Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jankarica
12. říj 2014

@donia Ahojky, jo přišla přesně 27 🙂 Zázrak se určo nekoná 🙂 Ale nevadí, snad ten nahoře pomůže k zázraku příští měsíc 🙂 A vy už další IUI nechcete? A pokud jdete za 2 měs. na IVF tak nešlo by prubnout ještě v tom volném měsíci IUI (třeba bez stimulace)...kdyby náhodou? ... 🙂

donia
13. říj 2014

@jankarica ona s nami v CAR nic delat nebude drive nez za ty 3 mesice po revizi. Coz vychazi na stimulaci v tom dalsim cyklu, zalezi na nas zda jeste IUI nebo rovnou IVF. Dr. se vzhledem k casu, co nas tlaci, priklani k IVF, abychom jich kdyztak stihli co nejvice. Tak se mi nechce ztracet cas jeste zkousenim IUI (i kdyz vyslo hned prvni) a prisvihnout mesic, vis. Spis jen resim sama v sobe, zda uz ted po MS tomu nenechat volny prubeh a kdyz to nevyjde, tak pak stimulace na IVF. Doma nam to zakazat nemuze 😀

jankarica
13. říj 2014

@donia Jasně, chápu....je to dilema.....ale každé rozhodnutí bude Tvé(Vaše) a bude správné 🙂

pawran
15. říj 2014

Ahoj,jsem dnes po prvním IUI,ale jsem z toho nějak rozčarovaná. Píšete,že po IUI berete utrogestan,ale mě nic nepředepsali. Je to možný?

vanilkacka
15. říj 2014

@pawran Ahoj, naprosto Tě chapu. Kdyz jsem byla na IUI, tak jsem taky nedostala Utrogestan a dokonce me tam ani nenechali dlouho lezet, jak jsem se na ruznych diskuzich docetla. A vubec to nevadilo, protoze hned ten 1. pokus vysel. Drzim palce, at to taky dopadne dobre 🙂

pawran
15. říj 2014

@vanilkacka Děkuji za povzbudivé info, hned mi je lépe a moc blahopřeju k úspěšmému pokusu,ať vše dobře dopadne 🙂

akmitaf
16. říj 2014

@pawran já taky neměla žádné léky. Dr. říkal, že když pro to není vysloveně důvod necpal by do těla zbytečně chemické látky. Co se má stát, to se stane.

akmitaf
16. říj 2014

@jankarica @donia ahoj holky jdu se chlubit - jsme po genetice a vše dopadlo dobře. Už jsme to řekli i Fínce, na zatím ji to asi moc nebere, ale každému se chlubí. Pohlavím si nejsou moc jistí, ale spíš se kloní k holčičce. No tak se necháme překvapit a uvidíme na další genetice, tu mám až v prosinci. Všem vám moc držím pěsti.

donia
16. říj 2014

@akmitaf to jsou super zpravy 😉 jsem za tebe rada
ja mam akorat druhou porevizni ms, tak mam ca. 14 dni na to vymyslet jak dal. zda vyuzit nadchazejici plodne dny doma nebo se jeste chranit a cekat na stimulaci na ivf

akmitaf
17. říj 2014

@donia no bavila jsem se se sestrou a ta říkala, že by to rozhodně zkusila. Chudina taky došla až k IVF a při odběrech vajíček jí řekli, že už nic odebírat nebudou, protože je tam mimi - takže taky domácí snažení. Tenkrát se na to prala Dr. a ta jí řekla, že potratu a ZT stejně zabránit nejde - může se to stát stejně tak po ivf. Mě Dr. říkala, že menší riziko je, když se berou ty těhu vitamíny už před otěhotněním a pak první 3 měsíce. Já brala poctivě už půl roku před otěhotněním, tak ještě zkus vitamínky - víc udělat asi nemůžeš

