Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

darinka84
20. říj 2015

@martinek14 a jak vysokou jsi měla sliznici?neříkali?

martinek14
20. říj 2015

@darinka84 Ne nerikal jen ze je to dobrr vse hak ma byt ale to mi rikal i minule a nic

darinka84
21. říj 2015

tak doktor mě imunologii předepíše, mám mu v pátek říct které jsem si vybrala pracoviště..chci do Prahy..byla jste tam některá? mám clostylbeg. tak zítra začínám 😨
@bara183

gabra29
21. říj 2015

@darinka84 neuvěřitelné, ale to přesně odpovídá koncepci. Pěkně vytahat peníze a pak až řešit příčinu. Žádné že nejdřív uděláme všechna vyšetření aby zjistili kde je zakopaný pes a pak mohli řešit co dál, ale pěkně finančně vysát a pak možná budeme hledat. Je mi z toho na zvracení. Ale asi je to opravdu centrum od centra, v Gennetu s tím žádný problém nebyl a všechna vyšetření nám udělali ještě před IUI. Držím palce ať uspěješ a napíše ti to alespoň tvůj gynekolog, pokud je normální, tak by s tím neměl dělat problém, otázka je, jestli ti to může napsat gynekolog jestli to nepíší jenom centra, ale možná ne.

gabra29
21. říj 2015

@martinek14 držím palce ať to tentokrát klapne!!!!! vše vypadá nadějně, tak to by bylo aby to nebylo 🙂

ladyfox
21. říj 2015

@gabra29 je to hnusný byznys s lidským neštěstím., to mě také na celé věci pěkně štve...třeba v Plzni jsou dvě centra, v jednom stojí inseminace 500 Kč a ve druhém se platí 1500 Kč - nebo lépe řečeno tohle platí člověk a pojištovna to doplácí...rozdíl 1000 Kč na stejný úkon...

gabra29
21. říj 2015

@darinka84 všichni si moc chválí MUDr. Malíčkovou, ale je prý hodně těžké se k ní dostat, má dlouhé objednací lhůty, ale asi to za to stojí. Jinak nás poslali do IMUNIE, za sebe nějak nemůžu říct jak to na mě zapůsobilo, protože doktorka mi říkala, že ať počítám s tím, že nám tam něco najdou, že to nacházejí v 99% případů. Čekací lhůta nebyla nijak hrozná. Nevím, jestli jsme měli štěstí nebo ne, ale jeden den jsem zavolala a za 10 dní jsme šli na odběry a pak za 3 týdny pro výsledky.

gabra29
21. říj 2015

@ladyfox to si děláš srandu? já stále žiju v přesvědčení, že inseminaci za tebe platí pojišťovna, takže nechápu ani jednu cenu. Je to nechutný a přesně jak píšeš, přijde mi to ubohý vydělávat na neštěstí a zoufalství někoho druhého.

ladyfox
21. říj 2015

@gabra29 né, doplácela jsem 500 Kč za "materiál" ...no mě bylo v pátek řečeno, že v našem případě je asi druhá inseminace zbytečná, doporučili mi IVF , ale zatím nevím ani jak dopadla první , tak se tím nechci trápit...Ale byla mi sdělena předběžná cena za 1 pokus u IVF 12 - 25 tis. , záleží na druhu léčby...

darinka84
21. říj 2015

@gabra29
@ladyfox my ve FN v Olomouci platili za inseminaci jen 30kč když byly poplatky, teď je zrušili a neplatíme nic, máme nárok ročně na 6 pokusů. Pokud je to soukromý CAR může si v podstatě účtovat kolik chce...je to bussines, hnus no....jinak co se týče imunilogie tak muj gynekolog mě jen k tomu řekl, že si to musí obhájit před pojišťovnou, máme za sebou laparo, genetiku a 2x IUI takže me to vystavil...že problémy dělají pojišťovny, protože je to drahé vyšetření..když jsem mu říkala, že logicky to postrádá smysl, říkal, ať se v tom moc nebabřu, že to ví a nezmění to 😢 asi se objednám do Prahy do Podolí Mudr. MAdar

darinka84
21. říj 2015

@gabra29 s těma testama imunologie je to vůbec srandovní..prý úplně kompletní testy provádí jen Praha Podolí a Plzeň, ale hodně nemocnic a center se tváří stejně, ale už nikdo neřekne, že existuje ještě něco navíc..třea zde v odkazu http://www.neplodnost.org/forum/topic922-mista-... se člověk dozví, že v tom Podolí se může zjistit ještě něco víc...

chris11
21. říj 2015

A je to v haji.. ani 3 IUI nevyslo, takze me bohuzel ceka IVF.. nejradsi bych nekam zalezla... :(

ladyfox
21. říj 2015

@darinka84 člověk nechápe, nevím, zda to dělají v Plzni ve FN , mě gynekolog poslal rovnou do Natalartu nebo Smetanky.. fakultní nemocnice mě ani nenapadla..jdu schválně kouknout na net..co najdu

ladyfox
21. říj 2015

@chris11 drž se

darinka84
21. říj 2015

@ladyfox naši známý chodili na několik pokusů do soukromého caru, zjednodušeně řečeno platili i za dobrý den a pak šli do FN Olomouc a vyšlo jim IVF hned na první pokus...četla jsem i zde pochvaly tak pokud se nepovede přirozeně tak snad pomohou i nám...

