Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

adydejka2609
16. čer 2015

@korticka joo je třeba trochu odpočinout..piju pravidelně kontryhel a jim vitamíny i manžel...jinak tomu nechám ted volny průběh 🙂 a domluvíme se s Mudr. Co dál...;) ;)
Ale na laparku určitě pujdu

adydejka2609
16. čer 2015

@jitkacross mooooc gratuluju k dvojčátkům..je to krásné ;)

chnapicek
24. čer 2015

Ahoj holky dovolim se k vám přidat, zítra mě čeká 1 iui ale Já mám takový pocit,že to prostě vyjde ☺ ještě mě čeká testování na narozeniny, to by byl darek💖 byla jste některá v Iscare na IUI, že by jste mi řekla jak to probiha?

hanulkavelunka
24. čer 2015

@chnapicek iui je o stesti tak ti preju at to vyjde
Ja byla 4x a nic ale jak pisu je to o stesti. Ja uz na to po 4 letech nemam silu a to jsme celke oba ok jen manza ma kolisavy spg.
Budes stimulovat ??? Clostil nebo injekce?? pokud injekce budes pichat od 2dc pak 2x na premereni folikul a pak dostanes pregnyl ten do 36 hod spusti ovulaci a dr ti rekne presny cas provedeni iui,partner dorazi o 2 hod driv odevzda spermijky a za 2 hod dojdes ty obliknes si kosilku reknou vysledky spermii ma byt min 35% progresivnich aby to melo nejakou sanci ale i zazraky se deji pri 2% a pak ti to dr vstrikne pul hod polezis a jdes domu ten den muzou byt bolesti a spineni ale to muze byt az do dalsi ms ,dostanes utrogestan mozna jeste neco navic a za 14 dni budes testovat,to ale nevydrzis a budes testovat driv,bacha na to min 12 dni se muze v tele drzet pregnyl to je tehu hormon hcg takze tehotensky test bude ukazovat ze jsi tehu ale muze za to ten pregnyl 14 dni po iui pujes na krev hodinku si pockas na vysledek kdyz to vyjde za 14 dni si te pozvou na utz kde uz bude srdicko a tohle ti moc preju aby to tak bylo a mela jsi to stesti,jinak pri negat.vysledku ti dr rekne co chces dal a ze iui je jen o stesti ale ivf je daleko vetsi sance.
Tech pocitu ze to vyslo a falesne pozit.testu jsme za ty 4 roky mela . . .nemej mi to prosim za zle,ja jen jak tady ctu ty diskuze jak se kazda sleduje a zbytecne testuje,komu to vyjde ten ma stesti,ja 1 dcerunku mam a 4 roky jsem se tak sledovala a ted jsem na to prisla a kaslu na to,nema se tlacit na pilu a pokud to miminkn ma prit tak prijde. Preju hodne stesti.

chnapicek
30. čer 2015

Je tu někdo komu inseminace vyšla?

ladyfox
30. čer 2015

...všude píšou , že je šance kolem 10 % ...což není moc...mě to čeká za měsíc...tak jsem zvědavá...co se mnou budou provádět...

chnapicek
30. čer 2015

Já ji mam už za sebou a musím říct, že pátý den po vůbec nic necítím, jen mám trochu žaludek na vode

atevinka
30. čer 2015

Ahoj holky,tak ja byla na inseminaci 9.6. A bohuzel nic...☹
Ale urcite se z toho neslozim a pristi tyden jdu na dalsi....😉
Uvidime,kolik budu mit sily na dalsi a dalsi...
Ale musime myslet pozitivne!😉

chnapicek
30. čer 2015

@atevinka a jak jsi se citila

atevinka
30. čer 2015

Popravde,par dni po vubec nic,chovala jsem se normalne..vse v pohode.nechtela jsem,ale pozorovala jsem se..:-/.
Ale potom zacala bolest v podbrisku,docela krece...a to trvalo par dni,menses nikde,pac beres utrogestan...
Test negativni..pak jsem sla na krev po tech 14ti dnech a negativni,vysadila jsem utros a sup menses naskocila..☹.
Ale byla jsem na tom poprve..a po dvou potratech jsem pripravena na zklamani...
Ale v pohode,beru to pozitivne😉.a tobe drzim pesti!😉
Dalsi zkusenost..🙂

jitkacross
30. čer 2015

@chnapicek Ahoj mě vyšla před cca 3 lety na třetí pokus a ted zase na třetí pokus ☺

ladyfox
30. čer 2015

Holky a vždycky se u toho musí něco brát myslím jako hormonálně..si píchat něco..atd...?

