Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

darinka84
22. pro 2015

@gabra29 děkuji za info..aspoň si mě potvrdila co dr říkala...byl to záskok a já nedůvěřuji doktorům...a když ti to zjistili tak si to přeléčila nebo teda jste to neřešili?já ty prášky beru, ublížit mě to asi nemůže a třeba to k nečemu bude...a aspoň přeléčíme mykozy, které se nám pořád vrací...mimochodem s kvasinkama nějaké zkušenosti někdo??vyléčíme se oba dva, pár měsícu klid a pak v podstatě na den oba zase problém..

karlos12
23. pro 2015

Ahoj holky, tak nic, chtěla jsem testovat a kdo nedorazil ? Takže další kolo a s dobrou náladou 😉

gabra29
23. pro 2015

@darinka84 já jsem se na to vybodla úplně, protože když jsem se ptala, co ty prášky vlastně mají dělat, tak mi bylo řečeno, že sníží imunitu, aby se tělo nebránilo prckovi a po mém dotazu, že tedy ale tím pádem chytnu všechno co poběží okolo a bude to mít evidentně horší průběh než normálně, vzhledem k nízké imunitě mi paní doktorka řekla, no to je pravda. Takže na to kašlu. Pořád to beru tak, že pokud to mám hraniční, tedy pouze malinko zvýšené, nechávám to být. Víš jak to je s krevními testy, dřív byl cukr do nějaké hodnoty, teď snížily na všechno hranice a ty co se do toho dřív vešli se už nevejdou a lup a už berou prášky, takže neřeším. Na kvasinky ani nic jiného netrpím, takže nemám zkušenost. Ale zkus i sedací koupele z měsíčku lékařského, naše bylinářka to doporučuje. Prckům zdar! 🙂

darinka84
29. pro 2015

holky jak se vám daří? co nového? my užíváme svátků a odpočinku..už beru prednison a ode dneška utrogestan...nemáte s ním některá zkušenost?zaváděly jste nebo polykaly? říkala že mám teda polykat..měly jste nějaké vedlejší účinky?ať se vám všem daří a další rok hlavně zdravíčko a lásku!

bara183
29. pro 2015

@darinka84 Ahoj já už patří mezi ty kterým se to po inseminaci povedlo. Prednison jsme brala rok a utrogestan dva roky a žádné vedlejší účinky jsem neměla a ani se nedařilo až mi dali injekce menopur tak se povedlo. Preju hodně štěstí.

merope
29. pro 2015

@darinka84 Já při braní utrogestanu začala šíleně přibírat. Probírala jsem to s MUDr. a ta říkala, že to nemá vliv na váhu přímo, ale zvyšuje chuť k jídlu (asi jak už simuluje těhotenské hormony, tak tělo má pocit, že musí jíst za 4), takže pak nezbylo než šíleně hlídat co jím a kolik toho jím a furt se vážit a pak to bylo v pohodě.

darinka84
29. pro 2015

@merope já mám 50kg i s botama a jím jak chlap, přesto ani gram navíc...takže nějaké kilo navíc by mě jen prospělo..a může to ovlivňovat i těhotenské testy?utrogestan je progesteron ne?už sem lupla ráno dva, zatím mě nic není z toho 😀

alasek
29. pro 2015

@darinka84 Já z Utrogestanu měla neustálej pocit na zvracení.Zavádět je lepší dle Dr.,jednak se lépe a rychleji dostane kam má a taky nežádoucí účinky vymizí-pokud jsou.Ráno a večer v pohodě,pokud máš i odpol.,to bych ho polkla,protože samozřejmě vytéká,takže bez intimky ani ránu 😉

martinek14
29. pro 2015

Ahoj tak jsem si vcera vecer delala test a je tam krasny duch.Dnes rano taky.Chtela jsem vyfotit ale nemam dobry fotak.Manzel se nechce radovat a cekat az bude potvrzena krev ale to bude az v pondeli☹ cekani je hrozne ale ja si myslim ze je jasno nikdy jsem takove testy nemela

darinka84
29. pro 2015

@martinek14 gratulace..a to máš po IUI?

