Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

ladyfox
1. lis 2015

@darinka84 výlet super,krásný výhled na Vltavu a bylo i nádherné počasí 🙂

darinka84
1. lis 2015

@ladyfox a teta z červené lhoty zatím nedorazila?? 😀

ladyfox
1. lis 2015

@darinka84 zatím ne,dává si na čas,ale citím,že to příjde ☹

martinek14
1. lis 2015

Vcera vecer bilo dnes rano pidi duch.Poboliva me pravy vajecnik tak snad se nejedna o nic zleho a dusik bude silit.Delala jsem si mamatest tak snad neni falesny

darinka84
1. lis 2015

@ladyfox
@martinek14
dokud není menses není ztraceno nic...mě taky šíleně bolí břicho, ale mě z ovulace

ladyfox
1. lis 2015

@martinek14 měla jsi už někdy falešné čárky?

ladyfox
1. lis 2015

@darinka84 když já už to bohužel poznám na náladě a mých reakcích 🙂 chudák manžel dneska musí uklízet protože mám na něj pidku kvůli nepořádku 😀 defakto mi smrve,že je i doma 🙂 jsem dneska za bestii 😀

martinek14
1. lis 2015

Ne nemela.Zitra budu testovat znovu

ladyfox
1. lis 2015

Holky všem co mi držely palce děkuji,ale právě jsem to dostala ☹

ladyfox
1. lis 2015

@martinek14 držím palce ať je vše ok

martinek14
1. lis 2015

@ladyfox Jej to mi je lito.Ja dekuji

darinka84
1. lis 2015

@ladyfox to mě mrzí...ale nesmíme ztrácet optimismus a jede se dál 🙂

radiz
1. lis 2015

@ladyfox ... ale jsou další cykly před tebou a jednou to vyjít musí ! 🙂 Chystám se na IUI v prosinci. Nemám s tím žádnou zkušenost. Můžu se zeptat, jestli jsi měla nějakou hormon. stimulaci folikulu před IUI a čím , Někde jsem četla, že to nemusí ani být, pokud jsou folikuly ok... Máš s tím zkušenost ? Pro mě je to velká neznámá...

ladyfox
1. lis 2015

@darinka84 jednou se to povede 🙂

ladyfox
1. lis 2015

@radiz žádná hormonální stimulace mi dána nebyla ,folikuly se mi tvoří .

gabra29
1. lis 2015

@ladyfox to mě moc mrzí, ale neztrácej naději, je ještě spousta dalších pokusů, tak to určitě klapne!!! Je super, že jste si výlet užili, počasí bylo nádherné, kdyby tak chtělo vydržet až do prosince, vůbec bych se nezlobila 🙂 vypadáte oba moc sympaticky 🙂

gabra29
1. lis 2015

@radiz pokud normálně ovuluješ, žádnou stimulaci mít nemusíš. Akorát cca 2 dny před IUI dostaneš injekci, aby byla záruka, že vajíčko skutečně dozraje a praskne a pak už jdeš na to 🙂 Já jdu taky v prosinci, tak si budeme držet palce 🙂

ladyfox
1. lis 2015

@gabra29 jé děkujeme za pochvalu a pěkná slova 🙂 zítra nás objednám na další IUI 🙂

ladyfox
1. lis 2015

@gabra29 nechápu ,ale mě to doktor píchl až v den zákroku, třeba proto se to teď nepovedlo ☹

gabra29
1. lis 2015

@ladyfox jasný, na co čekat, hurá na to znovu 🙂 já jdu v pátek na ultrazvuk, kdyby náhodou šlo vajíčko ze strany kde mám vejcovod, tak že bychom to prubli už teď, ale pochybuju, pěkně si mi to střídá, takže prosinec to jistí. ☹ co se dá dělat, čekáme už tak dlouho, že měsíc nás nerozhodí 🙂

gabra29
1. lis 2015

@ladyfox tohle je hrozně těžký říct, kdo ví kde je ta pravda. Mě přišlo docela logický i to co jsi psala ty, že může do té doby přijít i ovulace normálně, ale přijde mi i logický, že na IUI chodí někdo 2x v cyklu, jako takovou pojistku i si myslím, že je něco pravdy na tom, že injekci píchneš 2 dny před IUI a pak si vyber. Asi je to i hodně o štěstí, ale naštěstí je 6 pokusů tak se to vychytá a prostě dopadnout to musí.

ladyfox
1. lis 2015

@gabra29 i když nám to vychází na 13tého v pátek ta další IUI 😀 tak třeba to bude šťastný den nakonec.Budu držet palce,aby Ti to už teď vyšlo 🙂 🙂

gabra29
1. lis 2015

@ladyfox díky moc, taky doufám. No vidíš, nakonec to třeba bude velmi šťastný den 🙂 kamarádka se vdávala v pátek 13. a je s manželem už asi 8 let, takže pro ně to šťastný den byl, tak proč ne na početí prcka 🙂

ladyfox
1. lis 2015

@gabra29 ten můj doktor v Car toho moc nenamluví ,takže nikdy nevím proč to dělá takhle.Ale každý lékař to dělá asi jinak.

gabra29
1. lis 2015

@ladyfox právě já myslím, že co CAR to jiný názor a jiný postup. Tak se ho zkus zeptat, až tam příště půjdeš a uvidíš co Ti na to řekne. Nebo se s ním třeba i můžeš domluvit, jestli by sis tu injekci nemohla píchnout 2 dny před a pak jít až na IUI a uvidíš jak se bude tvářit. Buď bude přístupnej nebo ne.

eni1
1. lis 2015

Holky a za jakych podminek se chodi na IUI? Kdyz je vse v poradku nebo se jde i kdyz ma manzel pomale spermijky? Dekuji

gabra29
1. lis 2015

@eni1 můžeš tak i tak. Právě to dává větší šanci když je třeba menší počet spermií nebo jsou méně pohyblivé. Sperma se "pročistí" a vyberou se jenom ty nejlepší a pak je zavedou, takže je větší šance na otěhotnění. Posunou spermie dál až do dělohy, takže pak mají kratší cestu k vajíčku.

eni1
1. lis 2015

Moc dekuji za odpoved 🙂 prez rok nam to neslo tak manzel zasek na spg a zjistilo se, ze ma pomale spermie a je jich kd vsemu malo ☹ tak nasadil vitaminky a rekli jsme si, ze to jeste zkusime sami a kdyz nic do novyho roku tak zkusime IUI

ladyfox
1. lis 2015

@gabra29 zítra se na to optám,protože mi to taky vrtá hlavou 🙂

eni1
1. lis 2015

Parada budu se tesit 🙂