ladyfox
21. říj 2015

@darinka84 budu držet palce!

darinka84
21. říj 2015

@ladyfox děkuji, ty čekáš na výsledek??

ladyfox
21. říj 2015

@darinka84 jo, v pátek jsem byla na první inseminaci, teď jen čekat...

gabra29
21. říj 2015

@ladyfox právě, to hoď za hlavu, třeba vyjde hned první IUI a nebudeš řešit nic. To je tedy mazec, mě nikdo žádnou částku neříkal, tak to beru tak, že nic neplatím. Platila jsem akorát za injekci Ovitrelle ale jinak bych neměla platit nic. Tak uvidíme, třeba to bude překvapení 🙂

gabra29
21. říj 2015

@darinka84 už si trochu připadám jako detektiv Babočka ☹ pořád aby se člověk sám pídil a slídil, jestli opravdu to co ti udělají je kompletní vyšetření, tak fakt nevím. Jestli si můžeš vybrat, zkusila bych tu Malíčkovou asi to je opravdu sázka na jistotu.

ladyfox
21. říj 2015

@gabra29 tak u nás se peníze řešily již první návštěvu, u nás je průšvih, že manžel má za sebou léčbu rakoviny varlat..jedno nemá..a následkem léčby,to má na houby...doktor mi rovnou řekl, že můžeme udělat hned IVF, ale že by zkusil alespoň 3 IUI , když já jsem v pořádku.. takže tak 🙂 Co u Vás? nějaký zjevný důvod nebo nevíte proč?

gabra29
21. říj 2015

@ladyfox Aha, tak to jo, ale neboj, třeba právě IUI vyjde a bude to o.k. a nebudeš muset řešit nic, držím moc palce aby to tak bylo 🙂 já jsem prodělala mimoděložní těhotenství, cca 4 roky zpátky, takže mám jenom jeden vejcovod a trochu psychický blok. Jinak bojujeme ze spermiogramem, loni vyšel špatný, pak jsme nasadili bylinky a vitamíny a byl ukázkový a teď po roce zase špatně, ale byli jsme v termálech, takže jsme je asi trochu "uvařili" tak teď zase jedeme v bylinkách a vitamínech a doufáme ve světlé zítřky 🙂

ladyfox
21. říj 2015

@gabra29 tak to také držím palečky 🙂 manžel bral vitamíny a bylo to k ničemu.,bylinky jsme nezkusili..třeba na ně taky dojde ..holt každý je jiný 🙂 musím tedy přiznat, že těch 14 dní po inseminaci bude mých nejdelších 14 dní v životě ...ač nechci tak se prostě pozoruji..pobolívá mě od neděle břicho, prsa..jen se bojím, abych to neměla vsugerované 😀 už z toho blbnu 😀

ladyfox
21. říj 2015

a to jsem ještě manželovi slíbila, že si těhotenský test dělat nebudu 😝

gabra29
21. říj 2015

@ladyfox já vím a přesně to znám, taky se každý měsíc pozoruju i když teď už jsem to tak trochu vzdala, ale přesně jak píšeš, všechno najednou vypadá jako těhotenský 🙂 ale musíme věřit, že jednou to prostě bude právě to těhotenský a ty už to třeba máš teď 🙂
Neboj, 14 dní uteče jako voda a pak už budou jenom pruhy 🙂 a to vydržíš. Píchala sis nějakou injekci před IUI nebo nic?
za držení palečků, děkuji, budeme to potřebovat 🙂

ladyfox
21. říj 2015

@gabra29 ráno před IUI jsem šla na UTZ, kdy mi bylo sděleno, že mám folikul 23 mm a že mi píchnout něco na vyvolání ovulace do 48 hod ,a za dvě hodinky jsem šla na IUI , ale co mi píchli fakt nevím, já se v té rychlosti ani nezeptala...ale sama jsem si nic nepíchala

gabra29
21. říj 2015

@ladyfox tak to jsi měla lepší. Já dostala injekci domů a mám si jí píchnout sama ☹ tak jsem zvědavá jak se s tím popasuju, asi blbě, páč jsem posera ☹ tak bude muset manžel. Měla bych si to píchnout 2 dny před IUI až budu mít po ultrazvuku, mělo by to zaručit uvolnění vajíčka.

ladyfox
21. říj 2015

@gabra29 to bude to stejné, a vidíš mě to píchli ten den...tak nevím..do břicha ?

gabra29
21. říj 2015

@ladyfox jo, do břicha. Prý si mám udělat fald a bodnout to tam. Tak jediný co není problém je ten fald 🙂 ten nemusím ani hledat 🙂 je to divný, mě to dali 2 dny předem aby prý se zaručilo uvolnění vajíčka, ale nevím čemu věřit, asi to dělají všude jinak. Hlavní je výsledek, tak uvidíme. Ale mě to čeká až v prosinci.

bara183
21. říj 2015

@darinka84 clostik sem měla taky,ale mě nezabral tak mi pak daly menopur a to sem si 14 dni pichala do břicha,ale vyplatilo se 🙂 🙂