Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

akmitaf
21. čer 2014

@donia ahoj budu moc držet palečky. V pondělí jdu na krev a doufám, že to hned zkusíme znovu. Taky se musím na ty léky zeptat. No snad to příště klapne

donia
22. čer 2014

@akmitaf Dekuji, taky bych si moc prala, aby nam to uz vyslo.
Proc jdes v pondeli na krev?

jana123123
autor
22. čer 2014

No u me to je tak holky ze jsem to jeste nedostala a na testech porad nic se mi neukazuje a prosim muzete mi nekdo poradit od kdy se to ma pocitat od zakroku a nebo kdys zacnete brat na udrzeni utregestan dekuji moc jsem stoho zoufala kdybich to mela pocitat od zakroku tak us jsem 17 dni a to us by mohlo neco ukazat no porad jen negativ prosim poradte diky moc v sem

akmitaf
22. čer 2014

@jana123123 Ahoj moc ti držím pěsti - je divné, že ti testy nic neukazují, já jsem včera jen lehce špinila a dostala to pořádně až dne. Určitě se nestresuj a jdi zítra na krev - tam už to musejí s jistotou poznat. Budu na tebe moc myslet - určitě to klapne.

akmitaf
22. čer 2014

@donia no já byla zatím v centru jen na konzultaci a hned mi udělali tu insem. Tak teď budou dělat teprve ty různé testy z krve a tak. Doufám, že tento měsíc už to klapne.

donia
22. čer 2014

@jana123123 taky si myslim, ze 17 den po uz by mely testy neco ukazat. Me rekla dr. ze 14 den mam testnout, kdyz to nedostanu. Jako nekomu se tehu z moci ukaze dyl, ale nez stale cekat a zit treba v marne nadeji, tak bych taky radeji zkusila dr. a tu krev. Tam je to pak jasny. Nekde jsem cetla, ze i ty prasky na udrzeni oddaluji MS a nekdo to dostal az kdyz je vysadil. Ja nic nedostala, tak nevim.

donia
22. čer 2014

@akmitaf Aha, tak vy to mate obracene 😀 To my uz vsemi testy prosli a vse ok, tak se prave zkusila inseminace. Ze 2x a pak doporucuje IVF.

jana123123
autor
22. čer 2014

@akmitaf jo dekuji ale jeto divny nekde pisesou otom utregestanu ze to pry skracuje ms a nic nikde mela jsem to dostat ms 19 .6 a nic jsem us zoufala asi jo mas pravdu pujdu zitra na krev

jana123123
autor
22. čer 2014

@donia ze jo no ja jsem zas cetla ze ten utregestan pry skracuje ms a nic nikde jsem us zoufala asi jo pujdu zitra tu krev aspon budu vedet na cem jsem 🙂

donia
22. čer 2014

@jana123123 presne tak, neni na co cekat, stejne to neovlivnis, bud to tam je, nebo ne. Ale pro me by bylo urcite lepsi to vedet, nez stale jen cekat. Tak na zitra drzim palce.

jana123123
autor
23. čer 2014

@donia dekuji ja jsem tomu doktorovi zavolala on mi rekl ze kdys mam test negativni tak at vysadim utregestan a mozna do peti dnu to dostanu ms. Tak uvidim a taky bych bila radsi oni tam dnes nejsou budou tam as v utery maji dovolenou

jankarica
23. čer 2014

Ahoj ženy, můžu se k Vám přidat? Jsem dnes po 3.IUI v Eurofertilu v Ostravě, Předtím jsem chodila do Fertimedu v Polance.1.IUI se nepovedlo, z 2.IUI Mám 19-ti měsíčního Raráška a vrháme se na druhé mimčo🙂 Na stimulaci jsem brala Clostík 1-0-1 od 3. do 6.DC, dnes jsem 13DC, 2 folíky 22 a 23mm, před samotnou IUI Pregnyl, jinak nic, ani v minulosti....tak si tady budu pročítat Vaše životní příběhy a všem přát // 🙂

