Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

darinka84
6. únor 2016

@karlos12 tak to mě mrzí..a kolik měli mm nebo jak přišla na to, že nedozrávají? nebo řekla proč se tak děje...to je otrava člověk čeká měsíc až to přijde a pak z toho stejně nic není co.....

karlos12
6. únor 2016

@darinka84 je to otrava.No koukala v uterý, to bylo na každé str 13 mm a ve čtvrtek také, takže žádný posun.Ale už nevěřím ovu testům a ničemu.Břicho pobolívalo jako při ovu, hlen byl také.Takže teď už jen sono, nebo nic.Sice říkala že by mohla počkat ještě cyklus, na další ovu bez medikace, ale napsala mi to.Asi i proto mé ptaní ohledně kamarádky a injekcí, nebo nevím.Co u Vás ?

darinka84
6. únor 2016

@karlos12 aha..tož něco se tam potento ☹ nějaké bylinky si nezkoušela na podporu ovulace?u nás bude první snažení...už se těším....a beru už jen pulku prednisonu..tak snad to k něčemu bude

alasek
7. únor 2016

@karlos12 já měla ukázkovejch 5 folíků 24mm těsně před iui a nepraskl ani jeden,o tom to neni asi..Po hormonální stimulaci...Strašili mě,že když to klapne ,tak 100% vícečetný a prd z toho.Záleží na tom,jak jsou kvalitní..Byla tu holčina,co se jim povedlo iui na 1.pokus z folikulu o velikosti 16mm..Tim chci říct,že buď v klidu a nestresuj,většinou se to povede,když máš pocit,že je to nejméně pravděpodobné.A když ne,tak příště..neřeš to...opravdu..

alasek
7. únor 2016

A jen tak mimochodem..Na těhu testu duch... 😀

darinka84
7. únor 2016

@alasek gratuluji...po IUI nebo přirozeně??Je nás tady moc už se v tom ztrácím 😀

karlos12
7. únor 2016

@darinka84 bylinek jsem už zkusila, právě jsem šla nejdřív do bylinek a když nic, tak už je na řadě chemir.Ani nevím zda toto nebývalo častěji, příznaky ovu jsem měla každý měsíc, celé dva roky pozorování.Teď také a nic.Prostě lidské tělo, no.Tak s chutí do snažení 🙂 Kdy bereš poslední ?

karlos12
7. únor 2016

@alasek to je super zpráva, blahopřeji 🙂 A už se tolik nehroutím, to bývalo dřív, už jsem asi otupělá.Nechám to teď být a uvidíme další cyklus.A děkuji

lindex
7. únor 2016

@alasek Tak potichounku gratuluju!! At sili a je vschno jak ma🙂

darinka84
8. únor 2016

@karlos12 no mě třeba taky sledovali ovu jen když byl pokus IUI a asi dvakrát jsem byla u sveho gynekologa nekdy ze začatku když zkoumal on zda je vše ok..jinak nedělám ani ty testy..tak přemyslím že ted kromě testu jeste vždycky skočím ke gynekologovi na přeměření..ted tam mám jít stejně pro další balení prednisonu a utrogestanu..mám je jeste sice na měsíc ale tak spojila bych to s ovulací...bolest cítím taky pravidelně jak rostou foliky tak evidentně to nestačí ☹ já čekám v práci až mě uplyne zkušebka. pak mě zhruba skončí idoba kdy se máme přirozeně snažit s tím prednsisonem a v léte bych řešila IVF..

karlos12
8. únor 2016

@darinka84 já testovala jak šlak a zbytečně.Ale ze začátku jsem byla u své doktorky na folíky, to ovu byla, pak až u doktora z centra a to také byla.Prostě to teď nebylo.Jenže další mám mít, už po clostíku , v době hor a potom když jsme na dovče ve Walesu.Ani se mi nikam nechce.Dnes jsem to zjistila a jsem zdrblá.KO u doktora bude asi lepší než testy.Co v práci ?

darinka84
8. únor 2016

@karlos12 jesli máš další termíny strávit na dovolené a horách, radím vyraz a odpočin....já dříve dělala všechno možné abych na tu IUI dojela a člověk je z toho pak akorat na nervy a nic z toho..odpočiň si, oraž si a IUI neuteče...jestli to bude teď nebo za dva měsíce..na tom už nesejde...tak bych to udělala já..v práci vcelku dobrý..pomalu se do toho dostávám....ale přiznávám mám v hlavě samozeřjmě miminko a přání otěhotnět.

