Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

anettak
30. srp 2016

@fifacek budu ti držet palečky at vše vychází v poho bez konfliktů, hlavně štastný konec s mimískem 🙂mě tohle vše bude čekat příští měsíc, klídně piš své pocity,budu za ně ráda 🙂

fifacek
31. srp 2016

@anettak děkuju, to je tak fajn že si tu s vámi můžu trochu ulevit aby mi už nehrálo.. Dnes večer bude první gonal, na ultrazvuk a další várku gonalu jedeme v neděli tak budu informovat jak to se mnou vypadá.. Ještě jednou moc díky za podporu

anettak
31. srp 2016

@fifacek podstupovala jsi nějaké vyšetření??kolik platíš za léky??já teprve pojedu na konzultaci ohledně IVF asi přístí týden, jsem celkem netrpělivá co doktor řekne 😒

zrofka
31. srp 2016

Já jsem teda taky bývala kuřačka...ale vždy mě přejde chuť a cigarety mi smrdí..... tak bych se asi pořádně pozvracela... :D

fifacek
1. zář 2016

@anettak žádné vyšetření nemám, kupovala jsem gonal na čtyři dny za 1400 a v neděli jedu na kontrolu a pro další gonal, popřípadě změna dávkování podle ultrazvuku jak rostou folíky, včera jsem si píchla první

anettak
1. zář 2016

@fifacek a jaký jedeš protokol dlouhý nebo krátký?? sestra mi naznačila že já asi pojedu dlouhý protokol

fifacek
1. zář 2016

Jedu krátký

fifacek
3. zář 2016

Mám dotaz.. Dnes si píchám čtvrtý gonal ale MS nepřestává, mám to hodně jako druhý, třetí den a přitom je to dneska sedmí den.. Nic mě nebolí... Je to normální že MS nekončí??? Prosím poraďte.. Díky za odpovědi

nosak
20. říj 2018

ahoj,tak mám první insiminaci za sebou a bohužel,nedopadlo to tak příští měsíc znova :( fakt mě to dost vzalo

slunecnice604
22. říj 2018

Bude líp, uvidíš 😉

merope
22. říj 2018

@nosak Pak skončíš jak já, kdy jsem šla po krvi do ordinace s tím, že to samozřejmě zase nevyšlo a když mi sestřička oznámila výsledky HCG, koukala jsem na ni asi jak dementní - jsem pořád nechápala, co mi říká. Když to zopakovala ve stylu: "Budete maminkou." tak můj zmatený pohled se možná ještě prohloubil. Napoprvé jsem vodu, co mi nabízela, odmítla, ale když jsem jí nebyla schopná ani říct, jaké hormony beru, a zeptala se podruhé, zda mi má donést vodu, tak jsem řekla, že teda asi jo. Pak jsem se teprve trošku uklidnila. Prostě zezačátku člověk doufá, že to bude hned, pak se stresuje, že to zase nevyšlo, pak už to bere, že to stejně nevyjde, ale nechce to vzdát. Ale dostane se tím do klidu a pohody a pojednou, bác, a je to.

nosak
22. říj 2018

jj my se teda snažíme o mimi 13 let a po 8 letech snažení jsem to mrtvé musela porodit mimčo a od té doby prostě nic a až ted ve 35 letech jsme zvolili pomoc formou insiminace a pak klasické umělé tak uvidíme ,bude líp 🙂

merope
22. říj 2018

@nosak Tak já skončila u darovaných oocytů, vlastním se moc nedařilo. Ale to je jiná story 🙂. Podstatné je zkoušet a nehroutit se, pokud to poprvé nevyjde (a včas případně řešit adopci 🙂 ).