Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

alasek
7. pro 2015

No nezávidim vám ty postoje šéfů k tomuhle tématu..Já to mám jednoduchý v tom,že můj šéf je zároveň můj přítel,takže jakmile otěhotním,najdem záskok,zaučíme a já jdu odpočívat 😀

darinka84
8. pro 2015

@alasek toho si važ, taky jsem to tak kdysi měla....noo jsem ráda zpětně i za tu poslední negativní zkušenost, teď už bych si na hlavu nenechala takhle s.át.... bývalý šéf mě obelhal i co se platu týče, nebyla s ním domluva celkově, takže jsem se naučila že teď si nenechám vše líbit a hned od začátku je důležité nastavit hranice...
já už netrpělivě čekám na výsledky testů z imunologie 😵 tento týden už by to možná mohlo dojít

karlos12
8. pro 2015

Ahoj holky, jak to tu čtu tak jsem ráda za mé super kolegyně.Jedu na služby a když potřebuji rády je vemou. takže nepotřebuji ani neschopenku ani dovču.Jinak včera folík krásný, sliznice také, takže jsem si večer poprvé píchla inj. - a že jich mám napícháno , teď už se jen těšíme na zítřek 🙂

darinka84
8. pro 2015

@karlos12 zítra IUI? tak držím pěsti!! u nás tento mesíc nulová šance na otěhotnění, nějak se doma míjíme a nemáme na sebe čas, moc práce....takže o ovulaci nemám absolutně tušení že by proběhla a o sexu ani nemluvím 😀 tohle se nám ještě nestalo...

karlos12
8. pro 2015

@darinka84 moc děkuji 🙂 🙂 To znám, tak si odpočinete a příště hurá do tulení 😉 Tyto situace jsou na h....

elis86
9. pro 2015

@karlos12 hodně štěstí! Já se dozvim výsledek v pondělí...ale náznaky žádný,jsem ok a nestresuju se. Když z toho nic nebude,další pokus v lednu a aspon sednu na koně 🙂

elis86
9. pro 2015

@darinka84 všechno na tohle téma je ponižující a je to soukromá věc :(

karlos12
9. pro 2015

už to je tam 😉 jen jsem po zavedení měla docela bolest břicha, asi 10 min a pak klid.Tak jsem vyjuklá, ale poprvé jsem vždy 😉

karlos12
9. pro 2015

@elis86 to Ti uteče, já si zase říkám že se budu moct napít na vánoce 🙂 Ono to může být i bez varování a příznaků.Ale už mi došlo že jsem oficiálně porouchaná 😒

darinka84
9. pro 2015

@karlos12 a jak to probíhalo? nechali tě potom ležet?mě teda nikdy nic nebolelo, ani potom...prostě jsem si poležela a šla 😀 ale stát se může...tak držím pěsti, třeba bude hned první pokus úspěšný.

karlos12
10. pro 2015

@darinka84 ležet jsem nemusela, prostě jsem hned šla.Břicho začalo až ve výtahu ( chtěla jsem se projet to jedno patro 🙂 ), ale za 10 min po bolesti.Uvidíme, určitě se na to pak zeptám.Dnes jsem si prvně zavedla Utrouš, v první chvíli jsem měla pocit divné pachutě, ale naštěstí jsem byla začetlá, tak jsem neměla šanci se pozorovat a přešlo to 🙂 .Moc děkuji, ráda bych byla ta na první dobrou, ale budu rádea za vůbec někdy 😉 Ale je super že ten boj začal, to musím poděkovat ,miláčkovi 😉

terezice1989
10. pro 2015

Mam jeden den vynechani test nic neukazuje, myslite ze je jeste sance ze neco ukaze jsem 13 dni po IUI.

veronikakn
11. pro 2015

@terezice1989 Mě se stalo to samé, měla jsem vynechání asi o 6 dní, ale bohužel v mém případě se nezadařilo :( Ale tobě moc držím palečky aby vynechání znamenalo na dalším testu // 🙂

terezice1989
11. pro 2015

Hm, tak to už asi vysadím utrogestan aby menstruace přišla protože z ranní moče nebylo vůbec nic....

veronikakn
11. pro 2015

@terezice1989 Taky jsem to tak bohužel měla ☹ A jaký máš postup dále? A kolikáté IUI to bylo? Já byla jen 1x, bez úspěchu. Teď jsem podstoupila hysteroskopii dělohy a na další postup čekám.

terezice1989
11. pro 2015

@veronikakn Mám za sebou druhé, asi bez úspěchu, ted´ mě bude čekat průchodnost vejcovodů bud laparoskopii nebo hysteroskopie, ještě nevím. Ted čekám jestli a kdy to dostanu aby jsme se na tom domluvili s doktorkou.

elis86
11. pro 2015

@karlos12 mě břicho pobolívalo asi týden...v pondělí si dělám test,ale spíš se cítím jak před menstruací :( hodně štěstí!