evcann
23. čer 2014

Ahoj, ráda bych se k vám také přidala jestli můžu 🙂. Já mám PCO. Mám z po dvou IVF syna tomu už je 7 let a nyní bych chtěla druhé. Po 8 letech se můj problém nezměnil, ale jelikož mi zbývá už jen poslední pokus tak jsme se nyní rozhodli, že zkusíme první IUI než budou všechny výsledky, hlavně imunita. Tu tenkrát podcenili a přitom to byl u nás taky jeden z problémů. Stimulovala jsem i u moji doktorky Clost. a totálně bez reakce, takže o víkendu začínám píchat injekce a pak IUI 🙂

akmitaf
23. čer 2014

No tak já mám za sebou dnes obděry a příští týden konzultaci nad výsledky - jsem moc zvědavá, co tam bude - začínám se i bát. Snad to klapne a zkusíme další IUI . Holky moc se držte držíme pěsti.

majdaatom
24. čer 2014

Prosím neví někdo jak je to, když jsem podstoupila 1IVF neúspěšně a teď bych chtěla zkusit IUI (doplňuji že lékaři neshledali žádný zdravotní problém ani u jednoho z nás), zda pak je ještě nárok na další hrazené IVF či díky tomu IUI o to přicházíme? a kolik se zhruba even. platí za IUI a zda je nutná nějaká stimulace. děkuji

jankarica
24. čer 2014

@majdaatom Ahojky, myslím, že ti nárok na IVF nezanikne. Nikde není řečeno, že pokud jednou zkusíš IVF nemůžeš už zkusit nic jiného...na IUI se stimuluje jen malinko, my jsme platili cca 2tis., ale měli jsme dárce...s vlastním matrošem netuším🙂

sasanka033
24. čer 2014

@majdaatom IUI ti hradi pojistovna 6x do roka a s IVF to nema nic spolecneho. IUI je bud v nativu - tj. bez leku, pokud sama ovulujes, nebo se tomu holt pomaha hormonama - aby rostla sliznice a byl dominantni folik.

akmitaf
24. čer 2014

@jana123123 tak co jak jsi na tom? Moc na tebe myslím

jana123123
autor
24. čer 2014

@akmitaf no ja jsem na to tak ze jsem vysadila prasky a porad testy negativni a volala jsem do ktorovi a rekl mi at pockam pet dni ze kdys to nedostanu ms. Tak at orijdu na krev no jsem zvedava a mam stoho obavy ☹ aty jak jsi na tom

jana123123
autor
24. čer 2014

@majdaatom ahoj ja mam za sebou jen privni iui a ja jsem platila 1000 kc a jeste muj mandzel si nechal s mrazit sperma a to delala na 2000 kc nic to neni hrozneho a co se tyce ivf tak nevim nebo jsem to vubec neprosla lituji ze ti nemuzu vice poradit zatim se mej

evcann
25. čer 2014

Jak už je napsano, IUI je jakoby samostatné, takže tim, že jsi byla na IVF se nic nemění, ja mám za sebou 2 IVF, 2 KET a nyní mám zase nárok na plný počet IUI. Já za IUI nic neplatím, v Caru, jen léky já musím mít i na IUI injekce.
Jana123123: chapu to dobře, že jsi po inseminaci a nedostala jsi ms a test je nagavitvní? To je zvláštní, každopádně moc držím přeji, aby to vyšlo 🙂

majdaatom
25. čer 2014

@jankarica @sasanka033 @jana123123 všem moc děkuji....Dneska po další konzultaci v Caru u Apolináře se rozhodlo, že nakonec přeci jen nás nechají vyzkoušet IUI než nás poženou do dalšího cyklu IVF a aby to rychle odsýpalo tak před jejich 2 měsíčníma prázdninama, kdy mají laboratoře volno stíhám na poslední chvilku 1IUI a to hned v pondělí tak mi prosím držte palečky 😎