darinka84
29. pro 2015

@alasek mám dva ráno a dva večer..tak jsem si říkala že ráno bych to polkla a večer zavedla..můžu to takhle střídat?pokud mě nic nebude tak bych to ráno nechtěla zavádět at to ze mě pak neteče právě....

gabra29
29. pro 2015

@martinek14 gratuluju a držím palce, ať je to pozitivní i z krve. Určitě ještě pro jistotu kup i jinou značku těhotenského testu, pokud to bude pozitivní na všech, máš tak na 80% vyhráno 🙂

darinka84
29. pro 2015

holky a z toho utrogetanu můžu mít špinění?jsem 5.den po ovulaci, 18 den cyklu takže na menses je brzo..dnes jsem slabě zašpinila růžově..a včera takový krémový bezb arvý výtok..může to být z prednisonu? utrogestan mám teprve první pilulku ráno tak z toho tak rychle to být nemůže 😒

merope
29. pro 2015

@darinka84 Z utrogestanu jsou spíše takové bílé cucky. Jinak co se týče ranního zavádění tak já vysledovala, že jak se utrogestan rozpustí, mám z toho takový divný pocit jako by něco chtělo vytíkat ven a když jdu na WC, tak to prostě vyteče až tam a pohoda. Intimku nenosím (bývám ze všeho hned šíleně opruzená).

martinek14
29. pro 2015

Dekuji holky snad to bude vse ok.Jsem 3 po iui nevyslo ani jedno.A minule pondeli 1 ivf a snad i posledni.Zitra rano testuji znovu a mam mamatest

alasek
29. pro 2015

@darinka84 Jak píše Merope,ráno když to zavedeš hoďku před tím než vstaneš,tak se rozpustí,dojdeš na wc a vyteče.A večer je to fuk,vyteče až vstaneš.Je to jedno,že to střídáš..Špinit bys po něm neměla,to spíš by měl zabraňovat špinění.5.den po ovu by to mohlo být zahnizďování,kdo ví 😉

karlos12
29. pro 2015

@darinka84 Ahoj, já ho brala, občas zaváděla a občas zobla.Při zavádění jsem si na hoďku lehla a četla nic nevytékalo, a vedlejší účinek byl snad jen větší slzení i u reklam, jinak nic.Naštěstí.Držím pěsti a prý špinění být může, ale to jsem jen slyšela.

karlos12
29. pro 2015

@martinek14 to je super, držím moc pěsti 😉

karlos12
29. pro 2015

@bara183 blahopřeji, k čemu je ten menopur ? Před svátkama jsem mluvila s kamarádkou a ta má oba chlapečky z ISCARE, prý dostala nějakou injekci a zadařilo se .U prvního jí doatala hned a IUI na 1.pokus, u druhého si jí vymohla po 3. IUI a opět na první pokus , ale nepamatuje si název.Moc děkuji za odpověď.K

maru9
29. pro 2015

@darinka84 mně utrogestan způsoboval ospalost, což bylo dost nepříjemné, když jsem měla řídit.. polykala jsem, možná kdybych zaváděla, tak by to takový účinek nemělo

bara183
29. pro 2015

@karlos12 je to ke stimulaci růstu folikulu. 14 dni sem si to pichala do břicha a povedlo se po 2 iui. Měla jsem delší cyklus to říkala MUDr. že to tomu i hodně pomohlo.

