Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

karlos12
12. únor 2016

@jana113 snažila jsem se, ale ukazuje mi to samé co lindex a to jsem měla vše vyplněné.Tak nevím

merope
12. únor 2016

@jana113 Mě se tam nezobrazuje vůbec nic a už jsem to v podobném klubu psala jednou - mám skoro pocit, že jana113 jen vkládá dotazník a pak do těch diskusí už vůbec nekouká na reakce ☹.

lindex
16. únor 2016

Ahoj holky,tak jak olpokracujete??
Ja tento mesic nic. Jdu ted v patek trhat zuby. Osmicky. Vysekavat z kosti. Tak se moc netesim ☹
Takze tento mesic od IUI pauza.

gufunka
16. únor 2016

@lindex Ahojky tak to nezavidim ja na tom byla pred dvema roky nic prijemneho to neni.Jinak zitra jedeme na genetiku a pak do toho jen jsem momentalne nemocna tak doufam ze to nevadi ☹

karlos12
16. únor 2016

@lindex fuj, tak hodně štěstí, zubař je nejhorší.Já tento měsíc také nic, budu na horách.

leni09
17. únor 2016

Mám po první IUI.... Jak to čtu, moc lidem se s tím nezadařilo....Ale i přes to chceme věřit, že třeba budeme mít štěstí...

lefik02
17. únor 2016

@leni09 držím pěstičky.. 🙂

lefik02
17. únor 2016

Tak jo.... dneska beru třetí den Clostilbegyt, nepociťuji na sobě žádné změny, bolavé břicho nic. Četla jsem, že to sem tam někdo má, tak jsem ráda, že se mě to celkem zatím vyhnulo 🙂 jen doufám, že mi tělo nechce naznačit, že na něj nereaguje.. ☹ příští týden ve středu, jdu na první ultrazvuk, zda se ovulace blíží nebo mi opět sdělí, že nic a budeme čekat další měsíc... Kdo má tento měsíc jisté IUI, tak držím pěstičky :-* 🙂 🙂

darinka84
17. únor 2016

@lefik02 držím oěsti..já po něm taky nic necítila, až vyloženě u ovulace cítím větší tlak jak jindy...ovulaci cítím dost tak při tomto prášku to cítím velmi silně...ale nic hrozného, takže super buď ráda

darinka84
17. únor 2016

tak ženy mám asi po ovulaci...den by vycházel ale testy vycházeli divně..mám nějake testy ktere jsem kupovala ve velkmé množství tady na konovi, jeden vychazel na 5kč..čárky jsou slabounké, i ta kontrolní takže z nich usuzovat zda je ta druhá stejně silná nebo silnější byl nadlidský výkon 😖 ale cítila jsem ovulační bolest, tak jsme se dle instrukcí snažili bez ochrany, nevím zda jsem se trefila přesně na den D, ale tak maximálně o den a to si musí spermie počkat ne?

merope
17. únor 2016

@darinka84 Vajíčko vydrží 24 hodin od ovulace, spermie vydrží 3 dny. Takže pokud jste se snažili den před, je to ideál.

@leni09 Dívej se na IUI jako na celek více inseminací - a pak jsou výsledky rozhodně výrazně příznivější. Kdysi jsem počítala, že 6 IUI je zhruba jako jedno IVF. Podobně jako při klasickém sexu se hodnotí až celý rok.

A jinak jsem asi zase "zpátky" mezi vámi. IVF nám nevyšlo, tak než mě pustí na další, nebudu marnit čas a dáme si "něco lehčího" 🙂.

darinka84
17. únor 2016

@merope tím se právě utěšuji, že jksem asi myslela že ovulace probehne v nedeli a ona probehla až v pondělí, ale tak pokud to má vyjít tak to vyjde a ty breberky si počkají :D

merope
17. únor 2016

@darinka84 Naopak - v pondělí už je skoro pozdě, neděle byla nejlepší 🙂

nevesta172
17. únor 2016

Ahoj holky, dneska jsem byla na 5. IUI. Byl jeden folikul 25 mm. Není to moc? Doktor udělal inseminaci, píchl pregnyl a v pátek mám přijít na další inseminaci. Někde jsem četla, že když je folik nad 20 mm nemusí prasknout a tvoří se cysta, apod. Máte zkušenost?

merope
17. únor 2016

@nevesta172 Pokud je pečlivý, tak tě v pátek zkontroluje UTZ, to už bys měla mít ten folikul prasklý, takže se uvidí. Cysta se může utvořit vždycky, to zase jo, ale netřeba asi panikařit.

nevesta172
17. únor 2016

@merope Dneska jsem platila za ultrazvuk 200 Kč, už jsem přesáhla určitý počet, ale sama jsem zvědavá, co se tam děje, takže si určitě doplatím 🙂 Konečně vyrostl a hned mě vyděsilo, že tak moc :D Dík za útěchu.

darinka84
18. únor 2016

ženy jak se vám daří?už se nám blíží víkend..jdu si trochu postěžovat 😀 jsem po ovulaci tak jsem ve fazi čekání. čím dál více se mě stává že vidím nějaké dítě jak mluví s tatínkem nebo maminkou a přijde m to tak dojemné.jak je zcela oddané svým rodičům a já bych chtěla taky držet své dítě v náručí ☹ navíc včera proběhla v práci naprosto otřesná porada která mě dost změnila pohled tady na všechno...tak se člověk hned utěšuje že třeba to nebude na dlouho a povede se mimčo...

