Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

gabra29
30. pro 2015

@xoriska to je pravda, bohužel mi to už přijde šílený, protože nejprve jsme řešili špatný spermio, teď zase toto a už se snažíme 3,5 roku a je to nějaký nekonečný. To si piš, že to bude dobré, musíš si říct, že bohužel takové věci se stávají, nedá se to ovlivnit, prostě to přišlo, ale už sis to vybrala, tak teď už tě čeká akorát to hezké.

xoriska
30. pro 2015

3,5 roku ? Uff , to je fakt dlouho... Takže věřím, že už je to všechno hrozně otravné ! Snad se to tedy rychle vyřeší , at mužete zase pokračovat a snad tentokrát uspěšně ! Ono je nejhorší, že i když tohle všechno výjde, tak pak to stejně nemusí nic znamenat, my se 15 týdnu těšili z miminka , měli spoustu fotek, už něco nakoupili a pak to stejně skončilo... Takže jistatu budeme mít snad až se miminko narodí

martinek14
30. pro 2015

@xoriska ahoj to je teda silene.Moc mi to je lito ale hlavni je byt vklidu a pockat na dalsi sanci.Uz jsem si rikala kde jsi.No ja 3 iui a nic tak jsme byli na ivf minule pondeli.Na testu dusik tak jsem rada ale sama vis ze vyhrano je asi az se mimi narodi

xoriska
30. pro 2015

@martinek14 To je krásná zpráva ! Gratuluju , že se to nakonec povedlo i když až po IVF . Cesta za miminkem je fakt dlouhá ... Ted se budeme snažit od unora 2 měsíce doma a pokud se to nepovede, tak v dubnu znovu na IUI.

martinek14
30. pro 2015

@xoriska jeste se radeji neraduji cekam do pondeli na krev.Prave jsem jsem si udelala tes cofort 10 a je tam jen pidi duch. Chodim hrozne casto na zachod tak to muze byt i tim ale jsem uz zoufala tak moc se bojim

karlos12
30. pro 2015

@bara183 moc děkuji, kamarádce něco takového také pomohlo.Zeptám se doktora, hlavu mi neutrhne 😉

karlos12
30. pro 2015

@xoriska to je mi líto, ale jak píšeš, příští vánoce budou veselejší.Já jsem řekla že toto jsou poslední vánoce ve dvou .Držím pěsti 🙂

xoriska
30. pro 2015

@martinek14 Tak u IVF se nedává něco co by dělao falešně pozitivní test jako Pregnyl ne ? To určitě vyšlo ! 🙂 Jinak doporučuji testy od Maxe, jsou super přesné , jako první mi to ukázaly a stojí 2 asi 35 Kč 🙂
@karlos12 Bohužel se to stává, jen jsem doufala, když mi není ani 30 , že se mi tohle vyhne , ale nestalo se... Tak Zítra o půlnoci tento rok končí a musíme to brát jako začátek pro něco nové 🙂

martinek14
30. pro 2015

@xoriska Mela jsem pregnyl ale uz 14 tak snad uz to nebyl pregnyl.Mela jsem 1000 ale nemuze byt prece tak dlouho v tele.Ano jak rikas zitra nam zacina novy rok ak snad bude uspesny

xoriska
30. pro 2015

@martinek14 Jen 1000 ? Tak to určitě nemůže, já měla 5000 a byl pryč za 9 dní 11 po DPO už byl krásný duch 🙂. Už si přeju aby ten měsíc rychle utekl a mohli jsme se zase posunout někam dál, mám pocit, že posledního půl roku jen na něco čekám... A vlastně vyhlídky do nového roku nejsou o moc lepší :D

martinek14
30. pro 2015

@xoriska 10000 spatne jsem to napsala.Nikdy jsem ho ale nemela dele jak 9-10 dnu.Ty mas aspon uz jedno mimi tak bych tomu dala fakt volny prubech ty 2 mesice.Ja myslim ze nebudes mit problem po porodu se rika ze se to hodne upravuje.

xoriska
30. pro 2015

@martinek14 Tak stejně si myslím, že opravdu dýl jak 10 dní by to nebylo vidět 🙂 Já taky doufám, že ta revize neudělala ještě nějakou paseku , aby mi ta sliznice pak nerostla vůbec, ale to zjistím až za ty 4 týdny a nebo pokud dostanu menstruaci dřív... Kdyby to vyšlo bez léků, budeme jen rádi 🙂

bara183
30. pro 2015

@karlos12 za zeptani nic nedas 🙂 uvidis akorát sem si to platila sama. 😉 stalo to nějak kolem 2000.