jankarica
25. čer 2014

@majdaatom To víš, zže Ti všichni budou držet palce. Tady na MK je fajn, že všichni odporují všechny🙂 já jsem byla toto pondělí, včera mně brutálně bolelo břicho, až jsem si pobrečela, dnes už je to podstatně lepší, ale pořad cítím tlak....kéž by to byly dobré signály.... Jako bych měla zaražené prdy a zácpu, ale neměla jsem, jen šíleně nafouklé břicho a křeče😀 dnes střídavě píchá nalevo i napravo.... Budeš nějak stimulovat? Nebo nestíháš?

majdaatom
25. čer 2014

@jankarica stimulaci bych nestihla jsem dneska 7DC takže jedem bez ní. Pokud by IUI neklaplo tak na prázdniny mi napsala tamaxifen ebewe a domácí snažení a pak v září, když tak druhé IUI a když ani to tak mi doporučila jít do 2IVF.
Jinak tlak v břichu může být dobrým signálem ke zdárnému konci 😉 držím palečky 🙂

akmitaf
25. čer 2014

Holky moc na vás všechny myslím - určitě nám to všem výjde - jsme šikulky. Vůbec by mě nenapadlo, že mají v laboratořích nějaké 2 měsíce volno. To mě teda dostalo. Tak třeba se to fakt zadaří doma se stimulací a vše bude O.K. Holky hlavně hlavu vzhůru 😵 😵 😵

donia
25. čer 2014

@jankarica ahoj, tak to jsme na tom skoro stejne. Ja byla na prvni IUI v sobotu. Tak si alespon muzeme sdelovat dojmy 🙂

donia
25. čer 2014

@akmitaf Ono asi jak kde, urcite je omezeny provoz, kdyz si lidi vybiraji dovolenou, ale nam treba v Gennetu rekla, az prijdeme v cervenci kdyztak na dalsi IUI a pokud ani to nedopadne, tak by si nas v srpnu pripravovala na IVF v zari.

jankarica
25. čer 2014

@majdaatom Kéž by...ale nejsem si jista, že by 1-2 dny po IUI už to se mnou takhle hýbalo?Bohužel si nevzpomínám, jaké to bylo při prvním těhu🙂

jankarica
25. čer 2014

@donia takže se chystáš testovat tak 5.7., že? Žení se mi ten den brácha...přemýšlela jsem, jestli bych měla testovat před nebo až po svatbě...bojím se, že když bude jen jedna / budu mít zkaženou náladu. Na druhou stranu být v nejistotě a ze strachu si nedat ani panáka na bráchovo manželství....navíc ty dotazy proč si nedáš...už slyším ty narážky a spekulace....ach ich ouvej...

donia
25. čer 2014

@jankarica jj, presne tak, dr. mi rekla 5.7. uz muzu. Driv jsem se docetla, ze to nema cenu, ze by mohl ten Pregnyl jeste v tele byt a zkreslit vysledky, ale dr. rikala, ze za 10 dni vyprcha. Mela jsem jen 1 injekci a ted nic neberu. Ja bych urcite testovala, stejne to bohuzel nezmenis, bud to tam je, nebo neni. A pro me lepsi testnout a kdyztak pit na zal, kdyz uz je ta prilezitost, nez si furt delat plane nadeje, radeji si ani nic nedat a pak by to stejne nevyslo. To bych byla nastvana dvojnasob. A hlavne v tom lepsim pripade by jsi ten den mela dvojnasobnou radost.
A pokud by ti test vysel pozitivni, je to tak v zacatku, ze urcite nejaka sklenicka neuskodi. Toho bych se nebala. Kamaradka nepije skoro vubec a kdyz snad poprve v zivote byla pod obraz, tak pak zjistila, ze je tehotna. A vse v pohode.