darinka84
29. pro 2015

díky všem za odpovědi...budu to asi střídat, protože ráno nebude čas ležet a čekat...a nejsem ranní ptáče 🙂 doktorka mě ten utrogestan vlastně předepsala na sliznici, už moc neví co se mnou..vše mám v pořádku tak prej jen na podporu, že to třeba pomůže...moc se nesleduju tak nevím zda takový výtok mám i jiné cykly..ted máme jen kondomový sex, bez kondomu byl jen jeden jediný v den ovulace..pochybuju že po těch letech by to z toho klaplo 😀

xoriska
29. pro 2015

Ahoj holky, nevím, zda je tu vůbec ještě někdo ze srpna, září kdy jsem po IUI otěhotněla, ale o miminko jsme přišli kvůli genetickym vadam v 15 tt,takže nás od konce ledna čeká vše znovu... Doufám že se opět zadari a tentokrát bude i miminko zdravé.

merope
29. pro 2015

@darinka84 Já taky neležím a nečekám - záleží teda i jaké nosíš oblečení a pokud s tím máš problém, dá se vzít ta slipovka třeba před cestou do práce a v práci pak klidně vyhodit - jakmile se rozpustí, vyteče, tak už nešpiní.

@xoriska No, já jsem tu někdy od jara - chodila jsem na IUI vloni půl roku, pak IVF a teď nám "naskočily" další cykly na pojišťovnu, tak budu prokládat IVF IUI a prostě se musí podařit.

darinka84
29. pro 2015

@xoriska to mě mrzí, musí to být těžké...ale vše má svůj čas a ta dušička se k vám určitě vrátí! 🙂 a příště už to klapne

xoriska
30. pro 2015

@merope Snad ten nový rok bude lepší a i u Vás se zadaří ! 🙂 Zítra si jedu pro výsledky od genetičky , ještě čekáme na výsledky z pitvy, ale hlavní byla genetika , takže pak rovnou jedu do centra a domluvíme se na dalším IUI, ale zatím jsme s manželem rozhodnutí,že to ted možná 2 měsíce zkusíme bez pomoci, jelikož mi všichni říkají, že po porodu se to někdy srovná samo.
@darinka84 Ted už je to dobré, dnes je to měsíc , co nám řekli, že je miminko nemocné a ten čas dělá opravdu hodně . Spíš už se snažíme soustředit na to aby to znovu vyšlo 🙂

gabra29
30. pro 2015

@xoriska Ahojky, to mě moc mrzí, že to nedopadlo dobře ☹ ale hlavu vzhůru, není všem dnům konec a určitě to teď dopadne dobře. Pokud si vzpomínám, tak jsi otěhotněla hned po první IUI viď? tak to teď určitě půjde stejně rychle jako předtím a bude prcek na cestě. Držím palce a do Nového roku vykroč pravou!!!! 🙂

xoriska
30. pro 2015

@gabra29 dekuju, ano na poprvé 🙂 jsem říkala, že tolik štěstí je až podezřele... Ale řekli jsme si s manželem, že třeba za rok na Vánoce už doma budeme mít miminko a nebo se na něj budeme těšit, tak snad to vyjde 🙂

gabra29
30. pro 2015

@xoriska to víš že jo. Člověk musí myslet pozitivně a těšit se na to, že to prostě vyjde. Já už teda začínám pomalu házet flintu do žita, ale manžel je optimista, tak to mě drží nad vodou. 🙂 nějak se to táhne a mám pocit, že když jeden problém vyřešíme, přijde druhý ☹ jako teď, kdy po 3 měsících kdy se mi každý měsíc ukazoval "folikul" na té stejné straně ve stejné velikosti a mě to už přišlo divné, tak jsem se ptala, jestli to nemůže být cysta a paní doktorka říkala, že může. Takže jsem v podstatě absolvovala 1. IUI úplně zbytečně a teď mě čeká 4D ultrazvuk kde ta cysta je jestli vedle vaječníku nebo na a pak budeme řešit jak zlikvidovat cystu. ☹

xoriska
30. pro 2015

@gabra29 Tak snad se to brzy vyřeší ať se můžete pohnout dal, každopádně je vždy dobré, když se něco zjistí a víš, co můžeš řešit, jelikož když jsou oba v pořádku a nejde to, tak to by mi asi vadilo mnohem víc... Já se taky snažím myslet optimisticky říkám si, že to nejhorší už je snad za námi