Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

adydejka2609
21. únor 2015

@lloupacek jak to vypadá?koukala jsem,že test sílí 🙂 to je moc moc fajn,máš nějaké příznaky tehu?nebolí tě břicho jak před menstruací?

jitkacross
22. únor 2015

Ahoj tak co holky jak to vypadá? 😕

lloupacek
22. únor 2015

@adydejka2609
@jitkacross

ahoj holky, uplne jsem asi prehlidla tenhle prispevek. Takze moje priznaky - bricho jako normalne pred ms neboli vubec, bolí me spis na vajecnikach. Co se tyce prsou, tak jsem do 14 dpo mela hrozne citlivy bradavky, ale ty uz nejsou a ted to preslo do celych prsou. ted jsou nality a bolavy jako pred ms. A mam hrozne nafoukly bricho, vypadam jak v 6 mesici! a to i nenajedna. hruza.

a jak to vypada. no hele - dnesek me zmatl. uz jsem to tu rano resila. digitalni clear blue vysel tŕano negativni, a chvili na to ze zredeny moci vysel dr max pozitivni. takze jsem z toho uplne vedle. tomu digitalnimu docela verim, nezda se mi, ze by 16 dpo nic nerozpoznal. taky to muze byt nizky hcg z duvodu mimodelozniho k nemuz jsem nachylnejsi, jedno uz jsem prodelala.

takze nezbyva nez zitra zase otestovat. nebo zajit na krev, coz se mi nechce.

adydejka2609
22. únor 2015

@lloupacek to je mi moc lito :/ ale je opravdu zvlastni,ze ten druhy test vysel pozitivni,nejaka sance tam tedy jeste je...

adydejka2609
22. únor 2015

@adydejka2609 pro klid duse bych sla na krev a hned rano dej vedet jak test vysel,moooc drzim palce ;) ;)

adydejka2609
22. únor 2015

@jitkacross rano jsem si delala dva testy dr.max a rapidclear oba negativni,sance uz si nedelam,dneska jsem dobrala utrogestan,proto mam zrejme zpozdeni....vajecniky pobolivaji,kvuli tem cystam....jen me trapi nevolnost a nechut k jidlu....ale to davam za pricinu taky utrogestanu...:'(

lloupacek
22. únor 2015

@adydejka2609 a ty jsi dneska taky 16 dpo? to je humorny, ze jsme rano obe testovaly stejnyma testama. ti vyrobci na nas teda vydelaj prachu.
a jdes na krev nebo jak to bude pokracovat? pockas na ms?

adydejka2609
22. únor 2015

@lloupacek na posledni iui jsem byla 11.2. ,penizky za testy radeji ani nepocitam ;), na krev nepujdu,pokud nedojde ms zkusim udelat test ut nebo ve stredu,ale zkusim si udelat ten co.mi.ukazal ducha i dr
maxe.......kdyz nic pockam na ms....a budu se psychicky pripravovat na dalsi iui.....akorat se mi zda ze to vsechno trva moc dlouho

jitkacross
22. únor 2015

@lloupacek No ten digitální jsem taky jednou pouzila, ale nic mě neukazal když na jiný byl pozitivní. Tak už jsem ho nikdy nekoupila, ale nechci ti dávat falešný naděje. Třeba to ještě vyjde držím palce. 🙂

jitkacross
22. únor 2015

@adydejka2609 mě vždycky na CARU říkaly, že vysadit utrogestan az po odběru krve i když by byl test negativní. A oni te na krev nezvali?

adydejka2609
22. únor 2015

@jitkacross kdyz jsem odchazela z toho druheho iui,tak mi mudr.rekl at beru jednu tabletu utrogestanu po dobu 10 dni 😨 ....neee doktor mi rekl,at budto cekam na ms a pak uz kvuli dvou cystam a nebo.na tehotenstvi.....

jitkacross
22. únor 2015

@adydejka2609 aha tak to je asi na zvyku Caru.

lloupacek
22. únor 2015

Mne naposledy rekli v caru kdyz jsem mela tt neg po 14 dnech at utros vysadim.
Ted mi rekli at ho dal beru kdyz jeden z testu vychazi pozit.
Nicmene v mem caru neberou krev asi tak do 4-5 tydne po oplodneni/ ovulaci. I kdyz jsem o to pozadala tak mi krev (asi 20 dpo) nevzali ze to je moc brzo a ze ta hodnota je stejne v zacatcich neprukazna protoze se to muze vyvijet ruzne. Tak jsem si dosla jako samoplatce 2x. Hcg se zvedalo hodne pomalu a taky ze z toho bylo mimodelozni. Ale jeste podotykam ze jsem volala i na svou gyndu zda mi veZmou krev tehdy a i tam
Mne odmitli. A to jsem s nima jinak strasne spokojena. Takze s tou krvi me pekne pijou krev.

