Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

xoriska
29. zář 2015

@bara183 Mockrát děkuju 🙂 , bylo by super kdyby to vyšlo ! No zkusím test zítra ráno a uvidíme, ale myslím si, že tam opravdu nic nebude... K doktorovi mám volat za týden.

krmv
29. zář 2015

@bassetlady To jsem prekvapena,ze nemate vysledek ze spermiogramu. protoze kdyby mel napr.hodne spatny vysledky,tak vam rekndm at na IUI nechodite a lepsi treba ivf.pokud bude dobry vysledek tak lepsi Iui nez Ivf. takzdm spermiogram urcite udelat at hlavne i vy vite.

bassetlady
29. zář 2015

@krmv děkuji já si to taky myslím, jen se obávám co mi na to řekne přítel :-/ on je celkově stydlín, tak až na něj vyrukuju s tímhle. I když ho od začátku připravuju na to, že nám prcky udělá laborantka. nechci ho nijak nahánět, ale za měsíc mi bude 35 a opravdu si myslím, že už není čas ztrácet čas. chjo s tím chlapským křehkým egem si už připadám jako tanečnice mezi střepy :-/

nevesta172
29. zář 2015

Ahoj holky, kdo byl na laparce a drilingu vaječníků? Příští týden se jdu domluvit s doktorem. Kdy se objednává přímo do nemocnice - před nebo po menstruaci, popř. je to jedno? Vím, že mi to řekne doktor, ale ať se můžu připravit 🙂 Jak dlouho jste pak byly v nemocnici a na neschopence? Dík a hezký den

krmv
29. zář 2015

@bassetlady Kdyz uvidí ze to tjm je normal a kolik chlapu tam je,tak to zmakne. a hlavne pro prcka musime udelat cokoli.

krmv
29. zář 2015

Tak se musim pochlubit,ze nam na treti pokus vyslo IUI a jsme tehotni. Tak nehazejte flintu do zita a vsem drzim pesthcky.

bassetlady
29. zář 2015

@krmv moc gratuluju a držím palce i na nohách ať je všechno jak má být 😉

xoriska
29. zář 2015

@krmv Moc gratuluji ! 🙂

petanevesta
29. zář 2015

@krmv taky gratuluju 😉 ja jdu zitra na prvni kontrolu utz,budu tehu konec 6.tydne,tak jsem zvedava,co bude videt...tesim se a zaroven bojim :-/

gabra29
29. zář 2015

@krmv gratuluju!!!!!!!

gabra29
29. zář 2015

@petanevesta neboj, bude to dobré a třeba už bude prcek vidět 🙂

krmv
29. zář 2015

@petanevesta Take gratulujh. ja jdu za dva tydmz na utz j walinko se bojim at je vse v poradku. A tak pujdes ty tak to uz mala fazolka bude videt. A vsem dekuji

krmv
29. zář 2015

a jeste nevim jajje vitaminy brat.

petanevesta
29. zář 2015

@gabra29
@krmv snad jo holky, teď tři dny trošku špiním, tak se pořád pozoruju...ale snad to bude ok a akorát mi navýší Utrogestan

martinek14
29. zář 2015

@krmv Gratulace

martinek14
30. zář 2015

@xoriska tak ja na tom jsi?

xoriska
30. zář 2015

@martinek14 Zatím zest negativní... :/ Ale tak ještě je čas ,každopdáně tomu moc šanci nedávám . Co ty ?

martinek14
30. zář 2015

@xoriska tak ja na tom jsi?

martinek14
30. zář 2015

@martinek14 ja dnes rano duch ale ne tak silny jak vcera ale i tak byl pekne videt.No jen jeste vedet zda to je pregnyl nebo ne.Rano zas testuju

xoriska
30. zář 2015

@martinek14 Já už Pregnyl určitě nemám, ale těhotná si taky nepříjdu , už bych chtěla vědět jak to je . To čekání je na hlavu

martinek14
30. zář 2015

@xoriska To teda je.Muzu rict ze jsem ale vyrizena dava mi to vsechno zabrat

martinek14
30. zář 2015

@xoriska To teda je.Muzu rict ze jsem ale vyrizena dava mi to vsechno zabrat

martinek14
1. říj 2015

Dnes pidi duch.Pregnyl byl minule pondeli

xoriska
1. říj 2015

@martinek14 Já měla taky pregnyl minulé pondělí a od včera tam nemám nic ani kdybych si oči vykoukala... :/

xoriska
1. říj 2015

ale ty si měla 10 000 ne ? Já jen 5000, tak je logické, že mám test již negativní, pokud ovšem , ten tvuj testík již neukazuje mimi... 🙂

krmv
1. říj 2015

@martinek14 tak at pekne sili.vypada to dobre

petanevesta
1. říj 2015

Ahoj holky, tak včera jsem byla na utz a mám v děloze jedno embryo 27 mm 🙂) na srdíčko zatím bylo brzy, končím 6. týden, ale za 14 dní snad bude, tak mi držte palce 😉 všem přeju taky // na testu 😉

xoriska
1. říj 2015

@petanevesta Moc gratuluju ! At miminko dál hezky roste 🙂

petanevesta
1. říj 2015

@xoriska děkuju 😉

krmv
1. říj 2015

@petanevesta Take gratuluji. ja se nemuzu dockat ultrazvuku za dva tydny.