Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jana123123
autor
10. čer 2014

Ahoj ja beru utregestan na udrezeni miminka a jemi po nem mota hlava.
Insiminace mi nedela moc dobre a jak to je uvas 😉

akmitaf
10. čer 2014

Ahoj ráda bych se přidala k někomu, kdo je na tom podobně - já mám po IUI v pátek. Doufám, že se to podařilo. Musím říct, že mě občas pobolívá podbříšek, tak doufám, že je to dobrý příznak.

sofie333
10. čer 2014

@jana123123
Ahojky, já tento měsíc taky půjdu na IUI, bude to už po 8-mé 😒

jana123123
autor
10. čer 2014

@sofie333 ahoj no ja jsem po insiminaci a nevim jaky to bude jestli se to chytne a nebo vubec no uvidim ale mam si delat test pp dvou tydnech a dali mi na udrzeni utregestan a coty

jana123123
autor
10. čer 2014

@akmitaf ahoj no ja jsem bila taky v patek na zakroku. No a od Nedele beru utregestan dve rano a dve vecer no jsem uplne ospala a jsem rada ze zavadim do pochvy kdybich ho mela polikat usty tak nevim jsem asi vecich depkach vic nes jsem. Cetla jsem na diskuzich ze kdys se to polika tak je vic zena ospala a tak ruzne kolem toho vseho . No a od nedele semi pocita osmnact dni a pak muzu delat test ale to je prave na tom to nejhorsi nebo us tenhle mesic mam dostat ms 19.6. No tak jsem stoho hotova porad na to myslim a jak jsi nato ty?

sofie333
11. čer 2014

@jana123123
Zítra jdu na UTZ, jak to vypadá. Mám jen jeden vejcovod a určitě je větší šance, když je folikul na té straně kde mi zbyl. Jinak taky mám vždycky nasazený utrogestan, ale mám ho vždy brát až 5-tý den po IUI. Kolik mm jsi měla folikul, když jsi píchala pregnyl?

jana123123
autor
11. čer 2014

ja jsem si nic nepichala ja jen brala prasky jmenujou se Clostibegyt a to jsem brala take po patem dnu mestruace a pak mi pichla sestricka inijekci a to bilo na evulaci a ted beru od nedele utregestan tak nevim jestli se to chytlo nebo ne

akmitaf
11. čer 2014

tak já neberu nic - už jsem to tu četla, že holky berou něco na udržení, tak se na to musím zeptat. Jen jsem si ráno píchla ten pregnyl. Ale neví, no pořád doufám ... Pořád mě pobolívá podbříšek, tak uvidíme

akmitaf
13. čer 2014

Tak co nového. Holky já bych si táááák chtěla udělat test - ať vím jak jsme dopadli - já se asi ukoušu z toho čekání.
😝 😝 😝

Jinak mě pořád pobolívá podbříšek a po ránu mi není taky dvakrát, ale říkám si, že je to spíš psychického rázu. Napište, co je nového a jak to s vámi vypadá

jana123123
autor
15. čer 2014

@akmitaf Ahoj vitam te tu no ume to je tak ze cekam na to tes jak ty ale nechci si delat test nebo pak budu mozna sklamena a to fakt nechci. Nevim me tes poboliva v podbrisku mozna je to tim ze nato porad myslime na iui a jak to dopadlo. No a kam do jakeho chodis centra ja chodim pece o matku a dite podoli aty?

akmitaf
16. čer 2014

Ahoj jsem v Reprofitu v Olomouci, taky mám strach ze zklamání, ale naděje umírá poslední. Je to první pokus a nejsem stimulovaná ničím - zkusili jsme to jen tak, Tak si říkám, že i kdyby to nevyšlo, výjde to příště. Asi si test udělám ve středu - to budud 28 den cyklu. No snad to klapne

mikracek
16. čer 2014

Ahoj holky, po jak dlouhé době snažení jste se rozhodly na IUI? Předcházely tomu různé vyšetření včetně spermia, nebo jste se prostě mohly rozhodnout a jít i bez vyšetření? A kolik IUI stojí? Je tady některá z Vás z okolí Ostravy?