elis86
11. pro 2015

@terezice1989 jak se dělá průchodnost vejcovodů,to je další zákrok? :( neposílají tě spíš na imuno atd?

karlos12
11. pro 2015

@elis86 ale to může být i těhu.Držím pěsti, už by to chtělo , co ?

veronikakn
14. pro 2015

@elis86 Průchodnost vejcovodů se dělá laparoskopicky, já jsem na tom byla taky. Hysteroskopií se dělá kontrola dělohy.
Jinak moc moc držim palečky 😉

elis86
14. pro 2015

@veronikakn přesně 14 po inseminaci a test negativní :( sakra, laparo už nikdy nechci

darinka84
14. pro 2015

jak se vám všem daří? už je nás tady tolik že se ztrácím v tom kdo je po zákroku a kdo čeká na IVF...já stále netrpělivě čekám na výsledky imunolog. ale dnes je to měsíc takže myslím, že tento týden by měli dorazit..počkám do čtvrtka a asi tam zavolám...jinak aby toho nebylo málo, tak jsem měla včera autonehodu.nic vážného, ale naboural do mě chlap, nedal mě přednost..tak jsme jen sepsali nehodu do toho formuláře, snad nebudou nějaké komplikace..ale jsem z toho špatná, pořád se mě to vrací co mohlo být jinak... ☹ každopádně jsem bez auta, nemůžu otevřít pořádně ani dveře...mám ze sebe pocit, že jsem teda dost přecitlivělá...jak zvládáte stres a problémy vy?

elis86
14. pro 2015

@darinka84 co obsahuje test na imonoligii? Já těhu nejsem,.ráno test po 14dnech. A v sobotu mě nakopla kobyla,takže možná dobře...hlavně se nestresovat 🙂 a hlavně že jsi ok!

darinka84
14. pro 2015

@elis86 me vzali krev, manžel sperma, dělají to v Praze a Plzni..v podstatě se zjištuje zda nejsi alergická na sperma..můžeš být na sperma, ale třeba jen na manželovo ne na všechny chlapy 😕 a u něj zase zda nemá nějaký povlak či co kolem hlavičky spermie který brání oplození..ale tam se zjištuje daleko více věcí na těch testech, kompletní profil hormonů, jsou to asi nejpodrobnější testy co mohou být...trvají měsíc tak fakt nevím na co všechno tam mohou přijít...no já začínám chápat proč nejsem těhotná..v sobotu jsem dvakrát spadla solidně na zadek, uklouzla mě v lese noha. bolelo mě pak za krkem a zadek..a včera to byla taky dobrá pecka...asi tam nahoře ví co činí 😔

elis86
14. pro 2015

@darinka84 ok tak to je v pohodě,lepší než průchodnost vejcovodů.Díky za info.
JJ taky jsem si řikala když jsem viděla tu modřinu,že je lepší že tam mimi není...oni ví,kdy mají dorazit. Tak snad v lednu další pokus.

veronikakn
14. pro 2015

@elis86 To klapne, uvidíš 🙂 já jdu ve středu na konzultaci co dál... výsledky máme všechny ok, hysteroskopii taky, tak nevím zda fakt nemám zase neprůchodné ty vejcovody :( a nebo srůsty po operaci... a to jsem kvůli tomu byla měsíc v lázních a asi k prdu...

Jinak Elis, je mi líto, že to nevyšlo, ale ono to přijde 🙂 Já v to věřím a uvidíte, že příští rok se nám všem zadaří 🙂

karlos12
14. pro 2015

@darinka84 jé, hlavněže jsi v pořádku.Vím o čem mluvíš, nám nedal přednost blbínek s patkou až za ucho 1.12., já kontuzi hrudníku a čekání na pohotovosti a auto totálka.Kdyby jel rychleji zabijem jeho spolucestující.Ale to mě opravdu netrápilo, nestalo se.Hlavně se dej do pohody 🙂

karlos12
14. pro 2015

@elis86 to je škoda.To je mi líto.Už se nenech kopat 😉 ,to musela být pecka, už nám leželo pár lidí s rupturou sleziny či jater po kopnutí koněm, tak bacha.Jedna holčina opakovaně.Musíme další rok začít pozitivně a brzy přijdou ta miminka 😉 Jen Vám závidím že už jste pokročilé ( při ton trápení se ), já jsem na úplném začátku a nechce se mi už čekat 😒

darinka84
14. pro 2015

@karlos12 nikdy jsem nebourala, tak jsem trochu vyplašená, ale jsou horší věci....

darinka84
14. pro 2015

@elis86 no na té laparo jsem byla..bála jsem se neskutečně, byl to můj první pobyt v nemocnici a operace..a bylo to naprosto v pohodě, pořád jsem čekala kdy to začne bolet a ono nic...ani jsem pak nespala po narkoze a druhý den jsem byla doma.