atevinka
30. čer 2015

@jitkacross tak to je pekny...😉.vzdy do tretice vseho dobreho...😉

jitkacross
30. čer 2015

@ladyfox nemusí se vždycky něco brát můžeš mít nestimulovany cyklus, ale v případě, že máš pravidelný cyklus a ovulaci. U stimulovaneho je větší šance nýbrž ti dozraje většinou vice folikulu než když bez stimulace ti dozraje pouze jeden folikul a ten taky nemusí vždy obsahovat vajíčko.

pedotra
1. črc 2015

Ahoj holky nas čeka v patek iui 🙂 jak ste měly velke folikuly.
ja 12 den cyklu 22mm.

laura9001
1. črc 2015

Ahoj, pridavam se 🙂 ja byla na prvni iui v pondeli. Zatim se stale necim zamestnavam, abych na to nemyslela..

laura9001
1. črc 2015

@pedotra ja mela 11dc 18mm

krmv
1. črc 2015

Take se pridavam.tento mesic jdeme a jak budu mit ovu tak razime nato. Prvni ditko po 1pokusu iui tak uvidime jak se nam zadari ted.vsem drzim pesti

ladyfox
1. črc 2015

@jitkacross děkuji za vysvětlení

karlos12
1. črc 2015

Ahoj holky, jsem zpět.Podařeným IUI gratuluji, ostatním nevěšte hlavu, alespoň Vám to vychází.Já asi nemám souzeno.Prvné možný pokus - v práci, druhý - dovolená, třet í- dovolená doktor a já práce .Už si začínám myslet že to prostě nikdy nevyjde.A to jsem se tak těšila.

chnapicek
2. črc 2015

Já jsem dnes týden po iui a musím říct, že vůbec nic necítím jako bych na tom ani nebyla. Žádné píchání prsa taky nic, tak je to asi jasné ☹ Já měla pouze jednu folikulku 19mm

laura9001
2. črc 2015

Po tydnu je jeste brzy. A kazda jsme jina, tak neves hlavu 😉

atevinka
2. črc 2015

@chnapicek ,presně,neveš hlavu...jeste je brzy...😉.

krmv
2. črc 2015

Ja tenkrat citila bolesti v podbrisku az po 14dnech.kazdy to ma jinak.

krmv
2. črc 2015

Jeste se chci zeptat.prvni ditko mame holcicku po iui a ted pujdeme take na iui a pry jestli chceme chlapecka tak si mam delat ovu testy a dojit jak bude ovu,ze se treba zadari kluk. Tenkrat jsem sla 12den od mesicku .co vy na to?

chnapicek
2. črc 2015

Jediný jaky mám příznak ze jsem porad prázdná jak popelnice pořád bych mohla jist 🙂

markyska82
2. črc 2015

Ahoj holky.Tak zítra mám 4IUI. V úterý ráno sem byla na USG a folikuly 15mm a 13 mm.Středa 21h Pregnyl 10 000 jednotek a v pátwek ve 12 h IUI.
Již od včerejška mám docela strach,jestli není na IUI brzo,jestli stihne folikul dorůst.
Co myslíte? Doktor říkal,že Pregnyl pomáhá dorůst/dozrát.Mám strach,aby to nebyl promarněný pokus

krmv
2. črc 2015

Nikdo nema zkusenost?viz.vyse

jitkacross
3. črc 2015

@markyska82 ahoj všude se píše, že folikul roste za den o 2mm takže ten největší by měl mít cca 21 mm což je na prasknutí nebo další den což nevadí nýbrž spermijky vydrží 3 dny lepší iui dříve než později . Držím palce 😉

markyska82
3. črc 2015

@jitkacross Děkuji.Mě bylo právě divné,že někdy mají holky folikul 22 mm a IUI mají třeba až za 3 dny.Tak mi to bylo divný
Ráno mě bolel podbřišek a L vaječník. Větší folikul byl ale na pravé straně.Teď už je mi dobře.Tak snad se to konečně povede