Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

donia
5. črc 2014

@akmitaf neboj, taky budes 😉 Ale sama ted vim jake to cekani je udesne, i kdyz u me se to kazdy mesic to trapeni nejak snizovalo, asi jak jsem otupovala. I kdyz ted po tom IUI jsem byla hodne napnuta jak to dopadne, to jo.
K dr. se u nas neobjednava, proste prijdes a cekas. Vychazi mi to nejak 6+3, protoze ted to nema jeste cenu a za 14 dni mam dovolenou, tak bych tam sla asi hned v to pondeli, nez pojedeme pryc, takze 21.7. a tim padem ani nemusim resit v praci kam jdu.

donia
5. črc 2014

tak jeste pro porovnani vcerejsi a dnesni tt

akmitaf
5. črc 2014

no jé je - to to krásně sílí

donia
5. črc 2014

@akmitaf no sili, tak si prave rikam, ze uz to je asi opravdu ono 😀

jankarica
6. črc 2014

@donia
@akmitaf Ahoj ženy! Těžká jsou rána opilcova.....................obzvlášť, pokud Vás po pařbě budí po 3h spánku dítě.......jelikož včera na testu nic a ještě jsem v té test.moči objevila takový růžový hlen, říkám si mrcha je tady, ahned jsem šla sebe i bráchu podpořit se slivovičkou🙂 Svatba byla báječná, sluníčko tak pálilo, že se většina svatebčanů spálila už u obřadu, který já jsem probrečela, po obědě nám sprchlo štěstí pro novomanželé, jako svědek jsem snad nezklamala, i zábavu jsme nějakou zorganizovali, zapomínám psát, že mezi každým 5. krokem byl paňáček slivovičky🙂 🙂 🙂 hudba báječná, ten náš malý pokémon byl taky moc šikovný, vůbec neplakal i když jsem na něj neměla čas, postavil se před hudebníky a napodoboval je...nevěsta krásná, jídlo báječné, dort sladký jak cicek, mezitím litry slivovičky a úžasné prostředí, kolem jen louky, koně, ovce, kozy a kopce, kopce, kopce🙂 🙂 🙂 🙂 prostě povedená beskydská svatbička🙂 Okolo 3h ranní, asi po 87.slivovičce jsme se s manželem navzájem podepřeli a svorně jako jedni z posledních svatebčanů, a na to jsem pyšná, odešli na pokoj ..... ráno nás malý vzbudil 6:30 🙄 a jelikož snídaně měla být až v 10h, sbalili jsme saky paky, sundali stuhu z auta ať nejsme podezřelí a jeli domů....k mému překvapení MS zatím není, jen jsem trošinku špinila, jen v sobotu dopo a pak už ne, tak nevím, jestli to nebude tím alkoholem....mám ještě jeden tt, zítra to bude 14DPO, tak uvidím.....
@donia Test krásný, já už vůbec nepochybuju, bude miminečko🙂 🙂 🙂 moc ti to přeju! A drží mně nad vodou, že to jde, že IUI funguje🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@akmitaf děkuju, že doufáš se mnou🙂 i když bych asi měla obavy z toho mého flámu...uvidíme. A na tebe, že by lezla chřipajznička? Nadopuj se céčkem a na IUI bych určo šla, co když zrovne tento měcíc by to mohlo vyjít🙂

akmitaf
6. črc 2014

@jankarica no tak to musela být paráda 😎 😎 😎 . Určitě tě zítra čeká pěkné překvápko. Ten výsledek sem hoď hned ráno - teda pokud to půjde - od 10 už nebudu ve spojení