karlos12
31. pro 2015

@bara183 děkuji za info, co by pro mrňouska člověk neudělal 😉

bara183
31. pro 2015

@karlos12 přesně jak rikas 🙂

martinek14
31. pro 2015

Tak hlasim ze mi dusik zesilil🙂vypada to dobreeee

merope
1. led 2016

@martinek14 Teeeda, tak to je supééér. Gratuluji. Mě zase přišla MS, takže hned zítra volám do CAR a další týden na IUI a konzultaci před IVF. Tak snad to dopadne všechno dobře, hlavně musím už konečně přestat úplně kašlat.

xoriska
1. led 2016

@martinek14 To je krásné gratuluju a at dál pokračuje vše jak má ! 🙂

darinka84
3. led 2016

@martinek14 jak to vypadá??testuješ dál?
holky jsem vyplašená jak malé děcko...zítra jdu po roce do nové práce, bojím se lidí, nových informacích kterých bude hodně, nevím jak budu vše zvládat a stíhat doma..pracovat budu do pěti...peníze budou po zkušebce větší takže to bude fajn...jak říká manžel budu mít větší svobodu..ale strach mám neskutečný 😀
jinak beru prednison a utrogestan..ten jeste tři dny...nijak to na mě nepůsobí, jen potom utrogestanu když ho polknu ráno tak asi za hodku dvě mám stav jak opilost, motá se hlava a celý svět 😀 ale tak do dvaceti minut je to pryč...a co u vás nového?my plánujeme IVF zkusit po zkušebce, ted máme stejně tři měsíce ten prednison

karlos12
3. led 2016

@darinka84 ahoj, v práci přeji hodně štěstí a klid, hlavně vykroč pravou 🙂 A jinak ještě víc štěstíčka.Nám teď nevyšel pokus č 2 o IUI, kvůli svátku a tak, takže tento měsíc je domácí 😉 .A Prednison Ti také nic nedělá ?

darinka84
3. led 2016

@karlos12 děkuji...jsem vyděšená jak malá holka..ale tak nebudu tam věčně a třeba se brzo zadaří...nee ani prednison, žádné psychostavy, přibírání nebo tak..vše moje tělo zvládá v pohodě...my měli taky domácí snažení, jen jeden pokus vlastně jinak musíme používat kondom 😠 zítra jsem 10den po ovulaci..i mě napadlo než vyjdu do práce udělat si ráno test 😲 😀

martinek14
3. led 2016

@darinka84 Ahoj jo testuji kazdy den a je videt jak pekne sili.Uz je to pekna carecka.Zitra jdu na gyn tak jsem zvedava ci bude uz i ultrazvuk.Jo do nove prace to jsou vzdy nervy ale zvyknes si a treba tam ani dlouho nebudes a pujdes na materskou.Ja beru porad prednison a utrogestam zavadim

darinka84
3. led 2016

@martinek14 tak to je báječné že sílí...tak tfuj tfuj...ať vše dobře dopadne...takže vám prednison a utrogestan vlastně pomohl ?

martinek14
3. led 2016

@darinka84 Dekuji! Tak jsem po ivf to asi nevi nikdo no

darinka84
3. led 2016

@martinek14 aha..tak já pořád doufám, že nám ty léky pomohou i bez IVF ☹ a kolik vás to stálo?

martinek14
3. led 2016

@darinka84 celkem i s leky kolem 30 tisic.A iui uz mas zasebou?

karlos12
3. led 2016

@darinka84 práci zvládneš, toho bych se nebála.Hlavně že je Ti dobře, já když četla co dělá některým utrouš, měla jsem trochu strach.A test ? Jsi prostě statečná, hlavně pak dej vědět.A přeji hezký den v nové práci, ať se Ti tam líbí 🙂

martinek14
4. led 2016

Tak holky i krev pozitivni a na ultr neco malo videt

karlos12
4. led 2016

@martinek14 Gratuluji, jen tak dál 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ať jste oba v pořádku a sílíte 😉

martinek14
4. led 2016

@karlos12 Dekujeme