lefik02
18. únor 2016

@darinka84 děkují, děkují 🙂
no jako sem tam něco lehce zacítím, ale že by to bylo něco zásadního teda vůbec... No tím jak se ultrazvuk blíží, tak to vůbec neutíká... a když mi sdělí, že ovu není a nepřijde, tak čekání na MS.. a zase další měsíc zklamání.. Pro mě snad tento měsíc bude výhra aspoň v tom, že budu mít ovu.. 😀 😀 😀

elis86
19. únor 2016

Zítra ráno nás čeká v ISCARE Praha IUI číslo 2...už to beru klidněji po minulý zkušenosti a nemam takový očekávání. Někdy je asi lepší nečekat a nedoufat a pak se nechat překvapit...spíš počítám v létě s IVF. 😒

darinka84
19. únor 2016

@elis86 to je super že pracují i v sobotu to ve všech centrech není...držím pěsti at si vás ta dušička najde a uhnízdí se u tebe...taky beru mou léčbu prednisonem a utrogestanem s rezervou a plánuji leto IVF

elis86
19. únor 2016

@darinka84 JJ protože už podruhý mi to vyšlo na víkend a naposledy jsme šli v pondělí a nic...tak uvidíme,i když s endometriozou šance ještě menší. Ale za zkoušku nic nedáme 🙂 Utrogestan mě hned taky čeká.

elis86
19. únor 2016

@darinka84 a děkuju!

lindex
19. únor 2016

Ahoj holky,tak si jdu taky poztezovat. Dneska jsem sla trhat osmicky. Termin jsem mela ,cas taky. Sedim hodinu v cekarne,uz ve stresu,cela rozklepana.
A vejdu dovnitr a oni mi reknou ,ze to je tezsi ten zub...ze je v kosti...atd...podotykam,ze RTG uz videli,kdyz me objednavali. Tak mi rekli,ze me preobjednaji. Ze jsou od pobdeli jarni prazdniny a kdyb neco,tak by mi nemohla udelat kontrolu ani moje zubarka,kzera ma taky volno,ani oni. Takze mesic na snazeni ztraceny a dalsi v breznu zase. Jsem byla tak nastvana...ze si to nedovedete predstavit. Des. No tak tento mesic byl ztacen,pristi taky. Nechci nic riskovat...rikal ze budu brat pak ATB. Strasne me to stve. Ted mam doma jeste nemocneho chlapa,angina,tak je protivec 🙂 tak to mi dneska ten vikend krasne zacina🙂

darinka84
20. únor 2016

@lindex pár slov útěchy snad pomůže 😉 neber to tragicky, vím že se zase něco posouvá, ale vše má svůj čas...vše přijde ve správný čas...nevím jak to máte zda máte jít na IUI nebo se ještě můžete snažit přirozeně a je šance..ja bych to nechala plynout..i ty antibiotika bych nějak neřešila..pokud je plod zdravý a má přežít, přežije bez úhony antibiotika, stres, alkohol, nikotin...cokoliv...závislí na drogách mají zdravé děti...nestresovala bych se tím..fakt. užij si víkend, dny volna a milování 😎 a těch osmiček se neboj....mě to dělal profík, v ordinaci jsem byla pět minut, zub byl šikmo do dalších zubů..behem pár dní jsem nevěděla, že jsem někde byla..držím pěsti

lindex
20. únor 2016

@darinka84 Dekuji za podporu🙂 Kdyz nevysel zub,tak jdeme aspon na damskou jizdu-ples🙂 muzeme se snazit i prirozene. Nejsme nijak omezeni. Takze uvidime. 🙂 Dekuji za slova utechy. V breznu zuby. V dubnu IUI. ASPON SI NA CAS OD VSEHO PO 3LETECH odpocineme 🙂

karlos12
22. únor 2016

Ahoj holky, koukám že tu není má odpověď, ale to neva.Tak zatím vše vychází.MS nikde, takže asi půjdu na vyvolávačku, což znamená sono po horách 🙂 a pak další IUI 🙂 Jo a je to neskutečně uklidňující když čekáte na ms bez planých nadějí.Nemuselo by to být časté, ale dost mi to pomohlo. Jak se máte Vy ?

janule1987jk
22. únor 2016

Holky mohu se zeptat, jak Vasi partneri sli na spermiogram? Vzdy az na miste nebo i do nejake nadobky? A kde se ta nadobka da sehnat? Dekuji moc.

darinka84
22. únor 2016

@janule1987jk když na tom manžel zapracoval doma, to jsme chodili do caru v místě bydliště tak si vyzvedl nádobku pár dní před tím..vlastně při domluvě termínu..jinak pokud dojíždíte a bude odevzdávat vzorek až přímo tam tak mu dají samozřejmě nádobku a pošlou ho do oné místnosti 😉

darinka84
22. únor 2016

@karlos12 já už beru utrouš a příští týden nebo popříští uvidím co z toho bude.zda menses a nebo dítě 🙂 jinak holky o víkendu jsem byla na semináři hormonální jogy a vřele doporučuji..je to na neplodnost, nepřítomnost či neptavidelnost menses, pro ženy v přechodu, s PMS, cystama, srůstama.. paní má vynikající výsledky a mnoho případů kdy ženy otěhotněli díky cvičení..samozřejmě chce to čas, není to jak na počítači, kdy klikneme a hned máme výsledek..já jsem z toho nadšena a navíc jsm eprobrali i protistresové cvičení a metody když mě třeba naštve šef a podobně 😀

karlos12
22. únor 2016

@darinka84 po tom prednisonu a cvičení už by mohlo být miminko.Já už o hormonální j. slyšela, ale nevím jestli to má smysl, myslím s mou nepravidelností kvůli službám.A myslím že stačí boxovací pytel, když štve šéf 😉 Nebo něco víc ?