Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

terijs
4. led 2016

@sofie333 ahoj, drzim palce a chci se zeptat, jestli ti zjišťovali průchodnost vejcovodů? Nebo je u vás všechno v pořádku a prostě se zatím nedaří?

karlos12
5. led 2016

@darinka84 Ahoj, tak co nová práce ? A testila jsi ?

darinka84
5. led 2016

@karlos12 děkuji za optání..práce zatím smíšené pocity...až se do toho dostanu tak to bude sice mazec ale teď je člověk takový nejistý tak jsem nervozní..seznamuji se s prostředím...nemám to moc ráda..nejsem moc sebevědomá...
netestila jsem, tak čekám..trochu mě pobolívají prsa jako obvykle, jinak mě nic není...menses mám mít za dva dny...a vy jak?nějaké novinky?je to pořád nějaké čekání co

karlos12
5. led 2016

@darinka84 také nemám ráda nové prostředí a seznamování se, ale když to je nutné.Brzy budeš profík 😉 Já teda také nerada testuju. vlastně jsem testovala jen po IUI, jinak čekám.Teď to domácí snažení bylo super, takže moc neočekávám, nemůžem mít nic jednoduché 🙂 , ale už nám to nepřijde.Takže bojujeme dál, vlastně o vše co máme.Tak jsem zvědavá co bude 😉 Pak dej vědět.Co máte případně v plánu dál?

darinka84
5. led 2016

@karlos12 domácí snažení je aspoň zábava oproti tomu sterilnímu opruzu 😀 tak já si říkám, že jsem v té práci proto abych si vydělala na dítě a půjdeme na umělé...v plánu je to, že ted mám zkusit 4cykly s tím prednisonem, to mě skončí zkušebka a pak si budu moct dovolit jít vůbec k doktorovi...jezdíme do caru hodina cesty takže si budu muset brát asi půldne volna...tudíž vše do sebe tak krásně zapadá, vše se děje jak má 😀 ale už se těším i na ty injekce pokud ten prednison nepomůže

martinek14
5. led 2016

@darinka84 Prednison mi dali az pri ivf.Snazili jsme se 3 roky a byli na 3 iui.

gufunka
5. led 2016

@jana123123 ahojky chystam se tento mesic max unor ale uz bych to chtels mit za sebou ☹

karlos12
6. led 2016

@darinka84 dobrej plán, kdo je připraven ... 😉 Je to větší zábava, sice jsme jen dva 😉 , ale je to lepší.Už aby to klaplo, to jsou obštrukce.Chtěla bych mít něco bez protahování.Co dnes, už jsi zapracovaná ? 🙂

darinka84
6. led 2016

@karlos12 dnes v práci katastrofa, ta co mě má učit na mě nemá čas, tak mě šéf jen poslal at sedím a dívám se co a jak..takže opruz.. a to mám pracovat v dost složitých programech.navíc už se začínám dozvídat o lidech a vedení takové ty soukromější info a šefové se začínají vybarvovat a nejsou to moc pozitivní věci....jsem z toho dost přepadlá, říkám si kéžbych už otěhotněla..tak moc bych si to přála ☹ dnes v noci to mám dostat..nebo zítra ráno..zárověn dnes poslední utrogestan.a ty si kolikátý den cyklu?

karlos12
6. led 2016

@darinka84 to sezení je blbý, vůbec to neutíká a člověk si připadá jak blb, šéfové jsou asi všude stejní, co se nám tady teď děje, to je hnus .Tak ať už to nedostaneš, ať jsi v klidu doma a máš klid.Já jsem asi 15 DC, ani nevím kdy byla ovu.Někdy je 14, minule 16 a teď možná 12, ale nijak jsem to nekontrolovala.Jen vydrž, ono se to v práci zlepší, požnáš je sama a třeba to nebude tak zlé 🙂

darinka84
6. led 2016

@karlos12 někteří lidi jsou zlí a někteří mají potřebu si honit ego na slabších..takže máš čerstvě po ovulaci..to jsem vždy plná pozitivní energie 😀 ale pak 26. den cyklu je to horší 😔

karlos12
6. led 2016

@darinka84 to znám, nejdřív si říkám že teď to určitě vyjde, postupně se uklidňuji že jindy a nakonec si pobrečim na hajzlíku a jdu dál . Honiči ega jsou nejlepší, ale lepší jsou řiťolezci, těch tu máme pár , bohužel. Teď jsem dostala nabídku od ortopeda, že se mám ohnout a uděláme to děťátko, nevím jestli by byl manžel rád 😉

darinka84
7. led 2016

@karlos12 nene to ti navrhl nějaký kolega jo?? 😀 😀 to jsou nej rádci.... já dnes čekám..tak nevím občas mě pobolívá břicho a pak to zase přejde, záda to samé ☹

karlos12
7. led 2016

@darinka84 jo, jo, vtipálek.Stále marně čekáš ? 😉 Já jsem před chvíli vstala, jsem jak medvěd.Ty noční prostě nemám ráda.