karlos12
8. únor 2016

@darinka84 z hlavy to nedostaneš, alespoň já to neumím.Manžel také říkal že pojedem a hotovo.Je dobře že práce fajn, ještě toho trochu. Takže teď už bude snažení bez ? 😉

darinka84
8. únor 2016

@karlos12 manžel má pravdu.... 😎 užij si to..já bych jela hned ...jj za pár dní to přijde, konečně bez....je to pěknej vopruz ta guma 😀

lindex
9. únor 2016

@karlos12 je pravda ze ja taky hlavu ovlivnit neumim

merope
9. únor 2016

@karlos12 Pokud chodíte na IUI, tak to znamená, že můžeš otěhotnět i přirozeně. Takže bych dodržovala to, co říká moje paní doktorka z CAR - 3x týdně pořád a musí se podařit. No a pokud to u vás 3x týdně nejde, tak aspoň míňkrát nebo si prostě aspoň na dovolené odpočineš. IUI máš na pojišťovnu 6x do roka, tak aspoň pak nebudeš čekat než ti "naběhnou" další pokusy.

karlos12
9. únor 2016

@darinka84 to věřím, hlavně chcete mimčo a k tomu používat ochranu, jako vím to, ale tato kombinace je divná 😉

karlos12
9. únor 2016

@lindex jo, pokusů bylo hodně, ale ten červík tam je a né sjet o pár pater níž 😉

karlos12
9. únor 2016

@merope já vím, ale bylo mi to trochu líto, " promarnit " šanci. Zase

karlos12
9. únor 2016

A holky, musím po clostíku na folikulometrii ? Že bych ho normálně zobala a pak teda nešla na sono ?

mirja85
9. únor 2016

Ahoj holky,
tak píši, jen pro info, situaci po 1. IUI.
Dnes 14 den PO a test negativní, jsem 26DC, MS mám obvykle kolem 30 DC... ale už jsem psala mé Dr o další Clostil a zřejmě najedeme na další pokus IUI.

darinka84
9. únor 2016

@karlos12 no s ochranou to bylo vkuse jen 6tydnu takže vlastne jedna ovulace a ted už mužeme v dny ovu bez ....tak uvidíme třeba to přinese ovoce a bylo zakipany pes v tomhle 🙂 a už si někdy clost. brala? mě z toho ddocela občas bolel bok při ovulaci jak toho bylo více tech folikulu..radeji bych šla na měření..ale já taky kdysi nešla a nic se nestalo 😀 zase až takový driák to není, každé tělo je jiné, ale na mě to nepůsobilo nijak extremně...prostě byl místo jednoho dva

karlos12
9. únor 2016

@darinka84 já ani nevím jaké to s ochranou je, manžel je druhý chlap, s prvním jsem chodila 3 roky.Třeba nás to také dohoní 😉 Já bych na sono i šla, ale budu na horách a v italské vesničce bude akorát obchůdek s potravinama a pekárna, tak tam to asi nezvládnou 😉 Možná ješte cinknu do ISCARE, ale aby si nemysleli že jsem cvok, úplnej 🙂

karlos12
9. únor 2016

@darinka84 a určitě to bude ono.Ta alergie je svinstvo.

darinka84
9. únor 2016

@karlos12 já bych to vubec neřešila..bud ho vubec neber nebo zkus přirozeně s clostilem...

darinka84
9. únor 2016

@karlos12 no bud ráda že nevíš jaké to je..je to nic moc 😀 pro mě teda ještě vcelku v pohodě, ale manžel říkal že si to moc neužívá...vůbec nevím co budu jednou praktikovat za antikoncepci až nebudu chtít otěhotnět

karlos12
9. únor 2016

@darinka84 a že to pak půjde 😉 Jo, chlapi to prý snáší hůř.Ale co by jeden neudělal 🙂

jana113
10. únor 2016

Ahoj holky,
ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku, pro snažilky o miminko.

Děkuji mnohokrát Jana

Odkaz na dotazník:
https://faktory-ovlivnujici-vyber-ce.vyplnto.cz/

darinka84
11. únor 2016

tak jsem přihlášena na ty rehabilitace, tak jsem zvědava 🙂 a mám závazek, začínám trenovat na Spartan Race...takže když neotěhotním tak budu mít zaručeně suprovou postavu 😀

lindex
11. únor 2016

@jana113 bohuzel mi to haze chybu u otazky cislo sedm. Mam vyplneno ale pise ze nemam a ze nemam zvolene. I presto ze mam a nejde odeslat