Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

oldana
23. led 2015

@lumixii já sem mívala to samí, i s tim nafouknutím, ze začátku mi z něho dokonce bylo blivno 😀 ale zvykla sem si..

lumixii
23. led 2015

@oldana fakt jo? A jak dlouho ti zvykani trvalo? Bych se uz potrebovala trochu srovnat. 😀

oldana
23. led 2015

@lumixii hele já ti ani nevim, ze začátku jsem pozorovala každý píchnutí a teď už to neřešim, je pravda že už s nim delší dobu zkušenosti mám 🙂

lumixii
23. led 2015

@oldana no nemaj to Ti kluci lehci? 🙂

annna79
25. led 2015

Hlásím, že jsem dnes 11 den po iui a bohužel test negativní.Tak v únoru znova.

nowe
25. led 2015

@annna79 ☹ priste to urco vyjde. 🙂

annna79
26. led 2015

@nowe
To už si říkám od léta co jsem potratila.Naposled v listopadu po mimoděložním jsem si říkala a teď už to musí vyjít .A tentokrát jsem ani nezabřezla ☹ ach, jo.

nowe
26. led 2015

@annna79 kolikrat je priroda proste nespravedliva. My mame po 1 pokusu iui a taky nic ☹ jednou se ale na nas musi usmat stesti. Neboj, jak dlouho se snazite?

lumixii
26. led 2015

Dneska k večeru mi začalo bolet v podbřišku, docela dost. Zítra se chystám pro jistotu k Dr. dneska jsem 10 den po IUI, nemáte s tím někdo zkušenosti?

oldana
27. led 2015

@lumixii me bolelo urputne. Ale preslo to v ms:-\ drzim palce🙂

oldana
27. led 2015

@lumixii dej vedet 😉

lumixii
27. led 2015

@oldana tak mi dr. Rekl, ze je to z toho jak je vysoka sliznice, ze je az prilis prekrvena. Mam vydrzet do patku, pak jestnout a kdyz nic. Tak vysadit Utros a pak se to srovna.
Ale me uz je jasny, ze ani me to nevyslo, nebot by uz neco musel krome vysoke sliznice videt, ne?
Vzdyt dnes je to 11 den.

oldana
27. led 2015

@lumixii né neblázni,vysoká sliznice je výborná zpráva 😉 to je ještě brzo aby něco viděl, až tak 14dní po vynechání je vidět alespoň nějakej "flek" 😀 já myslim, že je to na dobrý cestě 🙂

lumixii
27. led 2015

@oldana 😀 ty ses tak hodna, jak mě utěšuješ.. ještě před pár dny jsem byla takovej optimista. 😀

oldana
27. led 2015

@lumixii ještě si na moje slova vzpomeneš 😀

lumixii
27. led 2015

@oldana kéž by 😀

oldana
28. led 2015

@lumixii tak jak? budeš testovat?? 🙂

lumixii
28. led 2015

@oldana Jsem to dneska zkusila.. je to dnes 12 den od IUI a test negativní.
Takže příští měsíc na novo. Za ty dva dny, kdy jsem to měla teprve zkusit, se už nic nezmění. 😀

oldana
28. led 2015

@lumixii ááálee, třeba ještě změní 🙂

lumixii
28. led 2015

@oldana za dva dny jo? vtipálku.
😀

oldana
29. led 2015

@lumixii tak jak? 😀 postupujeme do dálšího kola společně? 😎 😀 to je jako postup v nějaký soutěži 😎

lumixii
29. led 2015

@oldana to vis, jdem do toho spolu 😀

annna79
30. led 2015

Tak MS přišla dnes ,tak 9.2.ultr. a asi 11.2.druhá IUI

akmitaf
1. únor 2015

ahoj holky čekám na každý váš úspěch, ale jen pro informaci mě říkali testovat nejdřív po 14 dnech od IUI jinak vám to nic neukáže - vždyť to vajíčko se zahnizďuje až po pátém dni a teprve pak vám začne růst ta hladina hormonů v krvi, takže se určitě nestresujete tak brzo. Další věc je, že 12 den od IUI tam Dr. fakt nic neuvidí - to je blbost - i kdyby se uchytilo, tak je malinký a vrostlé do sliznice. Někdy ho nemůže Dr. najít i v 5 tt. Je těžké vydržet, ale je to tak, nic jiného dělat nemůžete. Další věcí jsou pozitivní testy - já měla negativní mamatest i 6tt a to už ho Dr. i viděla, tak za mě bych doporučila Dr. max nebo ty digitální a opravdu testovat obden dokud nepřijde menstruace. Holky a moc doporučuji, aby jste se soustředili na něco jiného - třeba zútulněte bydlení, naplánujete dovču, pořiďte štěně - prostě cokoliv a ono to klapne. Držím pěsti

oldana
1. únor 2015

@lumixii tak zítra frčim na dálší utz, tak snad mi tam něco narostlo 😀 jestli ne, začínám zase pít 😎

donia
2. únor 2015

@akmitaf Ahojky, tak ja mam termin v CAR 9.2. tak uvidim co nam dr. rekne. Obavam se ale, ze jak reknu, ze cokoli bez hormonu, tak nebude moc vstricna. Drzi se svych pravidel. No, uvidime...

lumixii
2. únor 2015

@oldana tak ja byla dnes na krvi, 13.2. Jdu na ultrazvuk a
Jeste musime na imunologii.
Drzim Ti palecky. 🙂

oldana
2. únor 2015

@lumixii díky, sem dnes nějaká přešlá. Byla sem na utz a folík tam je pěknej ale zase mám nízkou sliznici 😒 mám příjít ve středu dopoledne zda oboje ještě povyrostlo a v pátek kdyžtak IUI, ale moc tomu neveřim 😒 každý cyklus je jinačí..

lumixii
2. únor 2015

@oldana neztrácej hlavu, třeba ještě vyroste.. ještě má nějaký ten den.. 😉
Já se zase děsím toho, na jaké straně bude folík. Doufám, že tentokrát bude na té správné straně.. 😒

oldana
2. únor 2015

@lumixii ta sliznice mě fakt děsí. Ty člověče, já mám teď podruhý zasebou zase folík napravo...