No já má knedlík v krku - večer proběhla horečka a tak jsem sáhla po ipobrufenu , nebo jak se to jmenuje. Celou noc potila a potila a potila. Dnes je to o dost lepší už jen ten krk. Jak na potvoru doma nemá nic. Popíjím čajík a říkám si, že než vyrazíme na oslavu píchnu pregnyl a ráno uvidíme. Snad to klapne. Holky jedu zítra s malou ještě k tomu na tábor, tak nebudu ve spojení. Snad to klapne a nebude mi tak zle jak minule. Myslím na vás

donia
6. črc 2014

@jankarica no tak svatba se vyvedla, to je super. Zni to moc dobre co pises 😉 Aspon jsi prisla na jine myslenky a co ty vis... ja spinila taky vic jak 2 dny a nakonec nasla //. I kdyz dnes rano je slabsi nez vcera, tak me to vydesilo, tak snad to bude ok. MS zatim nikde a carka je, tak snad to bylo jen tim, ze jsem treba vecer vic pila a bylo to naredene, taky jsem sla spat az o pulnoci a testovala asi v 5 rano, kdyz jsem se vzbudila. No tak na to furt myslim, ale doufam,ze to bude ok. Nevim jestli ma smysl testovat zase hned zitra, chtela jsem az v utery, aby tam byl odstup.
No, poslu testy, tak mrknete samy.

donia
6. črc 2014

@akmitaf Tabor si moc uzij, IUI bych taky zkusila a uvidis, treba tam prijdes na jine myslenky a kdo vi jak to pak dopadne 😉 Kam razite?

donia
6. črc 2014
jankarica
6. črc 2014

@donia
@akmitaf holky tak MS se asi rozjíždí...rozjíždí se Teda absolutně neobvykle, ale asi je to ono.... většinou Teda nešpiním vůbec, to je asi tím clostíkema pregnylem, jsou to hold hormony....

jankarica
6. črc 2014

@donia s tím větším množstvím tekutin je to pravděpodobné, určo se to naředilo. Jinak na TT píšou, že ob den se hodnoty HCG zdvojnásobují, proto se má testovat ob den...je vidět větší pokrok v intezitě //🙂 🙂 🙂 Závidím!!!!!!!!!!

jankarica
6. črc 2014

@akmitaf Dobře žes to vypotila, moje mamča taky trpí na tyhle letní chřipky, dokonce někdy i angínu, je to vtipné...v červenci, že. Hlavně ať to nechytne ještě malá. Já mám z táborů hrůzu, nikdy jsem jako dítě na žádném nebyla. Naši měli blok z intrů, kde museli být na střední a tábory jim to připomínaly 🙂 🙂 🙂 🙂

donia
6. črc 2014

@jankarica ja vim, ze se testuje nejlepe ob den, ale ze jsem testovala uz v patek neplanovane, tak jsem pak testla v sobotu tak jak jsem mela a to vis, nedockave jeste dnes, ze na to mam klid. V tydnu pak pred praci je to na rychlo. A ze me vyblaznilo, ze jsem ten dnesni mela slabsi jak vcerejsi, ale tak uvidim v utery. Zitra to musim vydrzet a testnu v utery. Stejne bych to nezmenila.
Utesuji me ty ovu testy, ze kazdy den je tmavsi, tak snad to bude vse ok.

akmitaf
6. črc 2014

@donia neboj to je jen víc naředěno - málo si spinkala a víc bumbala. Jsou tam
@jankarica no já to měla tak nějak jak ty - 2 dny jsem špinila pak dokonce 1 den vůbec nic a pak to přišlo v plné síle. Asi tem pregnyl nebo co.

Už jsem si ho píchla a zase je mi nic moc, no to bude super až budu umírat a budu na malou sama. Tábor je pro mamky s dětmi - je to jen 25 km od domu, tak v nejhorším odfrčíme. Ale hrozně se tam těším, tak by mě to mrzelo. No snad vše klapne - zítra to zkusím a uvidíme - třeba se to štěstíčko už unavilo a sedne i na nás

donia
6. črc 2014

@akmitaf diky 😉
A kolik je prdolce, ze jedete na tabor pro maminy s detmi? Jo, me po Pregnylu bylo tak na nic, ten druhy den me bolel cely podbrisek, ale to bylo tou vyvolanou ovu. Tak na tebe myslim, at to zitra moc neboli a zvladnete odjezd. Jdes tedy jeste rano na IUI, kdyz jsi si pichla, vid?