donia
17. říj 2014

@akmitaf diky za zpravicku, to je potesujici. No, vitaminy beru uz rok, nasadila jsem je hned jak jsme se zacali snazit, takze tim to nebude.
Ja se prave obavam, kdybych byla tehotna z domaciho snazeni, jak pises, ze bych pak do sebe rvala ty hormony pred IVF a mohlo se neco pokazit. Jak to tedy mela sestra? Mam se u dr. objevit 2 dny pred MS a kdyz jsem tam takhle byla pred IUI, rikala, ze sliznice je vysoka, ale to muze znacit jak tehu, tak prichod MS, ze takhle brzy to proste nedokaze urcit. Tak mam strach, aby me nervali hromonama a pak odber vajicek a pritom bych prave treba byla.

akmitaf
17. říj 2014

@donia ahoj no ona si píchala v tu dobu ty injekce na růst vajíček, takže to valila do sebe horem spodem 😀 a jak šla na odběr těch vajíček, tak jí odebrali krev a řekli , že je těhotná - podle těch hodnot. No ale mimi nemohli najít, tak ji poslali domů a musela znovu za týden na kontrolu a pak teprve našli ten váček, takže na to přišli docela brzo

donia
17. říj 2014

@akmitaf aha, tak to jo, to je dobre, ze pred tim berou tu krev, on clovek nikdy nevi. Protoze jak jsem psala, tak brzy tam fakt nic nevidi. Tak to jsi me pozitivne naladila, ze to i takhle jde, tak uvidim jak to tento mesic vyjde.

akmitaf
17. říj 2014

@donia no u ní to byla celý divný. Když čekala první mimčo tvrdili jí, že těhotná není, protože u ní došlo k nějakým problémům s tvorbou hormonů a bude muset podstoupit 6 měsíční léčbu - říkali jí, že vůbec nemá ovulaci. Nakonec po 4 vyvolávačkách se ukázalo, že Ms prostě nebude, protože je ve 2 měsíci. Takže to byly hrozný nervy jak to dopadne. No a když se rozhodli pro druhý dítě, tak jí řekli, že se ta nerovnováha nikdy neřešila a teď to nepůjde - podstoupila nejdřív tu léčbu, ale vůbec se jí netvořila vajíčka, tak pak jí je pomocí léků nějak vytvořili a byla 5x IUI - z toho měla 2 ZT. Pak jim řekli, že už jí ty léky dávat nechcou, že jí to neprospívá a tak začali se stimulací na IVF a první měsíc se jí po všech injekcích vytvořilo jen 1 moc malé vajíčko a tak museli stimulovat další měsíc a někdy mezi tím otěhotněla - tak asi z toho nepodařeného malého vajíčka - prostě to nepochopíš. No a teď nemá vůbec Ms - od porodu je 3 roky a nic. Prostě asi zázrak

donia
17. říj 2014

@akmitaf tak to je segra fakt docela zvlastni ukaz 😀 Hlavne, ze nakonec vse s obema detma dobre dopadlo.

akmitaf
17. říj 2014

@donia no vůbec to nechápeme - lékaři taky ne, ale tak hlavně, že už je to vše za ní - teď je docela ráda - celoročně bez MS - jen s tím, že ji varovali, že nikdy neví, kdy bude mí ovulaci, tak by se mohlo objevit i třeba nečekané třetí.

jankarica
19. říj 2014

@akmitaf
@donia
Ahoj holky, gratuluji k novým zprávám, je super, akmitaf, že jste oba(ě) v pořádku🙂 já zobu Clostík a 31.10. jdem na věc🙂 tak se uvidí co a jak bude..myslím na Vás, pa

donia
19. říj 2014

@jankarica ahojky, zrovna dnes jsem na tebe myslela 😉 tak to mas za par, vid?

akmitaf
20. říj 2014

@jankarica no tý jo držím pěsti - určitě to výjde - zobej i vitamínky.

