Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

juliemichal
24. lis 2015

@darinka84 držím palecky aby výsledky dopadly na výbornou 🙂 no tak teda pokud se rozhodnu do IVF tak půjdu do toho Olomouce a taky držím palecky aby ti vyšla ta nova prace 🙂 Ja pujdu asi na brigádu do tesca.aspoň bych na to miminko tak hodné nemyslela 🙂

darinka84
24. lis 2015

@juliemichal psychika dělá hodně....pokud u nás na nic nepřijdou tak jsem přesvědčená, že je to prostě v hlavě!!takže zabavit ji prací, koníčkama je určitě dobrý nápad..

juliemichal
24. lis 2015

@darinka84 přesně tak psychika je fakt mocná čarodějka.jak dlouho se snažíte o mimi?a kdy budeš MIT vysledky ? U nás imunologie dopadla v pořádku.teda vše je v pořádku takže u nás to je asi ta psychika

darinka84
24. lis 2015

@juliemichal byli jsme tam 13.listopadu takže před vánocema už budeme vědět..já vysadila antikoncepci na konci roku 2012, takže ted je to 3 roky co ji neberu..první rok jsme neřešili nic, pak nějaké pokusy a menší vyšetření byly, ted asi půlroku zase pauza s tím, že nějak to dopadne a třeba mít děti ani nemáme....takže se uvidí jak se rozhodneme dál..a vy?

juliemichal
24. lis 2015

@darinka84 no mi máme už 2 kluky a o třetí se snažíme 42 měsíců.a drzim moc palecky aby na něco konečné přišli a mohli by jste MIT miminko 🙂 omlouvan se za chyby pisu na tel

karlos12
24. lis 2015

Tak holky, bojovnice, dnes domluveny s Dr. folikulky na 3.12., nevím jestli se mám těšit .Asi mám i trochu strach .

darinka84
24. lis 2015

@karlos12 jako že 3.12 jdeš na IUI nebo na vyšetření folikulů??

darinka84
24. lis 2015

@juliemichal tak mít dvě děti tak mě to asi stačí teda 😀 ani nevím co je lepší aby na něco přišli a my řešili problém a nebo abychom byli oba zdraví a prostě jen není vhodná doba..

karlos12
25. lis 2015

@darinka84 ano, na folíky.Podle počtů by mi mělo IUI vycházet na 5.12., v neděli v ISCARE nejsou, snad to klapne.

darinka84
25. lis 2015

@karlos12 a clostil máš nebo to necháváte přirozeně? držím pěsti, třeba se povede hned na poprvé.

karlos12
25. lis 2015

@darinka84 zatím nic nemám, ani nevím kdy se co bere a proč.Jsem v tomto úplně blbá.

darinka84
30. lis 2015

@ladyfox jak si dopadla?? nějak tady diskuze uvadla..mě dnes ráno došlo, že nemít děti je vlastně taky fajn...mám krásné manželství, užíváme si ho a popravdě kašlu asi na nějaké těhotnění, mám dojem že žijeme poslední měsíce jen tím, co teda budeme dělat, jaké testy zkusit a zda jít do IVF..takže na to dlabu, chci žít a ne čekat..a pokud děti nebudou tak to tak hold má být 😉

nevesta172
30. lis 2015

Ahoj holky, tak ja byla dneska na 4 IUI. 2 folikuly po 22 mm. Tak snad se konecne zadari 🙂 za 14 dni budeme chytrejsi.

ladyfox
30. lis 2015

@darinka84 včera jsem to měla dostat a zatim nic,test jsem si dělala včera a bílo..tak čekám kdy menses dorazí

darinka84
30. lis 2015

@ladyfox tak to je vyborná zpráva....třeba nedorazí..test to nemusí zaznamenat, jsou takové případy

merope
30. lis 2015

@darinka84 No, já taky občas začínám mít pocity, zda nebude lepší se na to taky nevykašlat a zařídit si život bez dětí ... jenže mezitím se na ně začal těšit i chlap...