akmitaf
6. črc 2014

Jo jo ráno na IUI a pak rovnou na tábor - malé jsou teprve 2,5, ale opravdu od toho půl roku se snažíme, takže asi tak. Holky moc se držte a v pátek se na vás budu moc těšit

donia
6. črc 2014

@akmitaf Tak na zitra drzim palce. Tabor si uzijte a pak se ozvi az budete zase zpet 🙂

jana123123
autor
7. črc 2014

@akmitaf ahoj no ni jak nevyslo to a utebe

akmitaf
7. črc 2014

Tak už jsme doma - naše nejkratší dovolná 😒 ☹ 😒 Fínka začala v centru pěkně zvracet a bylo vymalováno. Je jí pořád špatně, tak máme po táboru. Jedinou výhodou je, že budu dnes odpočívat. Ačkoliv po IUI jsem z auta odnosila potřebné věci, tak neví nevím. Moc šancí tomu nedávám.

jankarica
7. črc 2014

Ahoj holčiny, tak u mně mrcha v plné síle☹ v pátek začínám zobat clostík, 18.7. By mohlo být IUI 🙂

akmitaf
7. črc 2014

určitě to výjde uvidíš. Já má dnes po IUI klidový režim, ale je fakt, že ty kufry z auta jsem odtahala, tak nevím jestli tam je nějaká šance. No naděje umírá poslední, že Budu na vás moc myslet - už jsem nad tím přemýšlela a tak 10 den si začnu dělat ovu testy - to byl dobrej nápad.

donia
7. črc 2014

@jankarica ☹ to me mrzi, ale aspon ber jako pozitivuj to, ze jsi to nemela v plne sile na tu svatbu. Tak budu drzet palce na dalsi pokus

donia
7. črc 2014

@akmitaf Tak to je dobre, ze jsi na IUI nakonec sla, vidis, nakonec jste doma a muzes byt vic v klidu. I kdyz s nemocnym ditkem to je na prd, ja vim. Tak hlavne at je male brzy lepe.
Jo, ovu testy me dost uklidnovaly. TT jsem se bala, aby to nebyl zbytek injekce, ale rikala jsem si, kdyz bude ovu silit, tak by to mohlo byt dobry.
No, zitra rano zase testnu tt.

akmitaf
7. črc 2014

@donia jo jo to chápu a prosím tě od kdy jsi si dělala ty ovu testy?

donia
7. črc 2014

@akmitaf mohla jsem tt po 14 dnech, tak ten prvni tyden to bylo v pohode, to jsem vedela, ze se nic dit nemuze a nebude, ale pak ted druhy jsem od utery delala ovu testy. Takze to bylo 11 den po IUI.

jankarica
7. črc 2014

@donia to máš pravdu, dnes jsem se už 3x kompletně převlíkala....od té doby, co jsem přestala kojit to mám daleko silnější...fuj....no nic. Hlavu vzhůru, příště to nesmím tak prožívat 🙂 A kdy ty se chystáš na krev? Ať to máš černé na bílém🙂 🙂 🙂 ?

jankarica
7. črc 2014

@akmitaf tak jsem to trochu zakřikla, že...ať se maličká nenakazí☹ To mně mrzí☹

donia
7. črc 2014

@jankarica u nas se nechodi extra na krev. Proste jdes ke svemu gyn. a ten pak dela rovnou utz a odesila na krev. Takze az k nemu pujdu, coz bude pravdepodobne pristi stredu, to je tam nejdele. Pokud nebude mit dovcu, to musim jeste zjistit.

akmitaf
7. črc 2014

@jankarica no jsem zvědavá jak to bude - kolem 15 hod. jsme volala manžu ať jede domů a odveze nás do nemocnice - pak se zase zlepšila, ale kolem 20 hod byla zase dost špatná. Holky z okolí mi psaly, že je to jen jednodeňka tak snad.

Já to měla taky hrozně silný - asi to dělá ten pregnyl a taky mi bylo docela špatně a měla jsem migrénu. No doufám, že tentokrát už nic takového nebude. Jinak insem se nám docela nedařila, tak to bylo dost bolavé a dokonce jsem i špinila. Fakt doufám, že je to naposledy.

donia
7. črc 2014

@akmitaf jejda, vy si tedy uzivate ☹ myslim na tebe i malou at je brzy lepe. ono ta hlava mohla byt z tlaku jak se meni pocasi.