jitkacross
22. únor 2015

@lloupacek mě na CARU pokaždé zakazali vysazovat utrogestan i když je test negativní nýbrž i tehotenske testy se muzou mýlit a musím dojít na krev a az po tom vysadit. Já jsem třeba měla v den očekávané ms přijít a měla jsem hcg 240 což je normální hodnota a prukazna na těhotenství. No jo co s tim no :(. Šetří se

jitkacross
22. únor 2015

Jo a holky pijete kontryhelovy čaj? Já jsem ho pila az po všech nezdarech s Ivf . Jak jsem začala chodit na iui a za tři měsíce jsem byla tehotna 🙂. Tak zase začnu. Nedám na něj dopustit 🙂

adydejka2609
22. únor 2015

@jitkacross v minulosti,jsem pila drnek,ale ucinky jsem nevidela,kontryh.caj se pije v kuse,nebo s pauzami?zkusim,v lednu jdem byla na dornove metode,v breznu pujdu zase,jinak kazdy den kyselina listova🙂

jitkacross
23. únor 2015

@adydejka2609 dobré ráno našla jsem tady i článek je to tam pěkně popsane https://www.modrykonik.cz/kontryhelovy-caj/ . Ano taky beru listovku. Já jsem byla v pořadu než jsem podstoupila všechny ivf a samozřejmě všechny ty hormony mě v tele udělali paseku po tom jsem měla vaječníky jak balóny a také cysty :( a to hodně. Samozřejmě nemusí to byt kontryhelem, ale všechno se upravilo 😀. A to jsem tomu ze začátku nevěřila 🙂

adydejka2609
23. únor 2015

@jitkacross tak zkusim tedy kontryhel,uz ho mam doma,tak jsem zvedava....treba bude mit i pozitivni ucinek na me....kez by...koupila jsem si mamatest na zitrek,ale docetla jsem se,ze rad dela falesne duchy....

adydejka2609
23. únor 2015

@lloupacek zkousela jsi testovat?

lloupacek
23. únor 2015

@adydejka2609

ano ano, foto v mem profilu. dneska mi carka zeslabla ... a do CAR by me objednali az na patek, takze stejne nezbyva nez cekat.

donia
23. únor 2015

@lloupacek koukala jsem na testiky co mas v albu a to neni zase takovy duch, je to pekne videt na tom poslednim. Sice se nevylucuje, ze by to nemohlo byt biochemicke, ale s tim bohuzel stejne nic nenadelas. Nezbyva nez cekat a bud testovat pro uklidneni (az uz to dopadne jakkoli) a nebo pak rovnou ten CAR.

jitkacross
23. únor 2015

@adydejka2609 mě mamatest nikdy falešný výsledek neukázal. Ale všechno je možné :(. Kupuju ho vždycky ;)

jitkacross
23. únor 2015

@lloupacek hmmm tak to nevím co si o tom tvým testu myslet. Druhou čárku tam vidim. Ale zdá se mi, že je trochu silnější než předtím ne?

lloupacek
23. únor 2015

@jitkacross kdepak, na fotce to mozna vypada, ale rano byla mnohem slabsi nez vcera. nezapomente ze mi vcera vysel i ten digital clear blue negativni.
jeste uvidim co dalsi dny a popr se objednam na patek do CAR - stejne me driv nevezmou jak mi bylo receno 🙂

jankarica
23. únor 2015

@donia
@akmitaf Ahoj Ženy! tak budu mít doma 4 chlapy 😀 😀 😀 !!!!!! Já se po*eru 😀 😀 😀 !!!!!!

donia
23. únor 2015

@jankarica no a nemohli se splest ? 😀 😀
Jo, to si uzijes. No hlavne at je vse v poradku. Jeste mesic a jsi v pulce, me prijde, ze u tech ostatnich to vzdycky tak strasne leti.
Tak treba holcicku pak priste, ne? 😀

Ja cekam MS v sobotu, pokud dorazi, objednam se do CAR a pujdeme na ten KET. Aspon to takto zatim mame.

akmitaf
23. únor 2015

@jankarica tak to je bomba - ještě chvíli a budete mít doma fotbalový tým 😀 😀 😀 - hlavní je to zdravíčko a počkej jak se to pak najednou překulí bude to rychlovka

akmitaf
23. únor 2015

@donia ahoj moc na tebe myslíme, tak to určitě dopadne dobře - neboj

annna79
23. únor 2015

Ahojky 13.2 jsem byla na IUI a dnes jsem odpoledne tmvobéžově zašpinila.Ms bych měla mít ve čtvrtek.Beru utroš.Tak nevím zda to může být ještě uhnízdění nebo se rozjede MS.

donia
23. únor 2015

@annna79 zkusenost z utrosem nemam, tak nevim, ale ja spinila stridave nekolik dni kolem 12dne po IUI a ujalo se. Takze to jeste nemusi nic znamenat.
Za chvilku uz muzes testovat, ne?