alasek
1. pro 2015

Čau holky,tak jsem byla ve středu na vyšetření s tím myomem a jeho přítomnost se nepotvrdila.Prostě tam neni!Tak nevim,co dam dr. v CAR videla,ale mam šílenou radost.Místo myomu tam našel 2 folikuly vlevo a řekl,že v pátek na to máme vlítnout 😀 Nezdál se mu pravý vaječník,že vypadá jako by byl polycyctickej,tak se máme snažit na ten druhej.No a mě iui dělali vždycky na ten blbej..Tak už zase doufám..

darinka84
1. pro 2015

@alasek tak to je dobrá zpráva?jen nějak nechápu jak se máš snažit na levý či pravý vaječník?technicky si to nedovedu představit 😀 a když se dělá IUI tak to stříknou za děložní hrdlo ne? nevstříknou to do vaječníku?

ladyfox
1. pro 2015

@darinka84 no uvidíme, zatím jsem dost skeptická

karlos12
1. pro 2015

Ahoj holky, můžu mít otázku ? Když jdete na IUI, máte nějakou injekci a po nějaké léky ? Pročítala jsem si na ISCARE o IUI a takhle to psali.Jen abych věděla co mám čekat.A je pak nějaké omezení ? To asi ne, ale raději se zeptám.Moc děkuji 🙂 a přeji hodně štěstí VŠEM 😉

ladyfox
1. pro 2015

@karlos12 ahoj, mě dávají pregnyl 5000 na vyvolání ovulace 2 hodinky před IUI, je to injekce do břicha..nebolí to

darinka84
1. pro 2015

@karlos12 já měla clostilbegyt od 5-9.dne cyklu nebo se bere od 3.-7 dne, a v den IUI mě píchli injekci na vyvolání ovulace, aby to klaplo přesně na hodiny.... většinou tyto dvě kombinace dávají i když normálně ovuluju a tvoří se mě folikuly...

bassetlady
1. pro 2015

@ladyfox
@darinka84
@karlos12

ahoj, jen přidám svoji zkušenost 🙂 mně píchají Pregnyl 1000 a to 36 hodin před IUI , když jdu na kontrolní UTZ na folikumetrii. zatím jsem byla 2x a nic. teď nastupuju na hysteroskopii a laparkou pruůchodnost a případné odstranění zádrhelů nebo ložisek endometriozy

karlos12
1. pro 2015

@ladyfox
@darinka84
@bassetlady holky moc děkuji, už vím co čekat.Docela se začínám víc těšit a míň bát 😉

ladyfox
1. pro 2015

@darinka84 tak jsem to dostala a holky jsem z toho pěkně naštvaná, zklamaná, i když jsem to tušila stejně je to pěkně na ... ☹

karlos12
1. pro 2015

To je mi líto, na toto se fakt netěším 😒

ladyfox
1. pro 2015

@karlos12 to zklamání je na tom nejhorší ,ale třeba se Vám povede lépe..u každého je to jinak 😉

darinka84
1. pro 2015

@ladyfox to mě mrzí, takže o novém roce IVF? přes vánoce naber sílu a optimismus, neboj vše bude dobré

ladyfox
1. pro 2015

@darinka84 jj v novém roce IVF, zkusili jsme IUI, ale to prostě neklapne.V prosinci si dame voraz, a pak to začneme řešit .Musím říct,že jsem z toho teď fakt dost zdrblá ☹

alasek
2. pro 2015

@darinka84 To bylo myšleno tak,že se máme snažit když ovuluji z levého vaječníku,to poznám,cítím bolest vlevo.A iui mi dělali vždy když jsem měla narostlý folíky vpravo.Oni prý narostou,ale je možný,že nejsou ok..Kvuli tomu mi jeste budou dělat nějaký krevní test.Ale teď na to chvíli kašlu,už jsem z toho lítání po doktorech unavená-hlavně psychicky.. 😉