akmitaf
16. čer 2014

Ahoj tak já mám po inseminaci i první dceru, tenkrát jsme se snažili přes roka a pak nás vzali na inseminaci ještě před vyšetřeními a ono to vyšlo, tak se ani nezjistilo jestli je někde problém. Teď jsme tomu od porodu nechávali volný prostor a na podzim se začali i snažit - Dr. mě posílala hned, ale já to chtěl zkusit sama. No nevyšlo to a tak jsem opět v centru. Chodím do Reprofitu a nechtěli po mě nic - ani potvrzení od gyndaře - jen jsem zavolala a objednala se. Za inseminaci jsme zaplatili 1500.- Kč. Žádné léky neberu, pokud to neklapne a dostanu MS tak mám dorazit na krev a pak se uvidí. Jinak jsem moc ráda, že jsem tam konečně zašla - jednání naprosto skvělé - moc milí a moc se mi ulevilo.

nektarinka_k
16. čer 2014

@mikracek ahoj! My byli dneska na vstupním pohovoru a hned mi udělali IUI 🙂 Byli jsme v Polance ve Fertimedu.
Snažíme se cca 2 roky...

hankamisa
17. čer 2014

ahojky,můžu se přidat? já mám nástup do gennetu příští týden a nejspíš nás iui nemine. snažíme se 17m a stále nic. clostil sice vaječníky rozpohyboval folikuly rostou a praskají s pregnylem ale nic co by rozpohybovalo sliznici nepomohlo. takže jdu na konzultaci co a jak dál ,protože moje dr. už mi více pomoci nemůže. ☹ problém je ve mě,spermio máme ok.
všem co čekáte na výsledek přeji hodně štěstí a //. 🙂

akmitaf
17. čer 2014

No tak já dnes nevydržela a testovala a samozřejmě nic 😒 - vím, že je to brzo, ale začínají mě pobolívat vaječníky, tak bych to tak tipla, že to dostanu. NO byl to první pokus, tak snad příště

mikracek
17. čer 2014

@nektarinka_k @akmitaf holky moc držím palečky, aby IUI bylo úspěšné a aby vám těhu vyšlo! 🙂 My se snažíme zatím 10.měsíc, pokud se to do roka nepodaří, tak asi manželovi navrhnu IUI.. do té doby dáme přírodě šanci..

akmitaf
17. čer 2014

@mikracek moc díky

Jasně pokud tě nic "nežene" ještě to zkuste. My to taky zkoušeli, ale musím přiznat, že se mi psychicky moc ulevilo po návštěvě odborníka. Asi jsem se hrozně stresovala a on byl takovej klidnej a vše mi v pohodě vysvětlil. Hlavně jsme viděli vajíčka a manža má testy úplně suprový, tak si říkám, že pokud to nevýjde teď výjde to příště. Zatím se neobjevilo nic, co by tomu bránilo.

mikracek
17. čer 2014

@akmitaf já to mám úplně stejně, stresuju se, říkám si, že kde je problém, 3 měsíce jedem dle ovu testů a nic ☹ jenže manžel to vůbec nehrotí, sice se na mimi těší, ale nehrotí to a že se určitě brzo zadaří....ale pochybuju, že bych ho "dokopala" na spermio, znáš to, chlapi ješitní, nepřiznají si, že i u nich může být problém... No a tak já taky dělám, že jsem v pohodě, ikdyž při každém nezdaru brečím jak malé děcko, tak před ním se snažím být v pohodě, abych ho svou urputnou snahou neodehnala od chuti na snažení.. Vlastně ani neví, že si dělám ovu testy......on moc nemá rád jakoukoli "pomoc", prostě je ten typ, co věří přírodě.. Asi bych si z něj měla vzít příklad a být taky v pohodě...ale ono se to lehce řekne, noo

akmitaf
17. čer 2014

@mikracek Naprosto tě chápu a musím přiznat, že jsme to měli doma dost obdobné, ale minulý měsíc jsem měla zpoždění a oteklá prsa a.... Byla jsem nejšťastnější na světě, ale pak jsem se ráno vzbudila a měla MS - musím přiznat, že to se mnou dost zamávalo a tak jsem zvedla telefon a rovnou zavolala do Reprofitu a objednala se. Bylo super, že jsem nemusela nejdřív na gyndu - to bych si to zase rozmyslela. A když manža viděl jak to se mnou zamávalo se vším souhlasil - asi mu došlo, že to takhle dál nemá cenu. Mám super doktora a tak si ani nestěžuje. Fakt jsem nadšená. U první dcery jsme byli ve Fertimedu a setkání s panem Sobkem mě i manžela úplně odrovnalo - to co zažíváme teď je naprosto nesrovnatelné. Držím pěsti a za mě nemá smysl se trápit

akmitaf
19. čer 2014

@jana123123 tak co ? Jak to vypadá ? Já si dělala test ráno a nic- no jak jsi psala zatím to nevzdávám - MS zatím nedorazila, tak ještě nějaká naděje zbývá.

