Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

Ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
anettak
30. srp 2016
@fifacek budu ti držet palečky at vše vychází v poho bez konfliktů, hlavně štastný konec s mimískem 🙂mě tohle vše bude čekat příští měsíc, klídně piš své pocity,budu za ně ráda 🙂
fifacek
31. srp 2016
@anettak děkuju, to je tak fajn že si tu s vámi můžu trochu ulevit aby mi už nehrálo.. Dnes večer bude první gonal, na ultrazvuk a další várku gonalu jedeme v neděli tak budu informovat jak to se mnou vypadá.. Ještě jednou moc díky za podporu
anettak
31. srp 2016
@fifacek podstupovala jsi nějaké vyšetření??kolik platíš za léky??já teprve pojedu na konzultaci ohledně IVF asi přístí týden, jsem celkem netrpělivá co doktor řekne :-|
zrofka
31. srp 2016
Já jsem teda taky bývala kuřačka...ale vždy mě přejde chuť a cigarety mi smrdí..... tak bych se asi pořádně pozvracela... 😃
fifacek
1. zář 2016
@anettak žádné vyšetření nemám, kupovala jsem gonal na čtyři dny za 1400 a v neděli jedu na kontrolu a pro další gonal, popřípadě změna dávkování podle ultrazvuku jak rostou folíky, včera jsem si píchla první
anettak
1. zář 2016
@fifacek a jaký jedeš protokol dlouhý nebo krátký?? sestra mi naznačila že já asi pojedu dlouhý protokol
fifacek
1. zář 2016
Jedu krátký
fifacek
3. zář 2016
Mám dotaz.. Dnes si píchám čtvrtý gonal ale MS nepřestává, mám to hodně jako druhý, třetí den a přitom je to dneska sedmí den.. Nic mě nebolí... Je to normální že MS nekončí??? Prosím poraďte.. Díky za odpovědi

Začni psát odpověď...

Odešli