darinka84
7. led 2016

@karlos12 čekám a mám migrenu...může utrogestan a prednison posunout menses?

janule1987jk
7. led 2016

Ahojky devcata, muzu se zeptat na jednu vec u IUI? Muz musi take dojit na inseminaci ci muze rano vytvorit vzorek a ja bych ho dorucila? Je to asi blbost, ale jen zkousim 😀

darinka84
7. led 2016

@janule1987jk takhle jsme mohli doručit vzorek když šel na spermiogram, ale u IUI nee...to musel do CARu se mnou..ale na každé klinice jsou jiné zvyky, zeptala bych se přímo tam..myslím že jsme museli vzorek dovézt do hodiny u toho spermio...

karlos12
8. led 2016

@darinka84 to nevím, já jsem neměla posun, ale brala jsem jen utrogestan.Co hlava ?To musí být hnus, kolegyně mívá migrény a je úplně odrovnaná, to nezávidím

elis86
9. led 2016

@janule1987jk jak kde,v ISCARU to muzes do hodiny dorucit z domova;)

elis86
9. led 2016

@darinka84 me se posunula o tyden...uz jsem se resila ze prvni IUI vysla a nic

darinka84
10. led 2016

tak mě posunul nakonec jen o den, ale k tomu by možná došlo i bez utrogestanu...tak ještě 4týdny musíme používat kondom a pak ho mužu v době ovulaci vysadit..další cyklus tedy snažení padá...mám docela depku dneska, už toho mám dost, pořád nějaké čekání, prášky a testy...byla jsem optimista že třeba ten prednison pomůže a snad i ano, ale nejradši bych už zkusila umělé.....občas mě napadne, co když fakt nikdy nebudu mít děti ☹...taky vás to někdy napadne?
no nic zítra zase do práce, snad to tam bude probíhat bez problémů 😒

elis86
11. led 2016

@darinka84 jo po roce zkouseni uz mam taky cerne myslenky...umele vidim jako krajni moznost. Zatim me cas tolik netlaci ale myslet na to rok a nic se nedeje me uz taky moc nepridava...pls Na co je Predniston?

alasek
11. led 2016

Holky je možný,že by se prodloužila luteální fáze?Já myslela,že ne,ale mam jí vždy 14 dní,dneska jsem 16 dpo a MS nikde,na testu bílo..

lindex
12. led 2016

Ahoj. Ja se k vam pridam🙂 Tak ja jdu dnes na IUI.
Byla jsem na svem prvnim. Vyslo ale bohuzel v 8tt.to nedopadlo. Potom jsem otehotnela prirozene a v 6tt zase spatny konec. Takze behem 4mesicu 2revize.
Pak jsme meli pauzu a nedari se.
Dalsi dve IUI se nepodarili.
A dneska nas ceka 3IUI.
Chodime do Gyncentra do Ostravy.
O miminko se snazime uz skoro tri roky. Ja jednu dceru mam s byvaleho manzelstvi a pritel nema. Tak proto se snazime mit miminko i spokecne. I kdyz mam pocit,ze nas uz trochu cas☹

karlos12
12. led 2016

@darinka84 ahoj, to je mi líto.Už jsou černé myšlenky pryč ? A na otázku zda myslíme na to, že bych nikdy dítě neměla - zrovna v neděli jsme se o tom bavili,také nás to napadlo, ale zatím se snažíme tuto myšlenku vypudit.Ale už jsem koukala na přímou adopci, jen k ní snad nedojde z tohoto důvodu.Co práce ?

karlos12
12. led 2016

@lindex Hodně štěstí 😉 to nikdo neřešil proč se miminka neudrží ?

lindex
12. led 2016

@karlos12 Resili. Mame za sebou uz snad vsechna vysetreni.Ale zadny problem nenasli.

karlos12
12. led 2016

@lindex aha, tak to je dobré i blbé, ne ? Nebo alespoň tak to měla kolegyně, šla na " profuky " a nebyl důvod, vše průchodné, tak byla přešlá, sice ráda, ale tak nějak doufala že po profuku to půjde.Že to bude ten problém. Asi to chce jen víc času, nebo už nevím 😒

lindex
12. led 2016

No,nejhorsi je ,ze clovek nikdy nevi. Tak uvidime. Paj uz jen poskedni pokus IUI a pokud nevyjde,tak IVF. Ale moc se nam do toho jeste nechce,kdyz to vyslo dvakrat ☹

karlos12
12. led 2016

@lindex Tomu rozumím.Tak hodně štěstí , ať už to klapne 😉