Holky chci se zeptat - jak to funguje, když chcete potvrdit těhu. z krve. Mě říkali jen ať si udělám test a ten je negativní, tak bych "netrpělivka" chtěla ověřit tu krev. Mám se tam nejdřív objednat, nebo mi tu udělají na počkání. A mám být na lačno? Omlouvám se za blbé dotazy, ale fakt to nevím. 😀 😀 😀

jana123123
autor
20. čer 2014

@akmitaf no ume to vypada jak u tebe jen meskam jen jeden den no a dneska se skusim testnout tak nevim a co se tyce ty krve tak bes ale me taky jen rekli at si udelam jen test

silvik77
20. čer 2014

@mikracek Ahoj, já jsem z Krnova, na IUI se chystáme poprvé, čekám na MS, tento měsíc mám nějaké zpoždění, ale jakmile dorazí, v centru nám říkali, že můžeme přijet kdykoliv 12DC bez objednání na inseminaci, že zaplatíme jen 30 korun. Můžeme to podstoupit 6x do roka jen s tímto poplatkem, pak nevím kolik to stojí, ale my bychom to stejně asi víckrát nestihli 🙂 My jsme se rozhodli skoro po 5-ti letech, všechna vyšetření dávno máme. Loni jsem v centru byla taky, ale než k něčemu došlo, zjistila jsem, že jsem těhotná, jenže to nedopadlo. Mysleli jsme, že už to půjde, když to vyšlo jednou, ale pořád nic, tak není důvod čekat...

akmitaf
20. čer 2014

@silvik77 tak to moc držíme pěsti - určitě to tentokrát výjde

silvik77
20. čer 2014

@akmitaf Děkuji 🙂 A vy jste v Reprofitu platili za IUI 1500??? Já jsem byla loni u dr.Souškové, nevím jestli to byl Reprofit (ordinuje tam i dr.Machač, ten pochází od nás z Krnova, jeho otec byl taky gynekolog) a ti mě bez jakéhokoliv vyšetření hnali do IVF, IUI mi ani nenabídli, tak jsem letos šla raději do Fakultky, tam mi příjde, že jim jde jen o prachy. A přístup úplně jiný! A IUI za 30 korun.

mikracek
20. čer 2014

@silvik77 držím palečky, aby vám to vyšlo! Budu na tebe myslet 🙂

pajula
20. čer 2014

Ahoj 🙂
já jsem byla na IUI minulý týden 🙂 🙂, tak teď už jen čekat na testování,ale kdo to má vydržet 🙂
Z první IUI máme 19měsíční dcerku, druhé IUI se nepovedlo a teď jsem byla na třetím 🙂 🙂. Chodím do ISCARU, při stimulaci jsem si vždy píchala injekce Merionalu do podbříška a pak na udržení Utrogestan 🙂 😉

akmitaf
20. čer 2014

@pajula no a teď si představ, že já byla už předminulej pátek 😀 - bohužel jsem se spletla a ráno zjistila, že už nemám další test, tak vím zase hov.. 😖 - nechápu jak můžu být tak blbá . No tak to testnu zítra. Dcerku máme taky na první pokus, tak třeba se zase zadařilo 🤐 🤐 🤐 Hlavně, že nedorazila MS 🤐 🤐 🤐

Všem snažilkám moc zdaru

akmitaf
21. čer 2014

Ahoj tak hlásím, že nám to nevyšlo - začínám špinit ☹ ☹ ☹ . Holky držte se snad na tom budete líp

donia
21. čer 2014

@akmitaf ahoj, to je mi lito. tak moc drzim palecky na priste. budete chtit zkouset hned dalsi mesic?
ja byla na prvnim IUI dnes a taky mi nic nedala. i kdyz jsem o tom cetla, zapomnela jsem se zeptat a dr.sama nic nenabizela. tak snad to bude ok a zadari se i tak. ted nezbyva nez cekat...