jankarica
24. říj 2014

nazdar holky...už se týden trápím s chřipkou☹ Malý taky,furt stříkáme, kapeme a " sirupkujeme" ještě, že to prckovi chutná. Mně teda drží už jen suchý dráždivý kašel,ale dává mi OPRAVDU zabrat☹ mám pocit, že se při každém zakuckání pobliju a zadusím, o těch otřesech hlavy ani nemluvím....přitom mam JEN kašel!!!!!Jak se máte vy?

chilli009
24. říj 2014

Ahojky všem, prosím je tu někdo, kdo nedávno podstoupil IUI v Sanusu? kolik se momentálně platí ? ono se vlastně platí i za pregnyl před, že ? nevíte kolik to teď stojí ? Předem děkuji za reakce.

donia
25. říj 2014

@jankarica tak at je ti brzy zase lepe. Ja mam druhou porevizni MS za sebou, takze to nechavame uz byt a kdyz ted nic, tak pri pristi ms stimulujeme na IVF.

jankarica
26. říj 2014

@donia Tak to držím moc pěsti, ať tělíčko dobře zareaguje...já jdu 31.10. na IUI dnes mně dost bolí podbříšek, tak jen doufám, že Clostím nezpůsobil zase nějakou cystu, mám z toho bobky, snad ne...a po IUI, oslava Toníkových 2. narozenin🙂tak budou honičky, ani nebudu mít čas se moc pozorovoat😀

akmitaf
29. říj 2014

@jankarica @donia tak holčiny moc držím pěsti ať vše dopadne dobře. Určitě to výjde - chce to fakt hlavně klid a myslet pozitivně. Moc na vás myslím

@chilli009 ahoj tak já byla v létě a za pregnil jsem neplatila nic. Za inseminaci v Reprofitu jsem platila 1500,- ale co jsem se tak ptala, tak se fakt v každém centru platí něco jiného. Hodně štěstí

donia
30. říj 2014

@akmitaf diky 😉 Vcera jsem byla na imunologii pro vysledky, tak z krve temer vse v norme, ale presto mi predepsala Prednison. Co jsem cetla, tak nic moc, tak snad ho budu dobre snaset.

@jankarica tak jak? Zitrek plati a jdete na to? Drzim palce.

jankarica
31. říj 2014

@donia
@akmitaf Ahoj holky🙂 Tak to mám za sebou 🙂 Teď už jen čekat🙂 Jinak průběh dnešního IUI. Objednaná jsem byla na 8h, na řadu jsem přišla v 9:20, IUI na 12hod, realita 13hod...takže celý den v Ostravě, samozřejmě sama, ptž Tonda vyfasoval na průdušky antibiotika, 3dny teď měl bobiš horečku, tak jsem ho nechtěla tahat po čertech, ďáblech.....

donia
31. říj 2014

@jankarica tak to bylo dlouhe cekani, ale mas to za sebou a ted jen pockat jak to dopadne. Drzim palce at nejlepe jak muze a at to rychle utece. Ja ted mela plodne dny, takze kdyby nam to vyslo jeste doma, tak bychom mohly byt spolu stejne 😉

akmitaf
1. lis 2014

@jankarica Taky moc držíme pěsti - určitě to klapne. Teď hlavně myslet pozitivně nebo vůbec.

jankarica
1. lis 2014

@akmitaf Snad spíše to druhé 🙂 A jak se daří tobě? Jak se citíš?

akmitaf
2. lis 2014

@jankarica jo jo trochu mi začíná být líp. Není to sice zázrak, ale je to lepší. Tento týden jdu na kontrolu, tak začínám mít docela nervy - na tu genetiku jsem šla jinam než mě Dr. poslala, tak mám strach, co mi na to řekne. Pokud bude mít blbí keci, tak se seberu a půjde k jinému Dr. už s tím i trochu počítám, dost se mi uleví až po té kontrole. Navíc si malá dovezla nějakej zánětek z termálů - má zakysané očka a rýmu, tak budeme muset zítra k Dr. a to mám tolik práce, že nevím, co dřív