak k dostání bez předpisu podle mě nic. Za zeptání nic nedás, mě dal automaticky utroš, ale jen 1-0-1, fakt pro jistotu.
Zítra jsem 12 den po IUI, tak v úterý testnu....

anettak
3. črc 2016

@nita1984 já si to myslela že bez receptu nic není, zeptám se ho a uvidím, držím ti palečky ať tam najdeš // čárečky 😉

nita1984
3. črc 2016

@anettak díky, díky.... už pár dní mě pěkně bolí břicho, spís to přičítám cystě, která byla na druhé vaječníku, ale uvidíme.... do úterka už to vydržím...

anettak
3. črc 2016

@nita1984 to čekání je nejhorší, po mém 1 IUI už jsem to nevydržela a testla jsem 10 DPO a teď už vím že to nemám dělat, musí se prostě vydržet a čekat ☹ i když je to děsné.....kolikáte máš IUI ??

nita1984
3. črc 2016

@anettak první. Nicméně pokud to neklaplo hned příští pondělí nastupuji do nemocnice na laparoskopii a hysteroskopii. A tomu bych se opravdu ráda vyhnula

anettak
3. črc 2016

@nita1984 jej tak to tfuj, tfuj ať to klapne 🙂 mě Dr. předepsal 3 pokusy na IUI a poté IVF, mě zatím na nějaké větší vyšetření neposlali, protože u mě je vše v pořádku jen máme špatný spermíky ☹

nita1984
3. črc 2016

@anettak u nás nenašli problém ani u mě, ani u partnera, kromě přeléčené chlamydiové infekce. Také mě chtěli hnát na tři IUI, ale postavila jsem si hlavu a hned po případném neúspěchu prvního jdu. Díky těm chlamidyím je podezření na neprůchodnost, takže na co čekat. Pro IVF zatím rozhodnutá nejsem

anettak
3. črc 2016

@nita1984 mě se zatím do IVF také nechce moc jít, doufám že to snad co nejdříve dopadne 🙂 četla jsem, že každým dalším zákrokem IUI stoupájí procenta otěhotnění 🙂 🙂

nita1984
3. črc 2016

@anettak to mi připadá dost zvláśtní nějak k tomu nevidím žádný důvod... IUI je pouze posunutí spermií za čípek.... takže mají snazší cestu. Tak nevím, jak by s každým pokusem měla stoupat šance... no kdo ví...

anettak
3. črc 2016

@nita1984 každopádně budu doufat v to že je to pravda a 2 IUI se povede 🙂

nita1984
3. črc 2016

@anettak určitě držím palce

mandlicka25
3. črc 2016

@anettak Zvyšující se procento? Čím by to mělo být?

mandlicka25
3. črc 2016

@anettak Napadá mě, že by se "líp" třefil datum, jsem teď po 2. inseminaci a šla jsem trošku jinak než tu první. V úterý to bude 14 dní od zákroku....

anettak
3. črc 2016

@mandlicka25 více do podrobna to tam psané nebylo, jen toto tam psali 😨

anettak
4. črc 2016

tak dneska 10 DC jsem šla na ultrazvuk a bohužel tam ještě nebyli žádné folikuly v té pravé velikosti, musíme ještě čekat ☹

nita1984
4. črc 2016

@anettak může být ještě brzy... jak dlouhé máš cykly? Držím pěsti

anettak
4. črc 2016

průměrně 29, ale jak jsem měla minulý měsíc pregnyl tak mi menstruace přišla skoro o 4 dny dříve, a tím se to i posunulo, Dr. říkal že musíme čekat....samé čekání je to děsné 😖 😀

mirkah123
4. črc 2016

Ahoj holky, přidávám se k vám, dnes jsem byla na 1. IUI a budu doufat, že poprvé a naposled 🙂
Pociťovali jste po dobu těch 14-ti dnů po inseminaci nějaké bolesti břicha nebo špinění?

anettak
4. črc 2016

@mirkah123 ahojky já nijak zvláštně, jen mě po 14 dnu začala bolet prsa, a pote jsem dostala menstruaci tak že to bylo spíše tím ☹ ( já jsem ale už věděla že to nevyšlo, pač jsem TT měla negativní.....některé ženy píší že už od začátku je bolí podbříšek

mirkah123
4. črc 2016

@anettak taky citim bolest v podbrisku a pnuti prsou,ale to bude asi tou ovulaci

elis86
5. črc 2016

Ahoj holky,prodam Nosifol (27sacku) a chytre miminko (chybi jeden prasek) za 500kc (jen Nosifol me stal 600kc). Me to k otehotneni pomohlo,tak kdyby mel nekdo zajem.

elis86
5. črc 2016

@mirkah123 ja do testu necitila vubec nic,hned potom to vse zacalo-prsa,unava atd. takze do testu nic nevzdavej!

nita1984
5. črc 2016

U mě dva týdny po IUI sněhobílo. Vysazuji utrogestan a v pondělí mě čeká laparoskopie

leniii23
5. črc 2016

@nita1984 preji hodně stesticka, ja jsem tyden po 3.IUI , budu testovat pristi utery, kdyz bude negativni objednávám se na laparo... uz mam i zadanky,

nita1984
5. črc 2016

@leniii23 já se právě dohodla, že vzhledem k diagnoze jdu na laparku už po první neúspěšné IUI. V neděli nastupuji v pondělí mi udělají laparku i hysteroskopii. A pak se uvidí