Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

bara183
10. zář 2015

@petanevesta mám to stejně,zítra jdu konečně na krev tak aspoň něco budu vedet 😉 člověk nikdy neví.

krmv
10. zář 2015

tak dnes na utz a v sobotu treti iui

petanevesta
10. zář 2015

@bara183 drzim moc palce 😉

bara183
11. zář 2015

@petanevesta ahoj,tak nám se to povedlo,teď budu držet palce já tobě🙂

krmv
11. zář 2015

@bara183 gratuluji.kolikate iui?

bara183
11. zář 2015

@krmv dekuju druhé..🙂

petanevesta
11. zář 2015

@bara183 tak to je parada,moc gratulujuuu 😉 u nas se to rozsekne pristi tyden,tak kez by 🙂

bara183
11. zář 2015

@petanevesta díky,budu na tebe myslet🙂 pak děj vědět🙂

petanevesta
12. zář 2015

@bara183 od kdy jsi prosim mela ducha na tehu testu,kolik dpo? ja jsem ted 9PO a zatim nic,porad jedna carka(Pregnyl v sobe nemam uz od 4DPO)...vim,ze je brzo,ale to cekani je taaak dlouhy :D

bara183
12. zář 2015

11Po,vím no čekání je hrozny,já sem měla úplný nervy,ale včera mi doktorka říkala,že je lepší si ten test dělat až 14 Po. Že by to mohlo být i falešné pozitivní. Takže ikdyz by se ti neukázala ani ten 11 den tak nezoufej🙂 z krve se to pozná lépe.

krmv
12. zář 2015

Tak dnes mame treti iui za sebou a ted jen cekat zase.

petanevesta
13. zář 2015

Dneska jsem holky 10dpo,takze je stale relativne cas (ja testovala od brzy kvuli Pregnylu)..nicmene zatim nic bych rekla...na ten dnesni tt jsem si div nevylloubila oci,zda tam neni mini pidi dusik 😀.Kazdopadne zitra jsme na vylete v Chorvatsku na Plitvicich tak testovat budu az pozitri 12dpo.Zatim mam hodne citliva prsa a vcera jsem byla namekko,kdyz muj tata koupil dceri na zimu obleceni v C &A.Dojalo me,jak je hodnej ❤🙂

xoriska
13. zář 2015

Holky jak je vám po clostilbegytu? Beru ho teď 3 den a už dva dny zvracím a nejsem schopna vylézt z postele jak se mi točí hlava... :(

petanevesta
13. zář 2015

@xoriska tocila se mi silene hlavu po 4.dni uzivani v noci...5.den jsem to nejak uz prezila a pak ok...ale byl to hnus,takze s tebou soucitim ☹

xoriska
13. zář 2015

@petanevesta No ještě, že je to jen na 5 dní a jsem ráda, že mám malou u rodičů, jinak nevím co bych tu ní dělala... :/ Ted doufám o to víc, že se to povede na první pokus, jelikož to opravdu není nic přijemného ... No za týden jdu na UZ, tak snad tam bude nějaký folikul 🙂

martinek14
13. zář 2015

@xoriska Tak ja teda nepocituji vubec nic.Nemuze to byt jen nejaka strevni chripka?

martinek14
13. zář 2015

Je to teda hnus ze nekomu je zle nekomu ne

xoriska
13. zář 2015

@martinek14 To si nemyslím, začalo to hned druhý den co jsem měla první prášek. A zvracím z toho jak se mi točí hlava, příjdu si jako kdybych byla celý den na kolotoči... :/

petanevesta
13. zář 2015

@xoriska jo to máš určitě z toho prášku...taky jsem téměř blila, dalo se to vydržet jen v leže v posteli na zádech, jinak se mi vše motalo jak po 8 panácích

adydejka2609
14. zář 2015

Ahoj holky...po pauze jsem zpet..ceka nas treti iui pristi stredu 🙂
Chci se Vas jen zeptat a taky se poradit...co si myslite o tvrdem alkoholu 5dni pred iui...manzel trva na tom ze to nevadi a muze si s kamarady ktere dlouho nevidel popit..ja mam jiny nazor.... 😒

serenna30
14. zář 2015

@adydejka2609 ahojky, tak jestli tě to uklidní, můj muž nesportuje, má sedavé zaměstnání, kouří krabku denně a rád si dá i to pivko nebo vínko. A jeho spermio je vždycky výstavní... 😀

krmv
14. zář 2015

@adydejka2609 me by se to take nelibilo teda popravde.bud chcu prcka a hold pro to neco musim obetovat. jinak mame take po 3iui a ted jen cekat.

merope
14. zář 2015

@adydejka2609 Záleží na tom, jaký mívá běžně spermiogram + co znamená "jít si popít" - pokud přijde domů po svých a bude vědět, kde bydlí, tak by to problém být nemusel, pokud ho běžně mívá v pořádku. Pokud ho má od základu špatný a jeho popít s kamarády znamená "ožrat se jak prase", tak to asi není dobrý nápad. Ať si pro kamarády případně vymyslí nějaký obskurní důvod, proč nemůže pít tolik.

adydejka2609
14. zář 2015

@merope
@krmv
@serenna30
Od základu měl spermiogram špatný jen diky vitaminům a stravě se to zlepšilo....

@krmv moooc drzim palce at to vyjde ;)

krmv
14. zář 2015

@adydejka2609 Treba si to rozmysli a nebude to velka akce s kamaradama. take drzim pesti

merope
14. zář 2015

@adydejka2609 Tak to je pak otázkou, co a jak vadí a co ne a asi to s ním chce probrat - protože úplně striktně se říká, že až 3 měsíce bez alkoholu přestane působit a zlepší se kvalita. Pokud ho má chlap v pohodě, tak pak není asi problém, ale do kategorie "zdravá strava" alkohol rozhodně nepatří. Neumí si vymyslet nějaký důvod, proč vyrazit s kamarády a přitom nepít alkohol?

serenna30
15. zář 2015

Holky ja dnes 10 den po druhé inseminaci a na testu nic... 😒

krmv
15. zář 2015

@serenna30 tj.brzo vydrzte

petanevesta
15. zář 2015

Holkyyy,jsem 12.den po prvnim iui a duch na testu 🙂 snad vse bude jak ma a carka zesili 😉👍

petanevesta
15. zář 2015