Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jitkacross
17. bře 2015

@zoufalkaolomouc na třetí pokus iui a to jsem před tím měla jeden bez stimulace takže na čtvrtý

korticka
17. bře 2015

@zoufalkaolomouc Ahojki 😉

zoufalkaolomouc
17. bře 2015

když jsme byli před několika měsíci v CAR tak nám řekli že zkusíme 2-3x IUI a pak IVF, ale je tam několik lékařů, a co doktor to jiný názor. Takže pokud se nevynoří nějaké jiné skutečnosti ohledně zdravotního stavu chtěla bych je přemluvit na těch 6 pokusů, na které máme nárok. Chodíme do CARu do FN Olomouc a za IUI se tam platí jen 30kč poplatek..
@korticka
@jitkacross

jitkacross
17. bře 2015

@zoufalkaolomouc to určitě zkus je přemluvit pokud u vás není nějaký velký problém. Do ivf tlačí všechny je pravda, že úspěšnost je větší, ale taky to má svoje negativa. Já po dvou ivf jsem řekla, že už nikdy víc 😒

zoufalkaolomouc
17. bře 2015

uvidíme co řeknou tento měsíc...a taky jak bude vypadat spermiogram a moje ovulace...zatím žádný velký problém nebyl :-/ ještě bych na vás měla holky dotaz. Když mě dr. zavedl katetrem sperma bylo to v oddělené místnosti a přes chodbu jsem pak odešla do pokojíku, kde jsem asi půl hodky poležela..ale jde mě o ty kroky než jsem došla do toho pokojíku, vy jste ležely?měla jsem pocit že to ze mě všechno vyteklo ☹

jitkacross
17. bře 2015

@zoufalkaolomouc mě zevedly spermijky dali klín pod zadek a odvezli na lehátku do jiné místnosti na 20 min. Oni to na lehátku už zaváděli. No myslím, že pokud se to má povést tak je jedno jestli ležís nebo ne 😉

korticka
17. bře 2015

já taky po iui ležím 5 minut, pak až se můžu zvednout....
@zoufalkaolomouc to nechápu teda 😠 ale většinou z té dělohy to jen tak nevyteče, tak jak po sexu 🙂
a hlavně holky ty spermie tam vždycky zůstanou, vyteče jen ta voda 😉

donia
17. bře 2015

@zoufalkaolomouc Neboj, to bude dobry. Mne kdyz to zavadela, hned jsem slezla, oblekla se a sla domu. Jeste me upozornovala, ze kdyby neco vytekalo, at se nedesim, ze to je jen to, cim navlhcovala nastroje, aby to lepe slo. A dokonce vyslo hned to prvni IUI, i kdyz to pak bohuzel zamlklo ☹

zoufalkaolomouc
17. bře 2015

holky děkuji moc, to jste mě uklidnily trochu..přišlo mě to divné hned potom vstát a pak teda znovu lehnout..vím že někde dokonce dávají i zátku...tak co CAR to jiné praktiky...už se těším i na další pokus...když jsem tam minule ležela říkala jsem si tak tady mě už nikdo neuvidí..byla jsem zhnusena celou situací ☹ noo tak nikdy neříkej nikdy 😀

jitkacross
18. bře 2015

@annna79 tak dnes jsem zase já pátý den a také nic necítím 😁

annna79
18. bře 2015

@jitkacross
To je nervák 🙂 , co? 8 den bychom už mohly něco cítit .Jestli ne tak mám smolíka.

peanutka1888
18. bře 2015

Holky,ja jsem 9.den po iui a žádný příznaky..

jitkacross
18. bře 2015

@annna79 no jsou to nervy😕😊 hrozne pomalu to utíká

zofielinda
18. bře 2015

@korticka Testla jsi dnes?

akmitaf
18. bře 2015

Holky ale to nic přeci cítiti nemusíte - na tom nic není. Nebojte se ono to určitě výjde. Já zase cítila vše možné a vždy si byla jistá, že tentokrát to vyšlo a vždy to byl jen můj sen.

jitkacross
18. bře 2015

@akmitaf já jsem u prvního taky nic necítila, ale jen se tak hecujeme v tom nekonečném čekání 😀

korticka
19. bře 2015

@zofielinda testnu ještě zítra....dělala jsem jeden test včera, zdálo se mi že je tam uplný stínek, ale spíš si myslím že jen můj vysněný stínek 🙂
a zítra by to mohlo být definitivní 😠

serenna30
19. bře 2015

@korticka držím pěsti aby byly // !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já čekám na ovulku, snad bude cca do 3 dnů, tak nás čeká snaženíčko 😉

zoufalkaolomouc
19. bře 2015

moc vám holky držím pěsti co jste po inseminaci, aby vám to klaplo!!!!dejte určitě vědět. já dnes začínám brát clostilbegyt. přemýšlela jsem zda ho brát když ovuluju, ale poslechnu lékaře 🙂 takže mě to čeká asi příští týden,manžela teda taky 😀 asi se nemůže dočkat

jitkacross
19. bře 2015

@korticka držím palečky ☺

korticka
19. bře 2015

@serenna30 to by bylo aby nebylo 🙂 😉 když je to jaro kolem nás

peanutka1888
19. bře 2015

@korticka držím palce!!

korticka
20. bře 2015

Holky díky za podporu....ale nic ☹ 😔
Jdeme do dalšího kola 😠 😎

zofielinda
20. bře 2015

@korticka taky nic

korticka
20. bře 2015

@zofielinda tak jdeme dál.... 😉 ono to jednou vyjde 😅

serenna30
20. bře 2015

@korticka @zofielinda holky to mě mrzí:-/ Můj jde v dubnu/květnu na spermio a gyn taky říkal, že zkusíme inseminaci. Ovulka mi naběhla, ale mám ji pozdě, až kolem 20 DC. .....jak to máte vy?
jinak při inseminaci se čím stimuluje, clostíkem?

korticka
20. bře 2015

@serenna30 já nemám OVU bez hormonů vubec, stimuluje se Clostilem, nebo já ted měla Letrozol...ale tento cyklus mi dá zase Clostil....

jitkacross
20. bře 2015

@serenna30 já mám v normálním cyklu ovu 14-15den a cyklus 30 dnu. A před inseminaci beru clostil. A 13-14 den ovu ☺

nowe
20. bře 2015

@zoufalkaolomouc ahojik, mám dotaz. To máš nárok na 6 iui? Já myslela, že 3x a pak za další si platíš.

zoufalkaolomouc
20. bře 2015

@nowe nevím zda je to tak v každém centru a s každou pojištovnou, ale my jdeme do olomouce do fakultky a máme nárok na 6 hrazených pokusů. Pojišťovnu máme VZP, ale myslím, že je to tak ze zákona ..my jsme loni platili jen v lékarně clostilbegyt a pak po zákroku 30kč u lékaře, což ted taky odpadá.